@wally,Daca nu merge cu daemon tools,incearca cu alcohol 120%,iar crack gasesti pe site-urile urmatoare:www.megagames.com,www.gamecopyworld.com si daca nu ma insel e un torrent doar cu crack-ul pe leecherslair.com(pe asta ti-l recomand,eu pe asta il folosesc).Crack-ul solitar il gasesti si pe alte site-uri de torrent gen www.thepiratebay.org.
Hai ca ti-am gasit un link pentru fifa 2008 no cd crack:http://www.zshare.net/download/38559321e5075d
Dar totusi de ce nu iti merge cu daemon tools,sper ca ai downloadat un image si nu altceva,instalarea e simpla,intri pe daemon,dai mount la fifa 2008 image,instalezi si copiezi crack-ul unde ai instalat fifa. Daca tot nu iti merge inseamna ca ai o copie bulita.
Sper sa-ti mearga desi jocul a cam dezamagit.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.