FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager, Championship Manager, Fifa Manager Etc.

«1111213141522»
Daniel-Ionut30.11.2009 19:43

Din seria: "Ce Ronnie doar viseaza"

snap0004r.jpg

psr30.11.2009 21:20

Din seria "9 aprilie 2004"

timste.jpg w1280.png

Ronnie01.12.2009 07:35

Daniel, fa copy-paste si spune la familie ca e rezultatul tau si poate vine Mos Nicolae.

 

steai.jpg

Daniel-Ionut01.12.2009 07:52

Dute ba nene ca tu stai 25 de ore din 24 sa joci... si oricum te'a dominat Liv'pool.

Ronnie01.12.2009 08:10
Dute sa iti dau un capac.
BAF-kimi01.12.2009 10:45

Am terminat si eu primul sezon.

 

Liga 1

camp.jpg

 

Cupa Romaniei

cupn.jpg

 

Europa League

eurot.jpg

 

Echipa

echipa.jpg

Ronnie02.12.2009 09:43

Am terminat un nou sezon victorios.

 

Transferurile:

trans5.jpg

 

Campionat:

camp5.jpg

*Rapid :)

 

Grupele UCL:

grupa5.jpg

*am batut pe Liverpool 1-0.

 

Mai departe in UCL:

ucl5.jpg

Am ajuns pana in sferturi. In optimi am eliminat pe Tottenham (2-0 acasa, 0-1 deplasare)

 

Am castigat si Cupa Romaniei: 2-1 Urziceni (Stancu x2).

STELIST 8602.12.2009 19:12

Roonie,o poza cu statusurile lu Stancu?

la scout,incearca jucatori din ivory coast

Ronnie02.12.2009 20:54

Poftim:

 

se7khd.jpg

 

Referitor la ivorieni.. Nu am gasit cine stie ce jucatori. A luat Dinamo un varf, Hamed Kone, care e tanar si foarte bun. Are 21 de ani si valoreaza 2.5m. Am incercat sa il cumpar de la ei dar se pare ca nu vor sa il dea nici pe 4m.

 

 

LanDSharK02.12.2009 20:59
Din seria "9 aprilie 2004"

timste.jpg w1280.png

 

 

BRILLIANT !

LanDSharK02.12.2009 21:07
Noi nu jucam rahaturi. :D Fifa Manager e pentru Stoichita, sa isi faca el tactica, Football Manager ramane pentru profesionisti. :D

 

 

:)))) ooooooooooohhhhh CE PUNCH! Ca bine zici : FM :punk::worthy:

LanDSharK02.12.2009 21:11

Pana acum nu m-a lasat inima sa renunt la salvarea de la FM 08 in care sunt in sezonu 24 sau ceva de genu. dar mi-ati facut mare pofta de 2010. arata prea bine. cred ca ii fac o incercare. sa vezi nopti nedormite ...

STELIST 8603.12.2009 13:54

Mersi,daca ar fi in realitate ca in joc acu ar fi la Ajax

referitor la fm...la voi se mai baga oieru' peste transferuri?

o poza cu echipa?

incearca jozy altidore rupe plasa :worthy:

un alt jucator bun e cristaldo si juan mata

Pana acum nu m-a lasat inima sa renunt la salvarea de la FM 08 in care sunt in sezonu 24 sau ceva de genu. dar mi-ati facut mare pofta de 2010. arata prea bine. cred ca ii fac o incercare. sa vezi nopti nedormite ...

 

lasa-ma sa ghicesc....ai echipa plina de regeni? :steag_sah_mic::steag_sah_mic: aia-s cei mai buni...mai ales cand dai de unu cu 20 finishing

Ronnie03.12.2009 14:27

S-a mai bagat si oierul cand am primit oferte bune. De exemplu la Szekely s-a bagat (era normal la Szekely :)) ) cand am primit 1.5m, la un atacant rus cand am primit 5m pe el si mai sunt cateva exemple.

 

Acum nu sunt acasa, nu pot face poza cu echipa. Diseara o postez.

STELIST 8603.12.2009 14:46

OK

STELIST 8603.12.2009 15:01

cine vrea sa facem un joc in retea?

Daniel-Ionut03.12.2009 17:44
S-a mai bagat si oierul

 

Si aici ma? :blink:

STELIST 8603.12.2009 19:08

da mah....pune-l pa abramovich boss si nu se mai baga nici la oferte de 120 de mil

Ronnie04.12.2009 11:19

@Stelist 86

 

Poza cu echipa:

lotul.jpg

STELIST 8604.12.2009 11:22

in ce an esti? Mutu? frumos lot...ca portar zapata cum merge?vad ca ai jucatori cu varste pan' in 29....incearca-l pe filip..baga-i un training si il faci nou' kaladze

Daniel-Ionut04.12.2009 11:25

Onicas ma scoate din minti... de fiecare data cand are mingea la picior si este cu fata la poarta... pac-pac sut afara :cursing: o pasa nu da,,, numai sut sut sut!!!!!!!!

STELIST 8604.12.2009 11:50

player interaction- se rezolva sau training k tactica lu lippi:trebe sa sutam...tata!

Ronnie04.12.2009 16:41

@Stelist 86

 

2013. (am trecut bine de 2012 fara sa imi crape jocul :D )

 

Pe Mutu l-am luat gratis. Era liber de contract. L-am luat si pe Dica dar pe el l-am folosit doar la Steaua 2 ca sa nu retrogradeze aia. Pe Filip nu-l mai am. L-am pierdut gratis. Nu stiam ca ajunge jucator bun si l-am lasat sa plece. Oricum am pe stanga pe Antunes care e super bun si Nesu rezerva.

 

Zapata l-am folosit doar in returul trecut si a facut un meci senzational in optimile UCL cu Tottenham. Au avut aia vreo 20 de suturi pe poarta si am batut 2-0. In rest multumitor. Titular era Silviu Lung Jr. De cand a plecat tot caut un inlocuitor si nu gasesc.

 

Sunt foarte multumit de lot. Probabil voi mai cumpara curand un portar si un fundas dreapta. Singurele posturi pe care nu am dubluri.

STELIST 8604.12.2009 17:33

portari-1. Oscar Ustari

2. Hugo Lloris

3. Remy Riou

4. Igor Akinfeev

5. Bohdan Shust

6. Felipe

7. Kasper Schmeichel

8. Marcel Grohe

cati bani tzia dat oieru de transferuri?

 

PS-http://footballmanager.neoseeker.com/wiki/Category:Recommended_Players_&_Staff....

Ronnie04.12.2009 17:41

Portarii aia ii stiu si eu :)) . Dar eu antrenez Steaua, nu Real Madrid sau Barcelona. Am vreo 11m de transferuri ca am facut economii. Portarii aia n-o sa vina niciodata la Steaua

«1111213141522»