Inca nu a aparut RLSP
Inca nu a aparut RLSP
Cred ca am inceput sa ma descurc binisor la jocul asta. Reusesc sa inving cu Barca, la nivel amatori, echipe cotate cu 4 stele, la diferente de 4,5 goluri. Cel mai bun jucator imi pare Messi. Subliniez faptul ca dexteritatea nu-mi permite sa folosesc decat A,S,D,E si cursorii.
Later:
Tocmai ce am invins Atletico cu 9 - 1. M-am speriat la inceput, au inscris pentru 1 - 0 si-am zis ca pana-aici mi-a fost. Se pare ca m-am inselat.
bravo axl .. ma bucur pentru tine
poate dam un meci impreuna ![]()
si mie tot Messi mi se pare cel mai bun .. are 94 in cariera ..
si voua va apare in loc de Adrian Mutu , Andrei Murgu .. la Fiorentina ?
Eu am schimbat ..
si eu tot cu barca am batut pe Atletico cu 9-0 park
acuma joc pe semi pro .. bat cu 2-0 .. 3-0 max .. si joc pe 2 min ..
1 lucru : cum poti sa treci de un jucator din fata ta ? cu dribling nu pot ..
sau ce dribling ?
am jucat pe proffesional astazi: OM 2 - 1 Anderlecht
da au trecut aia de mine de numa cu ceva driblinguri ![]()
Io la fifa 08 joc la semi pro , si reusesc sa o bat poe Sevilla cu o echipa de o Steaua , e adevarat ca dau decat un gol , da imi e de ajuns .... am incercat sa joc la world cup , si e nasol rau , e fff enervant cand ii vad pe aia cum ma dribleaza si la mine cand e mingea nu fac decat sa pasez gresit .
La scheme nu ma descurc deloc , da am invatat o schema :
Ti apasat Shift fara sa alergi si in ordinea asta dai sagetile tinand Shift : jos stanga sus dreapta , daca mergi de la stanga la dreapta si mergi de la dreapta la stanga dai : jos dreapta sus stanga .... sper ca intelegeti , mi-a luat cateva zile sa reusesc sa aplic schema intr-un meci , si cand am reusit , am trecut de adversar si am fost mandru :>
deni , cum adica cu o echipa DE O Steaua ?
si e world class nu world cup ![]()
@criss
Am trecut si eu la semi-pro dupa ce am batut Real-ul cu 8-0 pe amator. Am luat-o de la zero, adica am inceput cu echipele de o stea din Liga 2 Coca Cola. Cam greu. Am doua victorii pana acum, 2-1 si 5-4, ultimul un joc foarte antrenant, am egalat la 4 in minutul 85, golul victoriei in minutul 90, tot tacamul. Joc pe 6 minute.
Faza cu Murgu o am si eu.
De un jucator din fata nu stiu cum sa trec, eu joc in pase rapide la semi-demarcare. Habar n-am care e tasta de dribling. La fel, habar n-am cum sa centrez din flanc, cu A+cursori se duce destul de aiurea. Cel mai mult ma enerveaza jucatorul propriu care, dupa ce e deposedat, ramane aproape o secunda pe loc, belind ochii. Si Ronaldinho care habar n-are cu mingea.
In legatura cu meciul dintre noi, multumesc de oferta dar inca nu ma simt in stare, in plus cred ca p.c.-ul meu n-ar rezista.
wai .. si eu tot cu 8-0 am batut realul pe amatori ..
facem scoruri identice vad .. 9-0 cu atl.madrid si 8-0 cu real
. Nici mie nu imi ies centrarile .. nu stiu cum sa dau. In legatura cu driblingurile , stiu de faza cu shift si sagetile , si si apasat "c" , dar nu ma ajuta la nimic , doar impresia artistica , nu ma ajuta sa trec de un jucator!
Poate mai trebuie sa exersez .. Bafta cu Fifa
!
wai .. si eu tot cu 8-0 am batut realul pe amatori ..facem scoruri identice vad .. 9-0 cu atl.madrid si 8-0 cu real
. Nici mie nu imi ies centrarile .. nu stiu cum sa dau. In legatura cu driblingurile , stiu de faza cu shift si sagetile , si si apasat "c" , dar nu ma ajuta la nimic , doar impresia artistica , nu ma ajuta sa trec de un jucator!
Poate mai trebuie sa exersez .. Bafta cu Fifa
!
Nu stiu cum puteti voi sa ajungeti asa repede la poarta adversa , ca mie imi e greu sa trec si de mijloc .... goluruile mele le dau din cornere , ca acolo e specialitatea mea .
Si io tot cu pase rapide joc , si cu W .... da deseori grabinduma sa pasez , pierd mingea ![]()
In legatura cu centrarile si pasele cu W , trebuie sa te duci la my fifa , la controls , si dai la manual cross si manual throught ball off ambele ..... si o sa ai niste centrari de te lasi puff
. Cand esti pe un flanc in preajma careului , nu trebuie decat sa dai A , ca directioneaza singur mingea la jucator , tu trebuie sa stii cat de tare trebe sa dai ....
Cred ca o sa pornesdc si eo de la amatore , ca poate invat cum sa trec cu minjloc ....
Eu va ajutai cu centrarile , acum invatatima si pe mine tactica voastra ca sa dati goluri , plz [-o<
Nu sunt foarte sigur dar cred ca i-am auzit pe comentatori spunand "Fo' ****'s sake!" la o ratare imensa, ceea ce ar fi extraordinar.
Ieri m-am jucat si eu UEFA si Fifa 07 dupa mult timp de pauza .... si sincer , sunt mult mai misto decat fifa 08 .... mult mai distractive , nu sunt asa enervante ...... pana apare divizia A la Fifa 08 , ma reapuc de Fifa 07 si UEFA ....
pana apare divizia A la dida 08 , ma reapuf de Fifa 07 si UEFA ....
Asta e replica de colectie ![]()
Un meci extraordinar azi, in Cupa Angliei, sferturi, pe semi-pro, 6 minute.
Arsenal 3 - 4 Chelsea
Am deschis scorul in minutul 12 prin Drogba, actiune personala. Am fost egalat in minutul 25 si pana in minutul 83 scorul a ajuns la 3 - 1. Si aici a inceput spectacolul. Dubla Malouda(83' si 89') si gol Drogba(92'), din corner, cu capul (primul gol din corner, primul gol cu capul).
In semifinale joc cu "Zidul Morii", in deplasare, sper sa nu iasa macel intre fani.
Meci spectaculos , pe semi pro , 2 minute , West Ham 0 - 6 Barca
cel mai mare scor
)
Murgu cum joaca ? :biggrin:
@ money .. e ff bun :-b dar sunt idioti aia de la fifa
.. cum sa pui Murgu in loc de Mutu ?! si inca ceva .. Cum sa pui campionatu australiei sau alte campionate fantoma , in dauna campionatului romanesc? chiar asa ? si la Rest of World .. sa pui FC Laussane si alte echipe de 1 stea * si sa nu pui Steaua ?! ..
@criss
Explicatia e simpla. Australienii sau alte fantome CUMPARA jocul.
salut stie cineva ce se intampla cu FileZone ? dc nu merge sau dc te redirectioneaza ??? pls
Trei clase are Fifa 2008 peste Fifa 2007!E mai realist...
Trei clase are Fifa 2008 peste Fifa 2007!E mai realist...
Mai realist , dar mult mai nedistractiv ...... Oricum , mie jocu de suflt , la care ma distram cel mai tare , e UEFA , am castigat la CL cu Steaa , de ma spargeam ..... ![]()
Un exemplu clasic de impotenta fotbalistica azi: Liverpool 1 - 4 West Ham. Kuyt era plecat cu sorcova. Nu mi-a fost niciodata asa rusine in viata mea.
Ieri am batut, 7-0 pe Inter cu Real Madrid, pe semi-pro. Pana acum aceasta este cea mai mare victorie a mea la 08. Culmea toate golurile au fost inscrise de acelasi jucator Pato ( adus de la Milan)
salll.. to all.. ![]()
ma poate ajuta cineva cu fifa 08.. ? nu reusesc sa-l instalez..
(
downloading RLSP 2008 :>
Lu-atil de pe www.fifaromania.net
te bate romana :laugh:Lu-atil