FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 08

«123456»
Dani200517.09.2007 14:19

28 luna aceasta parca;)

cristi_mold18.09.2007 08:18

Merci ;)

boxy24.09.2007 17:01

:biggrin: fularsteau2 fular-campionii pe 28.09.2007 apare fifa 08

 

http://www.electronicarts.co.uk/games/11231/ steagro forzateauafularultras

Astristul25.09.2007 10:45

A aparut azi FIFA 08. Nu are Steaua, Dinamo sau Rapid, dar are Levski Sofia! :dry:

Enjoy!

steaua_gloria25.09.2007 12:25

A aparut pe torrenti?

sauce25.09.2007 12:31

a aparut pe toate trackerele,mie sincer nu imi place ..astept pes 7:D

steaua_gloria25.09.2007 13:58

dati si voi un link ca sa stiu de unde sa-l iau ca mi-e sa nu iau cv gresit.

cristi_mold26.09.2007 08:51

Fifa.2008.StolenSource.PCDVD-Unlimit3d - Daca mai are cineva varianta asta imi spune si mie cum o pot instala. Ca tot imi da eroare, sau este virusata. Daca nu puneti va rog un link care sa aiba varianta buna.

c.ronaldo1726.09.2007 12:01

@cristi_mold

 

Aia e o mare teapa. Ti`ai luat`o la faza asta.... ca si mine de altfel. :)

steaua_gloria26.09.2007 15:44

@c.ronaldo17

Si eu am luat-o si e teapa si in plus e si virusata=))))

-=Danny=-26.09.2007 19:53

Pai daca nu cititi inainte commenturile de la torent inainte sa downloadati .... :-" , io am downloadat fifa 08 full si imi merge , da nu mai stiu unde e toreentu ..... craca l-am sters :sad2:

MALDINI_STEAUA27.09.2007 20:01

Ba nu va mai luati ma toate prostiile ... jucati ba PES nu toate nimicurile :)

alexynho28.09.2007 08:27

Stie careva cat ocupa FIFA08 ? ... ca ne putem orienta si dupa acest aspect !

c.ronaldo1728.09.2007 13:14

@Alexynho

 

2.66, 2.67 Gb.

Wally28.09.2007 16:34

Cei care l-ati luat de pe net si merge, puneti si voi un link sa-l incerc si eu. Multumesc anticipat!

@ndrey29.09.2007 06:53

il downladati de pe www.pixelrage.ro dica10

predatorpulse729.09.2007 07:37

Intra pe leecherslair.com,fa-ti un cont(merge f repede),si il gasesti acolo(joc full) cu tot cu crack bun,plus ca fiind tracker privat merge si mai repede.

Enjoy fifa 2008

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

axl2330.09.2007 21:07

Tocmai ce am luat si eu Fifa08. Fac un apel la un cunoscator care sa ma ghideze si pe mine in timp real la instalarea lui. Da, sunt bata. Mentionez ca fisierul are 2,67 giga, ceea ce ma sperie, si este, citez, "Nero Disc Image". Tipul de la care l-am luat sustine ca: "instalati jocul si trimiteti imaginea in unitate virtuala si copiati crakul unde sa instalat jocul" din care eu inteleg numai cateva cuvinte. Care nu sunt "imaginea", "unitatea virtuala" sau "crackul" ci "jocul", "in", "si", "unde".

Daca exista binevoitori, care SA STIE, rog trimiteti un p.m.

Multumiri anticipate.

 

 

Opriti orice actiune intreprinsa!!!! Primesc ajutor de la El Hefe in persoana.

marian_enache01.10.2007 15:41

Am si eu tot fifa 08 de 2,67 GB l-am instalat i-am facut imagine dar cand intru in el mi se face monitoru negru si asa ramane :angry: nu stiu ce sa fac ca fifa 07 imi merge fara probleme si app fata de ce a spus axl23 eu nu am gasit crackul cum sa-l fac

c.ronaldo1701.10.2007 15:45

@marian Enache

 

Ai placa video mx. E o problema la EA care incepe sa scoata jocuri pe banda rulanta cu aceasta indisponibilitate. Si mi`e imi da aceiasi eroare.

 

@axl23

 

Ai nevoie de DAEMON Tools. Il instalezi. Deschizi programul si el va aparea pe bara de jos (stanga). Click dreapta - Virtual CD/DVD-Rom - Apoi click pe una din casutele libere si pui imaginea. Probabil apoi se va deschide singura. Apoi instalezi jocul (Next-uri multe). Dupa ce l`ai copiat, iei crack-ul din folderul cd-ului, si il copii in directoriul jocului.

 

Si voila, axl va avea Fifa 2008. :))

 

 

Later Edit: Si cat suflet pusesem in incercarea de a te ajuta sa`l instalezi.

axl2301.10.2007 15:47

@c.ronnie

Merci, da' de aseara tot ma joc. M-a ghidat Azzido, live.

Sincer, m-a cam dezamagit jocul, imi placea mai mult Fifa '98. Plus ca n-are UK, sau n-am gasit eu.

 

 

P.S. Ma duc sa mai fac un joc, poate de data asta reusesc sa sutez pe poarta.

 

 

Later: IHAAAAAA! GOOOOOL Henry!!!!

Barcelona 1 - Ajaccio 4

cRiss4Steaua03.10.2007 12:41

de unde pot sa il dwd ? :|

Wally03.10.2007 14:10
Barcelona 1 - Ajaccio 4

Nu e rau! Totusi la ce nivel joci? Amatori? :biggrin:

cristi_mold05.10.2007 08:53

@Wally

 

U joci pe world class?

cRiss4Steaua05.10.2007 12:23
de unde pot sa il dwd ? :|
«123456»