Steaua E ECHIPA NOASTRA,A STELISTILOR CEA CARE NEA ADUS MULTE BUCURII. CAND NEA FACUT FERICITI TOTI AM SPUS ca E CEA MAI BUNA,CEA MAI TARE. ACUM SUPORTERII ''ADEVARATI'' DE CE JIGNESC ANTRENORUL, JUCATORUL,CONDUCEREA? DE CE? Steaua E ACEEASI DINTOTDEAUNA NUMAI ca ARE NOI VENITI care TREBUIE SA SE OBISNUIASCA. Dica DE CATE ORI NEA SALVAT? ATUNCI ERA CEL MAI BUN. ACUMA NU MAI E? ESTE SI VA FI NUMAI ca E PUTIN OBOSIT DAR O SASI REVINA NU E USOR SA FII FOTBALIST.Radoi E CEL MAI BUN CAPITAN. EU CRED ca NICI NOAPTEA NU ARE SOMN. VOI ATI VAZUT CE CEARCANE ARE? CE SA MAI SPUNEM DA Nicolita care FUGE ATATA. ACUM TOTI NU MAI SUNT BUNI? BA SUNT! TOTI STELISTII TREBUIE SA AIBA RABDARE SAI SPRIJINE. CAND VOR IN FORMA SI VOI FI DIN NOU CEI MAI BUNI ATUNCI CE VETI SPUNE? ca SUNT CEI MAI TARIB FARA SASI AMINTEASCA ca O DATA IAU VORBIT DE RAU.AIA NU SUNT SUPORTERI. NOI STELISTII TREBUIE SA FIE APROAPE SAI SPRIJINE NICIODATA SA NUI VORBEASCA DE RAU. TOTI VOR BINELE Stelei SI SE MANDRESC CU EA NUMAI ATUNCI CAND MERGE BN DAK NU PA ,SAI INJURAM SI ALTELE. EU NUSH CATI DINTRE VOI SUNT SUPORTERI ADEVARATI, CRED ca FOARTE PUTINI CEILALTI SUNT NISTE PREFACUTI
EU II FELICIT PE TOTI JUCATORII,TOTI AU FOST BUNI!1!!!!!!!!!!!!!!!
Forza Steaua! Forza Hagi!!! Forza Becali!! Forza Adi!!!!!!!!
Exceptand dezarcodurile de rigoare, MA DECLAR 100% DE ACORD cu stelista no1!!
Prea multe critici si neincredere la adresa unei echipe pe care PRETINDETI ca o sustineti NECONDITIONAT ! Prea multe vorbe de ocara la adresa unor jucatori care ne-au adus atatea bucurii de-a lungul timpului !
Exemplul perfect e Dica, care nu mai tarziu de primele 2 etape era proclamat salvatorul si omul de gol al Stelei. A prins un meci mai putin inspirat azi si deja stergeti pe jos cu el ?? Avem 5 victorii consecutive si totusi Hagi e tarat prin noroi mai rau ca niciodata. Unde e increderea care acest om ar fi trebuit sa o primeasca NECONDITIONAT pentru ce a realizat pentru Steaua de-a lungul timpului ? Steaua a jucat f bine azi, a ataca in permanenta poarta adversa, incercand sa verticalizeze mereu si sa incheie fiecare atac cu sut sau centrare in fara portii. Voi, marii specialisti in fotbal, uitati ca 90% din echipele care vin in Ghencea se baga cu fundu in poarta, rareori trimitand mai mult de 2-3 jucatori in atac. Deasemeni uitati ca momentan inca jucam atat cu un atac improvizat format din Zaharia si/sau Neaga, cat si cu o aparare carpita Rada/Radoi. Mai notati si ca au venit 14 jucatori noi la echipa iar Hagi nu a avut decat 2 sapt. de pregatire inainte de debutul competitiilor interne si internationale. Incercati sa fiti mai rationali si sa aveti o privire de ansamblu, in fotbal nu bati din palme si in secunda 2 incepi sa joci numai toca si sa dai 3 goluri pe meci doar pentru ca te numesti Steaua. PRIMORDIAL in acest moment este accederea in grupele CL, INDIFERENT de mijloacele prin care aceasta se obtine! Deasemenea VITAL este un parcurs constant bun in campionat, INDIFERENT de prestatiile prin care acesta se obtine, pentru a nu ne trezi iar dupa tur cu 15 pct in spatele "adversarilor" in cursa pentru locul 2. Pana in acest moment, ambele obiective sunt bifate, asadar VA CER, pana vine toca si pledoaiada de goluri, SUSTINETI Steaua NECONDITIONAT !!
![]()
steagsimplu
