S-au terminat primele doua sezoane din Super-Liga FCS Football Manager 2010! ![]()
Asadar, dupa doua sezoane, situatia este urmatoarea:
Eu - campionatul in sezonul 2 (Manchester United)
The Foxes aka "darth vader" - o Copa America cu Brazilia si un loc 2 in sezonul 2 (Arsenal)
Sir Cirtu - campionatul in sezonul 1 + finala Cupei in sezonul 1 (Liverpool)
Dany's - finala Copa America cu Argentina si transferuri multe
(Real Madrid)
Bobby - retras dupa un sezon (Juventus)
MG - (Barcelona)
Sezonul 1

Sezonul 2

Transferuri in primele 3 sezoane:



Urmeaza sezonul 3 ![]()

