Oprita in minutu 88-89 :biggrin: ,cu capul .
Oprita in minutu 88-89 :biggrin: ,cu capul .
Io zic ca in meciul de azi o sa vedem ceea ce ne place la Steaua. Ocazii peste ocazii, goluri, aparare perfecta, portar neintrebuintat prea tare, dar ok. Si una peste alta, calificarea in grupe. De unde stiu? Hehe, am vb cu Mitica Dragomir, mi-a zis.
Imi doresc sa vad un meci cu urmatorii marcatori: Plesan, Golanski, Eric, Neaga, Rada, Dica.
Mai ai de asteptat cateva luni... Pe putin.
Nu va mai faceti iluzii, ca sa nu avem deziluzii!Va mai aduceti aminte de Neman Grodno? Echipa aia cu care am terminat 1-1 la Grodno, dupa ce am fost condusi, si 0-0 la Bucuresti? Era din Belarus ma...
A fost inceputul perioadei fantastice pe care pe care inca o traim, si sper sa continue... Oricum noi mereu am facut gafe de genul asta(vezi Flora Tallin sau Zeleznik), insa am scos-o mereu la capat, nu ca dinam0, asa ca eu stau linistit...
Steaua bate Borisov
: D: D
formatia buna:
Zapata
Golanski Radoi Goian P.Marin/Nesu
Banel Dica Neaga Croitoru
Hagi Adi Ilie
:biggrin: steagsimplu
formatia buna:
Zapata
Golanski Radoi Goian P.Marin/Nesu
Banel Dica Neaga Croitoru
Hagi Adi Ilie
Sa inteleg ca Neaga ar trebui sa joace la inchidere imediat ce-si revin Iacob si Badea ? ? ?
Zapata-Golanski, Goian, Rada, Nesu-Nicolita, Radoi, Plesan, Neaga-Dica, Zaharia
0-2
nu nu
era la misto...
Dica si Neaga impinsi in fata
nu inchizatori
Pentru cei care vor sa urmareasca live pe net meciul aveti aici detaliile pentru a beneficia de o vizionare buna
Nu mai, imediat ce isi revin Gica si Adi Ilie ![]()
puteti vedea meciul cica "din orice coltz al lumii" pe www.sport.ro
Sincera sa fiu am ceva emotii pentru meciul de diseara pentru ca fotbalul este imprevizibil...ne-au demonstrat-o polonezii in meciul retur cand ne-au pus ceva probleme.Insa sper ca Steaua sa-si faca jocul si sa demonstreze ca merita sa joace in Liga Campionilor.
Zapata-Golanski, Goian, Rada, Nesu-Nicolita, Radoi, Plesan, Neaga-Dica, Zaharia0-2
Io in locul lui Hagi as jucat cu Radoi fundasi central in locul lui Rada , si sa il puna pe Dica in locu lui Radoi . Si la atacantii ......Vali Badea .
De nu le dam la astia un 8-1... numai in "hetrice" o tinem... Suntem in bulan azi. Simt!
Steaua bate pe BATE Borisov cu siguranta, 100%.
dap pe www.sport.ro
steagsimplu
Io in locul lui Hagi as jucat cu Radoi fundasi central in locul lui Rada , si sa il puna pe Dica in locu lui Radoi . Si la atacantii ......Vali Badea .
Da mah dar tu nu esti Hagi asa ca ,culca-te.
Io dau doar scoru
4-0 pentru noi [dupa meci faceti cinste va puneti de acord
]
30 minute și start Bate - Steaua
Sper sã vãd o echpã bine motivatã și ofensivã sã rezolvãm problema calificãrii încã de acum orice rezultat prin care Steaua cîstigã e bun și un 1-0 mar mulțumi numai sã cîstigãm.
Bai frate astia de la Bate Borisov sunt cu 15 minute inainte de inceperea meciului pe teren echipati si pregatiti sa fluiere bosu. :laugh:
Bai frate astia de la Bate Borisov sunt cu 15 minute inainte de inceperea meciului pe teren echipati si pregatiti sa fluiere bosu. :laugh:
se pregãtesc de luptã
încã nu realizeazã cu cine joacã
Luptã Steaua
se pare cã e mai greu jocul ãsta decît ne așteptam e bine și dacã putem da un gol cumva ãstora cã sunt de al dracului de bãtãioși
Nu mai posta consecutiv. Citeste regulamentul.
e de rau ... mai , mai sa fie 2-0 la pauza pentru aia
si GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Bate, 1 la 0 pentru formatia bielorusa.
Acuma, serios, ce puii mei avem frate?? Judecand dupa jucatori, avem cea mai buna echipa pe care am avut-o in ultimii ani, si nu jucam nimic nimic nimic, si nu un meci doua, ci constant...
Dezamagitor.
steag1 facem putina galerie poate isi revin ![]()
Ne-am facut de ras.....sa ne chinuim cu amaratzii astia am ajuns prea de tot...nici la meciul cu javrele nu am simtit asa o umilire....parca continua era Olaroiu....jucam ca o echipa de Liga III-a.Pacat ca avem prea multe aere de vedete.Sunt curios daca mai declara Hagi si dupa meciu asta ca sunte "puternici".Vai de noi...Forzza Steaua!!!
nu se poate...2-2 mda