FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager, Championship Manager, Fifa Manager Etc.

«1101112131422»
andrey_ptm_steaua30.10.2009 15:38

fifa manager 10 merge numai originalul de jucat sau il pot lua si de pe net???

BAF-kimi30.10.2009 16:01

Si eu joc Football Manager din 2006, acum m-am apucat de 2010. :D Si mai joc managerdefotbal.

Acum sunt cu Vaslui, etapa a 16-a, locul 3, obiectiv 7, 38 puncte.

12978931.jpg

Astristul30.10.2009 22:56
fifa manager 10 merge numai originalul de jucat sau il pot lua si de pe net???

Originalul daca vrei sa te poti juca si online! ;)

mircea_1004.11.2009 21:04
asta e pe net dar e manager pana la urma.

eu joc soccerproject pe net si FM 09

 

am jucat eu soccerproject...trisam fara jena pana m-am plictisit de joc si am lasat echipa unui prieten! :thumbup:

Ronnie09.11.2009 18:01

O emisiune inregistrata despre Football Manager 2010 http://www.cityfm.ro/content/it-republic-07-noiembrie-2009 pentru amatori.

Ronnie16.11.2009 20:52

Primul sezon cap-coada cu Steaua in FM 2010!

 

In campionat am castigat primul loc la un singur punct sub U Craiova.

campionat.jpg

 

In Europa League am reusit o performanta extraordinara! Am ajuns in finala unde din pacate am pierdut cu Villareal 2-2 (2-3, dupa prelungiri).

19905482.jpg

 

In Cupa Romaniei am ajuns pana in finala unde am pierdut 1-3 tot impotriva U Craiovei.

cupa.jpg

 

Cel mai bun om al acestui sezon a fost Bogdan Stancu cu 38 de goluri.

stav.jpg

onicas.jpg

Ion.jpg

kape.jpg

tojar.jpg

 

Transferuri putine. M-am bazat doar pe lotul care il aveam in primul sezon

trast.jpg

 

PS: Ca urmare a sezonului bun am primit oferta de a conduce Coasta de Fildes la Campionatul Mondial.

CAMPIONAT.JPG

MoWeed16.11.2009 21:13

Da' in derby ce ai facut?

Ronnie16.11.2009 21:14

1-1 la ei si 3-1 la mine, parca.

 

Am jucat cu Dinamo si in semifinalele Cupei Romaniei. 2-0 am castigat acasa si 4-2 am pierdut la ei. :)

bijoux_bz17.11.2009 06:37

Stie careva de unde pot sa descarc si eu fm 2010 ? Am incercat odc dar nu am gasit ...

Daniel-Ionut17.11.2009 14:04

Ai patch ma??? :blink:

Ronnie17.11.2009 14:43

Nu. Am patch.

 

Iata ca se poate grupa mai usuara decat a Urziceniului.

grupaqs.jpg

Daniel-Ionut17.11.2009 14:54

Cum ba nene... ca ai embleme la echipele din Liga 1 si fete la jucatori!!!

Ronnie17.11.2009 14:56

Transferurile pentru urmatorul sezon. Ciobanul a fost falit!

 

transk.jpg

 

Lyon - OM, varianta romaneasca. Mai lipsea un gol pentru a fi perfect. Arbitrul a dat insa doar 3 minute de prelungire.

 

lom.jpg

BAF-kimi19.11.2009 14:04

Am terminat si al 5-lea sezon de managerdefotbal.ro, am jucat cu Vaslui, obiectiv loc 7.

 

sezonul5managerdefotbal.jpg

 

Recoba24.11.2009 00:45

va salut si postez dupa o lunga absenta cauzata de decesul pc-ului meu.si pana am luat altu...in fine acum ma apuc si eu de fm 10 da deja ma seaca la maxim pantelis ca rateaza intr-una...sper sa termin sezonul in noaptea asta..

Ronnie27.11.2009 18:21

Revin cu noi performante in Liga Campionilor:

 

Am trecut de grupele UCL dupa ce in ultima etapa eram nevoit sa nu pierd in Ghencea cu O.Lyon (am reusit 1-1).

 

ucl1.jpg

 

Am picat cu Barcelona. Desi nu credeam ca am vreo sansa eu zic ca am facut o figura destul de frumoasa, mai ales ca in retur, pe Camp Nou, am condus cu 0-1. La acest scor am ratat o ocazie uriasa prin Stancu iar la 2-1 pentru ei am avut o bara prin Onicas.

 

ucl2.jpg

ucl3.jpg

 

In cupa am fost eliminat de Vaslui la penalty-uri iar in campionat sunt la 7 puncte sub CFR Cluj dar cu un meci in minus.

Daniel-Ionut28.11.2009 06:59

In al cate'lea sezon esti?

Ronnie28.11.2009 07:37

Al 2-lea.

RobYnho28.11.2009 21:36

FIFA Manager 10, nimeni ?

Ronnie29.11.2009 12:23

Paine calda:

 

In sezonul 2 am reusit sa pierd titlul in fata CFR-ului care, sa moara Gigi, si-au facut echipa buna.

 

anu2.jpg

 

Transferurile din acest sezon:

 

trans2y.jpg

 

Tactica pe care o folosesc:

 

tacv.jpg

 

Un meci frumos din noul sezon:

 

dinamo03.jpg

 

Si inca unul:

 

steauarapi.jpg

 

O calificare in sferturile Europa League in minutul 90+4. In tur am pierdut cu 2-1.

 

onicasolimp.jpg

Kellerman29.11.2009 13:00
FIFA Manager 10, nimeni ?

 

 

Noi nu jucam rahaturi. :D Fifa Manager e pentru Stoichita, sa isi faca el tactica, Football Manager ramane pentru profesionisti. :D

RobYnho29.11.2009 21:21

Uite ca yo mai joc si "rahaturi". ;)

Daniel-Ionut30.11.2009 06:58
FIFA Manager 10, nimeni ?

 

Am cariera cu Steaua la FIFA Manager 08... si pot sa zic ca am o echipa galactica :happy:

O sa revin cu niste poze si din Fifa Manager, si din Football Manager la finalul turului (unde nu ma pricep prea bine... e prima data cand joc, da nu inteleg dc in cupele europene castig tot, si in campionat ma chinui in mediocritate...)

Maye30.11.2009 07:27

Esti tu praf si de aia.

STELIST 8630.11.2009 08:13

sunt dupa sortitoutsi.com

«1101112131422»