fmformation gasesti acolo portari super buni la 1 mil..
http://www.fmformation.net/scouting-networ...oalkeepers.html portari la greu....
fmformation gasesti acolo portari super buni la 1 mil..
http://www.fmformation.net/scouting-networ...oalkeepers.html portari la greu....
Primele 2 sezoane din campionatul fcsteaua ITALIA CALCIOPOLI FM 2010 s-au terminat
.....palmares pana acum
eu- darth vader-JUVENTUS- 2 titluri 1 cupa 1 supercupa ![]()
Ronnie-AC Milan - eternul perdant de 2 ori in urma mea
.o semifinala CL, o finala de cupa (pierduta )
Bobby( o javra )- PALERMO-locul 3-
Sir Cirtu - INTER- locul 4
Boghy- NAPOLI- locul 5
M.D -- GENOA- locul 7
Danny(acest globtrotter al managerului insirand echipe ca Inter, Lazio si Fiorentina in doar 18 luni
)---locul 8 + 1 cupa
urmeaza un nou sezon..hai baieti intrerupeti hegemonia ![]()
echipa....tactica?
ps-acu' am vazut
Onicas ma scoate din minti... de fiecare data cand are mingea la picior si este cu fata la poarta... pac-pac sut afarao pasa nu da,,, numai sut sut sut!!!!!!!!
Credeam ca sunt singurul disperat de Onicas.
Trage doar din afara lu`16. N-as avea o problema cu asta dar n-a marcat niciodata !!! ![]()
portari-1. Oscar Ustari2. Hugo Lloris
3. Remy Riou
4. Igor Akinfeev
5. Bohdan Shust
6. Felipe
7. Kasper Schmeichel
8. Marcel Grohe
cati bani tzia dat oieru de transferuri?
PS-http://footballmanager.neoseeker.com/wiki/Category:Recommended_Players_&_Staff....
Pe care din ei crezi ca poti sa-i iei la Steaua ?! ![]()
Renunta la ideea Google search : Wonderkids football manager 2010.
Nu mai joc pe salvarea cu Steaua si nici nu ti-o dau.
Nu mai joc pe salvarea cu Steaua si nici nu ti-o dau.
E zgarcit ma... nu mai incerca ![]()
al 6-lea sezon consecutiv in care ma chinui sa am succes in Europa la CM'08. Pana acum am iesit de 5 ori in sferturile UCL, acum am terminat pe 3 in grupa si-s in primavara UEFA. Sa vedem ce iese ![]()
Sunt tot in primul sezon... ![]()
Am fost eliminat in cupa in al 2-lea tur, in EL am trecut de grupe si am fost eliminat de Dinamo Kiev, iar in campionat sunt la 2 puncte in spatele Craiovei, cu vreo 10 etape inainte de final. ![]()
@ The Foxes
Si eu folosesc aceasi tactica la Juventus. Sunt in primul sezon si i-am luat pe Demba Ba si Arda Turan.
Sunt tot in primul sezon...Am fost eliminat in cupa in al 2-lea tur, in EL am trecut de grupe si am fost eliminat de Dinamo Kiev, iar in campionat sunt la 2 puncte in spatele Craiovei, cu vreo 10 etape inainte de final.

In sfarsit am terminat primul sezon...
L'am luat acum p Walter Pandiani liber de contract... si sa ma mai gandesc la 1, 2 jucatori... am 8 milioane buget da nu stiu pe cine sa aduc... mi-ar trebui un fundas stanga ![]()
Obiectiv pentru noul sezon:
-supercupa care o joc imp lui Dinamo
-campionat
-cupa
-macar locul 3 in grupele UCL sa merg in primavara europeana cel putin un tur mai mult...
Serie A, sezonul 3, ianuarie. Echipe luate AC Milan, Juve, Inter si Palermo. Vrea cineva sa se bage?
Conditii: minim 16 ani ![]()
Vreau eu, fm 10? :-?
Da, da-mi un buzz pe mess (ca nu te mai gasesc
).
Marian Aliuță și Andrei Cristea sînt doi fotbaliști români ce sunt de astăzi ceva mai cunoscuți in Marea Britanie. Nu pentru că sunt doriți de vreun club din Insulă, ci pentru că The Guardian i-a recomandat pe cei doi jucătorilor de Football Manager 2010!
Cotidianul britanic a alcătuit o listă cu jucători ieftini, dar buni, cu care un jucător de FM2010 poate completa lotul unei echipe de League One sau Two. Printre jucătorii aleși la sfaturile creatorilor jocului se numără și doi români: Marian Aliuță și Andrei Cristea. De asemenea, un alt jucător din Liga I, Dare Vrsic, este printre fotbaliștii recomandați. ![]()
Lotul unei echipe de League One sau Two => Liga 3 - 4.
no thanx.
Pai doar n'ai vrea de Premier League...
de pe ce site luati update-urile pt FM10? gen poze, logo-uri, etc.
mai nou pe sortitoutsi.net e cu membership.
Eu folosesc fmglive.com
fm-base....da trebe cont....sortitoutsi merge acolo jos unde arata megaupload etc....
salut.singurul manager care l-am jucat a fost football manager 2008 luandu-l de la un prieten.am facut cariera cu Steaua(binenteles)si am pornit la drum.in primul sezon in CL am iesit pe 3 in grupa,am mers in UEFA si am castigat-o:D contra lui tottenham la penaltiuri.pe plan intern am luat campionatul la vreo 7 pct diferenta si cupa!in sezonul 2 am ajuns pana in sferturile CL si m-au eliminat Real Madrid la golurile date in deplasare.insa dupa 2 sezoane(cam 3-4 zile)mi se bloca jocul:(,imi iesea din el cand vroiam sa continui asa ca l-am dezinstalat.oricum ii accord 10 chiar daca erau momente enervante sau ireale cand luam Cupa UEFA si bateam si realu dar ma bateau uta Arad sau prefab modelu.
crack?joc piratat....mi se pare mie s-au Otelul era super echipa in FM 08?si in 09 facea furori....ai dracu' de researcheri!
Edit:MINUNE DOAMNEEE!Ferguson s-a retras!Grand antrenor MAN UTD,ala de la galata e manager la man city...peste 4-5 ani ii sparg recordu!btw...joc cu Liverpool!Torres a facut 200 de meciuri si a dat vreo 185 de goluri ![]()
deci DA !!! pai ce plm ![]()
titlul in Serie A cu Napoli la CM 08. in primul sezon am terminat pe 4, acum am luat campionatul, la egalitate de puncte cu Juventus ![]()
Bafta in Cl;O sa ai nevoie:)