Mda, am transferat destul de multi jucatori. Personal eu zic ca avem un lot mai puternic decat anul trecut. Pentru jucatori de valoare mai mare mai avem putin de asteptat. Inca un an in CL cred ca ne va ajuta enorm sa aducem jucatori buni de afara. Pana una alta Steaua are nevoie de sustinere neconditionata in cele 4 meciuri care ne vor duce spre Liga. Sa fim alaturi de echipa.
Da, cred ca asta e problema. Daca am fi an de an in CL, nu ar mai strimba atita din nas un alde Camus si nici vreun Armenteros nu s-ar mai duce la Sevillia B. A venit Rada, foarte bine, nu ma deranjeaza ca vin jucatori (desi la asta as avea unele probleme, pina la urma), daca sunt seriosi si vor/pot sa confirme, chiar daca nu sunt mari vedete. Mai important e cine si cum pleaca.
Sa speram ca va fi din an in an mai bine...