fifa manager 10 merge numai originalul de jucat sau il pot lua si de pe net???
fifa manager 10 merge numai originalul de jucat sau il pot lua si de pe net???
Si eu joc Football Manager din 2006, acum m-am apucat de 2010.
Si mai joc managerdefotbal.
Acum sunt cu Vaslui, etapa a 16-a, locul 3, obiectiv 7, 38 puncte.

fifa manager 10 merge numai originalul de jucat sau il pot lua si de pe net???
Originalul daca vrei sa te poti juca si online! ![]()
asta e pe net dar e manager pana la urma.eu joc soccerproject pe net si FM 09
am jucat eu soccerproject...trisam fara jena pana m-am plictisit de joc si am lasat echipa unui prieten! ![]()
O emisiune inregistrata despre Football Manager 2010 http://www.cityfm.ro/content/it-republic-07-noiembrie-2009 pentru amatori.
Primul sezon cap-coada cu Steaua in FM 2010!
In campionat am castigat primul loc la un singur punct sub U Craiova.

In Europa League am reusit o performanta extraordinara! Am ajuns in finala unde din pacate am pierdut cu Villareal 2-2 (2-3, dupa prelungiri).

In Cupa Romaniei am ajuns pana in finala unde am pierdut 1-3 tot impotriva U Craiovei.

Cel mai bun om al acestui sezon a fost Bogdan Stancu cu 38 de goluri.





Transferuri putine. M-am bazat doar pe lotul care il aveam in primul sezon

PS: Ca urmare a sezonului bun am primit oferta de a conduce Coasta de Fildes la Campionatul Mondial.
Da' in derby ce ai facut?
1-1 la ei si 3-1 la mine, parca.
Am jucat cu Dinamo si in semifinalele Cupei Romaniei. 2-0 am castigat acasa si 4-2 am pierdut la ei. ![]()
Stie careva de unde pot sa descarc si eu fm 2010 ? Am incercat odc dar nu am gasit ...
Ai patch ma??? ![]()
Nu. Am patch.
Iata ca se poate grupa mai usuara decat a Urziceniului.

Cum ba nene... ca ai embleme la echipele din Liga 1 si fete la jucatori!!!
Transferurile pentru urmatorul sezon. Ciobanul a fost falit!

Lyon - OM, varianta romaneasca. Mai lipsea un gol pentru a fi perfect. Arbitrul a dat insa doar 3 minute de prelungire.

Am terminat si al 5-lea sezon de managerdefotbal.ro, am jucat cu Vaslui, obiectiv loc 7.

va salut si postez dupa o lunga absenta cauzata de decesul pc-ului meu.si pana am luat altu...in fine acum ma apuc si eu de fm 10 da deja ma seaca la maxim pantelis ca rateaza intr-una...sper sa termin sezonul in noaptea asta..
Revin cu noi performante in Liga Campionilor:
Am trecut de grupele UCL dupa ce in ultima etapa eram nevoit sa nu pierd in Ghencea cu O.Lyon (am reusit 1-1).

Am picat cu Barcelona. Desi nu credeam ca am vreo sansa eu zic ca am facut o figura destul de frumoasa, mai ales ca in retur, pe Camp Nou, am condus cu 0-1. La acest scor am ratat o ocazie uriasa prin Stancu iar la 2-1 pentru ei am avut o bara prin Onicas.


In cupa am fost eliminat de Vaslui la penalty-uri iar in campionat sunt la 7 puncte sub CFR Cluj dar cu un meci in minus.
In al cate'lea sezon esti?
Al 2-lea.
FIFA Manager 10, nimeni ?
Paine calda:
In sezonul 2 am reusit sa pierd titlul in fata CFR-ului care, sa moara Gigi, si-au facut echipa buna.

Transferurile din acest sezon:

Tactica pe care o folosesc:

Un meci frumos din noul sezon:

Si inca unul:

O calificare in sferturile Europa League in minutul 90+4. In tur am pierdut cu 2-1.

FIFA Manager 10, nimeni ?
Noi nu jucam rahaturi.
Fifa Manager e pentru Stoichita, sa isi faca el tactica, Football Manager ramane pentru profesionisti. ![]()
Uite ca yo mai joc si "rahaturi". ![]()
FIFA Manager 10, nimeni ?
Am cariera cu Steaua la FIFA Manager 08... si pot sa zic ca am o echipa galactica ![]()
O sa revin cu niste poze si din Fifa Manager, si din Football Manager la finalul turului (unde nu ma pricep prea bine... e prima data cand joc, da nu inteleg dc in cupele europene castig tot, si in campionat ma chinui in mediocritate...)
Esti tu praf si de aia.
sunt dupa sortitoutsi.com