FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 08

«123456»
andorueca06.10.2007 07:24

fularsteau2

 

 

 

imi doresc neaparat sa joc si eu cum o fac sute de stelisti,fifa 08. sunt cam bata in ale downloadatului. Am incercat sa intru pe leecherslair dar zice ca e full de membri asa ca nu/mi ramane decat sa ma resemnez sau sa vina vreun ajutor din partea voastra. sper sa mai fie posibilitati. va rog fara tzepe .deasemenea nu sunt interesat de varianta demo. evident vreau Full version

axl2306.10.2007 08:02

Nu stiu daca ati observat dar in momentul cand da Henry gol si-i sare Zambrota in spate, Henry ii baga un deget in fund, ceea ce mie mi se pare cel putin suspect.

predatorpulse706.10.2007 08:02

@andorueca,poti sa iti tragi programul azureus(google it) si apoi mergi pe site-urile urmatoare ca sa cauti torrent-uri: www.torrentspy.com,www.thepiratebay.org,wwwi.isohunt.com si cauti fifa 2008 la search,iar apoi downloadezi torrent-ul cu cele mai multe seeds. Apoi folosesti programul azureus ca sa deschizi torrentul respectiv,alegi locatia unde sa mearga download-ul si astepti sa se downloadeze(e vreo 2,7 GB la fifa).

Sau poti sa mergi la magazin sa-l cumperi :biggrin:

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

-=Danny=-06.10.2007 13:05

Imi zice si mie careva cum fac ca sa schimb jucatoru de S si sa pasez tot de S ?? Ca boalele astia de la EA s-au luat dupa cacanarii aia de la PES , sa selectezi de cu .... tocmai daia am si sters PES din calc , ca avea controalele pentru oameni cu handicap !!! Are cineva un patch ceva sa se faca controalele ca la FIFa 07 , sau macar sa ma invete cum ..... :unsure:

andorueca06.10.2007 14:56

multumesc predatorpulse7

cRiss4Steaua07.10.2007 20:52

hmm .. ii fainut jocul .. nu cu mult mai fain ca 07 .. am cateva probleme in schimb

 

imi sacadeaza la unele faze si imi iese din joc din senin ..

 

care poate sa imi dea sau care stie de unde sa iau un program cu care sa mearga fifa 08 fara cd .. multumesc mult !

c.ronaldo1709.10.2007 16:38

Dupa ce -=Danny=- s-a inscris in campionatul de FIFA 2008 de pe forum il asteptam si pe axl sa o faca.

Ps: Ar fi interesant un meci axl vs. danny. :laugh:

axl2309.10.2007 16:41

Nu stiu cat de interesant ar fi meciul ala de fotbal dar unul de box intre mine si tine sigur mi-ar suscita interesul.

c.ronaldo1709.10.2007 16:43

C`mon baby.

Dai tu primu` sau dau eu? fular-campionii

 

Ah, sunt accidentat.

cRiss4Steaua09.10.2007 17:05

oare cand apare RLSP ? Liga 1 burger ?

Wally09.10.2007 17:30
Intra pe leecherslair.com,fa-ti un cont(merge f repede),si il gasesti acolo(joc full) cu tot cu crack bun,plus ca fiind tracker privat merge si mai repede.

Enjoy fifa 2008

Am terminat de luat jocul de vreo cateva zile, dar nu reusesc sa il instalez. Am incercat cu Daemon Tools, dar nu pot. Imi poti spune totusi cum il instalez sau cu ce program? Mulmumesc anticipat!

 

@criss

 

Cel mai probabil in ianuarie sau februarie...

predatorpulse709.10.2007 18:26

@wally,Daca nu merge cu daemon tools,incearca cu alcohol 120%,iar crack gasesti pe site-urile urmatoare:www.megagames.com,www.gamecopyworld.com si daca nu ma insel e un torrent doar cu crack-ul pe leecherslair.com(pe asta ti-l recomand,eu pe asta il folosesc).Crack-ul solitar il gasesti si pe alte site-uri de torrent gen www.thepiratebay.org.

Hai ca ti-am gasit un link pentru fifa 2008 no cd crack:http://www.zshare.net/download/38559321e5075d

Dar totusi de ce nu iti merge cu daemon tools,sper ca ai downloadat un image si nu altceva,instalarea e simpla,intri pe daemon,dai mount la fifa 2008 image,instalezi si copiezi crack-ul unde ai instalat fifa. Daca tot nu iti merge inseamna ca ai o copie bulita.

Sper sa-ti mearga desi jocul a cam dezamagit.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Wally09.10.2007 18:53

Stiu sa folosesc daemon si chiar la asta ma gandesc si eu, la o copie bulita. Adica nu prea arata ca o imagine. Cand o deschid are vreo 60 de fisiere a care 40 si ceva de mega. Si de asta nu pot sa dau mount image. Cred ca nu am luat ce trebuia. Ocupa 2,56 GB.

axl2309.10.2007 18:55

Asta pe care l-am luat eu avea vreo 2,73 sau ceva de genu asta, oricum mai mult decat 2,56.

 

later: 2,67 mai exact.

predatorpulse709.10.2007 18:58

Poate e vreo arhiva,cu fisiere de tip rar si trebuie sa extragi image-ul. Chiar daca nu sunt fisiere rar,faptul ca sunt multe ma face sa ma gandesc ca e vreun tip de arhiva,asa ca deschide-ti winrar-ul si din winrar incearca sa deschizi unul din acele 60 de fisiere sau cate ai zis ca ai.

Teoretic ar trebui sa fie un image in acele 60 de fisiere,il extragi si il montezi pe daemon.

Bafta!!!

Later edit:cred ca ai versiunea in care acele 60 de fisiere sunt cam asa flt-fif8.001,flt-fif8.002....

Daca asa e,este versiunea pe care o am eu si merg extrase cu winrar,fa cum am zis mai sus,instaleaza,pune crack-ul si merge 100%.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

I.N.Money09.10.2007 18:58

Wally incearca sa deschizi unul din acele fisiere de 40 de mega cu win rar/zip/ace si vezi daca acesta contine imaginea.E foarte posibil ca acele fisiere sa fie de fapt imaginea impartita in mai multe parti(cam asa gasindu-se majoritatea jocurilor pe torrentele externe).

**alex**09.10.2007 19:07
Dupa ce -=Danny=- s-a inscris in campionatul de FIFA 2008 de pe forum il asteptam si pe axl sa o faca.

Ps: Ar fi interesant un meci axl vs. danny. :laugh:

 

Denii n-a citit regulamentul, trebuie sa ai 18 ani ca sa participi. Deci.. castiga axl cu 3-0 la masa verde.

Wally09.10.2007 19:10
Later edit:cred ca ai versiunea in care acele 60 de fisiere sunt cam asa flt-fif8.001,flt-fif8.002....

Da, exact asa am. O sa incerc asa cum ai zis tu si revin mai tarziu cu pareri despre joc. Multumesc!

axl2309.10.2007 19:12
castiga axl cu 3-0 la masa verde.

Ha! Eat dirt, mr. deni!!! Prima mea victorie cu partener real!

Wally09.10.2007 20:02

Am revenit. Gata am rezolvat cu imaginea, pot sa instalez, dar ma puteti ajuta cu un keygen? Ca nu gasesc pe nici unul dintre site-urile de care a zis Predator.

cRiss4Steaua09.10.2007 20:37

am o problema .. am vrut sa joc fifa .. dau click pe icon .. si nu merge .. nu se intampla nik .. am dat restart dar la fel ... care ma poate ajuta ?

predatorpulse709.10.2007 21:34

de keygen nu stiu dar serial gasesti aici:http://rapidshare.com/files/58256120/serial.txt.html

@criss,spune si tu daca da vreo eroare jocul tau,si eu te intreb daca ti-ai pus crack-ul unde ai instalat jocul. Daca tot nu merge,dezinstaleaza fifa,instaleaza-l din nou si downloadeaza fifa 2008 no cd crakc(e un link mai sus intr-un post de-al meu) si copiaza-l in locatia unde ai instalat jocul si ar trebui sa-ti mearga.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

-=Danny=-10.10.2007 16:51

Sau ai grija sa nu fii instalat RSPL pentru fifa 08 la jocu fll , ca lai distrus de tot .... :D

 

@c.Ronaldo ..... ma pricep la fifa 08 si fifa 07 .... dc zici ca ma bate cu 3-0 alx ?:-/ si am zis la cel care trebe sa ma testeze ca am 15 ani si nu a zis niik ;))

c.ronaldo1710.10.2007 17:24
RSPL

 

alx

 

 

fll

 

Vb lu` Fane: Danny, iar ai dat`o cu mucii`n ciorba.

cRiss4Steaua10.10.2007 19:16

care stie daca a aparut RLSP , Liga 1 Burger pentru 08 ?

«123456»