Jucat cu totul totul altceva!!!! Sunt dezamagit de lipsa spectatorilor din tribune(
....auzi man nu spune asa fi suparat p Argaseala ca lume era de stula afara d stadion cum puteam sa intram noi la meci si lumea sa ramana p afara ca asa vrea oieru si cu conducerea...mai bine asa decat sa vedem ca astia nu joaca nik
