FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bate Borisov - Steaua 2 - 2 (1 - 0)

«1234567»
I.N.Money15.08.2007 12:50

Oprita in minutu 88-89 :biggrin: ,cu capul .

weeezer15.08.2007 13:10

Io zic ca in meciul de azi o sa vedem ceea ce ne place la Steaua. Ocazii peste ocazii, goluri, aparare perfecta, portar neintrebuintat prea tare, dar ok. Si una peste alta, calificarea in grupe. De unde stiu? Hehe, am vb cu Mitica Dragomir, mi-a zis.

_yang15.08.2007 13:56
Imi doresc sa vad un meci cu urmatorii marcatori: Plesan, Golanski, Eric, Neaga, Rada, Dica.

 

 

Mai ai de asteptat cateva luni... Pe putin.

 

 

Nu va mai faceti iluzii, ca sa nu avem deziluzii!

Va mai aduceti aminte de Neman Grodno? Echipa aia cu care am terminat 1-1 la Grodno, dupa ce am fost condusi, si 0-0 la Bucuresti? Era din Belarus ma...

 

 

A fost inceputul perioadei fantastice pe care pe care inca o traim, si sper sa continue... Oricum noi mereu am facut gafe de genul asta(vezi Flora Tallin sau Zeleznik), insa am scos-o mereu la capat, nu ca dinam0, asa ca eu stau linistit...

Undeath15.08.2007 14:06

Steaua bate Borisov :D: D: D

 

formatia buna:

 

Zapata

 

Golanski Radoi Goian P.Marin/Nesu

Banel Dica Neaga Croitoru

Hagi Adi Ilie

 

:biggrin: steagsimplu

_yang15.08.2007 14:17
formatia buna:

 

Zapata

 

Golanski Radoi Goian P.Marin/Nesu

Banel Dica Neaga Croitoru

Hagi Adi Ilie

 

Sa inteleg ca Neaga ar trebui sa joace la inchidere imediat ce-si revin Iacob si Badea ? ? ?

rosualbastru15.08.2007 14:51

Zapata-Golanski, Goian, Rada, Nesu-Nicolita, Radoi, Plesan, Neaga-Dica, Zaharia

0-2

Undeath15.08.2007 15:01

nu nu :)) era la misto...:| Dica si Neaga impinsi in fata :)) nu inchizatori

mariuss_d15.08.2007 15:23

Pentru cei care vor sa urmareasca live pe net meciul aveti aici detaliile pentru a beneficia de o vizionare buna

http://xpower.sytes.net/index.php?showtopic=23

weeezer15.08.2007 15:36

Nu mai, imediat ce isi revin Gica si Adi Ilie :)

Undeath15.08.2007 15:44

puteti vedea meciul cica "din orice coltz al lumii" pe www.sport.ro

Ioanna15.08.2007 15:52

Sincera sa fiu am ceva emotii pentru meciul de diseara pentru ca fotbalul este imprevizibil...ne-au demonstrat-o polonezii in meciul retur cand ne-au pus ceva probleme.Insa sper ca Steaua sa-si faca jocul si sa demonstreze ca merita sa joace in Liga Campionilor.

-=Danny=-15.08.2007 16:00
Zapata-Golanski, Goian, Rada, Nesu-Nicolita, Radoi, Plesan, Neaga-Dica, Zaharia

0-2

 

 

 

Io in locul lui Hagi as jucat cu Radoi fundasi central in locul lui Rada , si sa il puna pe Dica in locu lui Radoi . Si la atacantii ......Vali Badea .

c.ronaldo1715.08.2007 16:07

De nu le dam la astia un 8-1... numai in "hetrice" o tinem... Suntem in bulan azi. Simt!

ysa15.08.2007 16:10
Steaua e cea mai buna! daca va trata meciu cu Bate cu seriozitate va castiga fara probleme! Forza Steaua
Steaua bate pe BATE Borisov cu siguranta, 100%.
danny_st15.08.2007 16:13

dap pe www.sport.ro

steagsimplu

fane_casieru15.08.2007 16:17
Io in locul lui Hagi as jucat cu Radoi fundasi central in locul lui Rada , si sa il puna pe Dica in locu lui Radoi . Si la atacantii ......Vali Badea .

 

Da mah dar tu nu esti Hagi asa ca ,culca-te.

gabrieluno15.08.2007 16:21

Io dau doar scoru :) 4-0 pentru noi [dupa meci faceti cinste va puneti de acord :))]

cornisa5815.08.2007 16:39

30 minute și start Bate - Steaua

Sper sã vãd o echpã bine motivatã și ofensivã sã rezolvãm problema calificãrii încã de acum orice rezultat prin care Steaua cîstigã e bun și un 1-0 mar mulțumi numai sã cîstigãm.

steagcruce2 steagcruce2
c.ronaldo1715.08.2007 16:56

Bai frate astia de la Bate Borisov sunt cu 15 minute inainte de inceperea meciului pe teren echipati si pregatiti sa fluiere bosu. :laugh:

cornisa5815.08.2007 17:03
Bai frate astia de la Bate Borisov sunt cu 15 minute inainte de inceperea meciului pe teren echipati si pregatiti sa fluiere bosu. :laugh:

 

se pregãtesc de luptã :rolleyes: încã nu realizeazã cu cine joacã

Luptã Steaua

steagcruce2

 

se pare cã e mai greu jocul ãsta decît ne așteptam e bine și dacã putem da un gol cumva ãstora cã sunt de al dracului de bãtãioși

 

 

Nu mai posta consecutiv. Citeste regulamentul.

fansteaua4615.08.2007 17:54

e de rau ... mai , mai sa fie 2-0 la pauza pentru aia

weeezer15.08.2007 17:55

si GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Bate, 1 la 0 pentru formatia bielorusa.

 

Acuma, serios, ce puii mei avem frate?? Judecand dupa jucatori, avem cea mai buna echipa pe care am avut-o in ultimii ani, si nu jucam nimic nimic nimic, si nu un meci doua, ci constant...

 

Dezamagitor.

gabrieluno15.08.2007 18:01

steag1 facem putina galerie poate isi revin :)

stelistul^15.08.2007 18:42

Ne-am facut de ras.....sa ne chinuim cu amaratzii astia am ajuns prea de tot...nici la meciul cu javrele nu am simtit asa o umilire....parca continua era Olaroiu....jucam ca o echipa de Liga III-a.Pacat ca avem prea multe aere de vedete.Sunt curios daca mai declara Hagi si dupa meciu asta ca sunte "puternici".Vai de noi...Forzza Steaua!!!

Undeath15.08.2007 18:55

nu se poate...2-2 mda

«1234567»