FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bate Borisov - Steaua 2 - 2 (1 - 0)

«12347»
stelistu1012.08.2007 13:03

SIGUR Steaua VA TRECE DE BATE B dica10 ORISOV SI VA AJUNGE IN GRUPELE LIGII CAMPIONILOR!!! steagcruce2 steagsimplu

alina_198112.08.2007 13:47
Stie cineva daca se poate viziona meciul cu Bate undeva pe internet ?Probabil ca Pro TV International ne va oferi o alta surpriza neplacuta pentru stelisti care nu sunt in tara ?

 

Multumesc anticipat !

Inima de Stelist

 

fularsteaua2

eu vad meciurile Stelei online pe www.rojadirecta.com, in fiecare zi e lista cu meciurile transmise, trebuie doar sa-ti descarci sopcast...

forza Steaua!!!!!!!!!!

Dicaaa12.08.2007 16:14

Steaua va trece de BATE 100% dar totusi trebuie sa tratam meciul cu maxima seriozitate

 

 

 

 

steagcruce2 forzateaua

cristi_mold12.08.2007 18:02

Sa speram ca vom obtine din nou o victorie la un gol diferenta si sa luam o optiune serioasa la calificare.

1uLy4Nn12.08.2007 18:14

Bate Borisov-Steaua 0-1. Asta este scorul cu care ne-a obijnuit Hagi. Cat despre Steaua- Bate Borisov am de zis doar atat Steaua bate borisov :P. Sa umplem Ghencea :P ca la Zaglebie

steaua rosie12.08.2007 21:43

Cineva stie dece meciul nu se transmite si in Pro TV INTERNATIONAL ??????

 

ca sant asa de furios pe ei :angry:

raducelbun13.08.2007 07:09

Se spune despre jucatorii lui Bate ca sunt f. tehnici si iuti. Dac este asa inseamna ca ne vor pune probleme in aparare situatie in care vom putea vedea cum stam la acest capitol, pentru ca pana acum am avut numai adversari certati cu mingea. Si din acest motiv, astept cu nerabdare meciul asta.

Anais_stelistu13.08.2007 07:54

un meci foarte greu...un meci care conteaza foarte mult pentru noi....tinand cont ca jucatorii au dat pe teren tot ce au avut mai bun ca sa castige.....dar e bine ca plesan a debutat foarte bine la Steaua....iar e BICFALVi......nu mai spun.....Bicfalvi o sa devina Lacatus 2 sau chiar mai mult....si imi doresc sa mai marcheze un EURO GOL si in poarta lui BATE... steagcruce2 steagsimplu fularsteaua2fular-campionii

Dragoshel13.08.2007 10:26

Intalnirea dintre BATE Borisov si Steaua va fi condusa de o brigada de arbitri din Italia, informeaza site-ul UEFA.

Matteo Simone Trefoloni va fi arbitru de centru, el va fi ajutat la cele doua linii de asistentii Luca Maggiani si Cristina Cini, rezerva fiind Oscar Girardi.

 

Steaua va fi arbitrata in premiera la un meci de cupa europeana de o brigada din care face parte si o femeie.

Virgil13.08.2007 11:06

cini.jpg40ab5c8345087f1265d4d747dc666ebe.jpg

 

Cristina Cini, originara din regiunea Florenta, va fi prima femeie care va activa, din sezonul viitor, in prima si a doua divizie italiana de fotbal in calitate de arbitru-asistent. In virsta de 32 de ani, doamna Cini, fosta atleta de performanta, a arbitrat pina in prezent 70 de meciuri in divizia a treia italiana.

axl2313.08.2007 14:16

Uuuuuauuuu, ce pulpite!!!

danimarcu13.08.2007 14:23

:wacko: Sper sa nu stea fundasii nostri tot cu ochii pe ea...

Sau, daca ma gandesc bine,sper sa arbitreze in fusta:ar fugi baietii nostri in 3 picioare... :biggrin:

rosualbastru13.08.2007 17:00

Bete Borisov - Steaua e IN DIRECT pe Pro TV International, asa fac reclama pe site-ul lor si la TV. deci, numai bine

hai Steaua!

Za Best13.08.2007 17:30
:wacko: Sper sa nu stea fundasii nostri tot cu ochii pe ea...

Sau, daca ma gandesc bine,sper sa arbitreze in fusta:ar fugi baietii nostri in 3 picioare... :biggrin:

Hai bah ca nu-i mare frumusete,iar Bostina nu-i pe teren...revenind la joc,cred ca avem puterea sa invingem,nu cred ca acesti rusi mai prapaditi(bielorusii) sunt mai bunii decat polonezii eliminati si mancati in dubla mansa...asadar:FORCA Steaua!Steaua in UCL,Dinamu la TV! spre cl :biggrin:

cornisa5813.08.2007 17:58
Stie cineva daca se poate viziona meciul cu Bate undeva pe internet ?Probabil ca Pro TV International ne va oferi o alta surpriza neplacuta pentru stelisti care nu sunt in tara ?

 

Multumesc anticipat !

Inima de Stelist

 

fularsteaua2

 

pe net www.sport.ro

se scria în ziare cã se transmite

Hai Steaua

steagcruce2
bubylycy13.08.2007 18:57

Batem chiar dak numa cu 1 0..

steagsimplu steagcruce2

Bobby-stelistu13.08.2007 19:35

@bubylycy

 

 

Vom bate sigur....si nu neaparat numai cu 1-0 se poate si mai mult asta depinde de jucatori si de antrenor.....deci Hagi fii atent la jocul lui BATE ...am urmarit cateva meciuri cu ei si pot sa zic ca au niste mijlocasi care isi fac jocul bn , alearga fff mult , si sunt tehnici.....centrarile de pe partea dreapta sper sa nu fie o problema.....sunt periculosi acolo......

 

ORICUM Forza STEAUA4EVER..... fularsteaua2 fularsteau2 forzateauaforzateauaforzateaua

stelea13.08.2007 20:23

nu vreau sa ma hazardez , dar trei boabe vor lua ,de la stelisti .

 

 

steaua_ro steaua_ro steaua_ro

Alin_Stelistul_9213.08.2007 20:31

daca ar incepe si partida asta cu plesan si bicfalvi nu o sa le stea nimic in fatza..o sa fie 3-0 steagsimplu

FC_STEAUA_194714.08.2007 05:37
Cineva stie dece meciul nu se transmite si in Pro TV INTERNATIONAL ??????

 

ca sant asa de furios pe ei :angry:

 

O sa transmita si turul si returul.

 

http://www.protvintl.ro/emisiuni/fotbal/

 

Spala un pic din rusine...

_yang14.08.2007 07:02
daca ar incepe si partida asta cu plesan si bicfalvi nu o sa le stea nimic in fatza..o sa fie 3-0

 

 

Sa speram ca daca nici pe astia nu-i batem la 2-3 goluri diferenta...

mihais14.08.2007 14:13

ce se aude cu Dica ramane la Steaua???

rosualbastru14.08.2007 14:20
O sa transmita si turul si returul.

 

http://www.protvintl.ro/emisiuni/fotbal/

 

Spala un pic din rusine...

poate ar fi bine ca moderatorii sa afiseze pe prima pagina si faptul ca meciul e in direct pe protvintl. eu unul, multumesc protvintl. cum spuneai, mai spala din rusine.

hai Steaua!

Inima-Ros-Albastra14.08.2007 15:31

inca .. 1 zi .. .:) ... sper sa batem.. :X

fan-nr1-steaua14.08.2007 15:41

EU CRED CA Steaua VA CASTIGA CU 2-0

HAIDE Steaua MEREU Steaua MAINE E MECIUL CEL MARE---TREBUIE SA NE CALIFICAM IN GRUPE----------SI 1-0 E BUN

Steaua MERGE IN GRUPE Champions League CU AJUTORUL BELARUSILOR URRRRRRRAAAAAAAAAAA

«12347»