28 luna aceasta parca;)
28 luna aceasta parca;)
Merci ![]()
:biggrin: fularsteau2
pe 28.09.2007 apare fifa 08
A aparut azi FIFA 08. Nu are Steaua, Dinamo sau Rapid, dar are Levski Sofia! ![]()
Enjoy!
A aparut pe torrenti?
a aparut pe toate trackerele,mie sincer nu imi place ..astept pes 7:D
dati si voi un link ca sa stiu de unde sa-l iau ca mi-e sa nu iau cv gresit.
Fifa.2008.StolenSource.PCDVD-Unlimit3d - Daca mai are cineva varianta asta imi spune si mie cum o pot instala. Ca tot imi da eroare, sau este virusata. Daca nu puneti va rog un link care sa aiba varianta buna.
@cristi_mold
Aia e o mare teapa. Ti`ai luat`o la faza asta.... ca si mine de altfel. ![]()
@c.ronaldo17
Si eu am luat-o si e teapa si in plus e si virusata=))))
Pai daca nu cititi inainte commenturile de la torent inainte sa downloadati .... :-" , io am downloadat fifa 08 full si imi merge , da nu mai stiu unde e toreentu ..... craca l-am sters :sad2:
Ba nu va mai luati ma toate prostiile ... jucati ba PES nu toate nimicurile ![]()
Stie careva cat ocupa FIFA08 ? ... ca ne putem orienta si dupa acest aspect !
@Alexynho
2.66, 2.67 Gb.
Cei care l-ati luat de pe net si merge, puneti si voi un link sa-l incerc si eu. Multumesc anticipat!
il downladati de pe www.pixelrage.ro dica10
Intra pe leecherslair.com,fa-ti un cont(merge f repede),si il gasesti acolo(joc full) cu tot cu crack bun,plus ca fiind tracker privat merge si mai repede.
Enjoy fifa 2008
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
Tocmai ce am luat si eu Fifa08. Fac un apel la un cunoscator care sa ma ghideze si pe mine in timp real la instalarea lui. Da, sunt bata. Mentionez ca fisierul are 2,67 giga, ceea ce ma sperie, si este, citez, "Nero Disc Image". Tipul de la care l-am luat sustine ca: "instalati jocul si trimiteti imaginea in unitate virtuala si copiati crakul unde sa instalat jocul" din care eu inteleg numai cateva cuvinte. Care nu sunt "imaginea", "unitatea virtuala" sau "crackul" ci "jocul", "in", "si", "unde".
Daca exista binevoitori, care SA STIE, rog trimiteti un p.m.
Multumiri anticipate.
Opriti orice actiune intreprinsa!!!! Primesc ajutor de la El Hefe in persoana.
Am si eu tot fifa 08 de 2,67 GB l-am instalat i-am facut imagine dar cand intru in el mi se face monitoru negru si asa ramane
nu stiu ce sa fac ca fifa 07 imi merge fara probleme si app fata de ce a spus axl23 eu nu am gasit crackul cum sa-l fac
@marian Enache
Ai placa video mx. E o problema la EA care incepe sa scoata jocuri pe banda rulanta cu aceasta indisponibilitate. Si mi`e imi da aceiasi eroare.
@axl23
Ai nevoie de DAEMON Tools. Il instalezi. Deschizi programul si el va aparea pe bara de jos (stanga). Click dreapta - Virtual CD/DVD-Rom - Apoi click pe una din casutele libere si pui imaginea. Probabil apoi se va deschide singura. Apoi instalezi jocul (Next-uri multe). Dupa ce l`ai copiat, iei crack-ul din folderul cd-ului, si il copii in directoriul jocului.
Si voila, axl va avea Fifa 2008. ![]()
Later Edit: Si cat suflet pusesem in incercarea de a te ajuta sa`l instalezi.
@c.ronnie
Merci, da' de aseara tot ma joc. M-a ghidat Azzido, live.
Sincer, m-a cam dezamagit jocul, imi placea mai mult Fifa '98. Plus ca n-are UK, sau n-am gasit eu.
P.S. Ma duc sa mai fac un joc, poate de data asta reusesc sa sutez pe poarta.
Later: IHAAAAAA! GOOOOOL Henry!!!!
Barcelona 1 - Ajaccio 4
de unde pot sa il dwd ? ![]()
Barcelona 1 - Ajaccio 4
Nu e rau! Totusi la ce nivel joci? Amatori? :biggrin:
@Wally
U joci pe world class?
de unde pot sa il dwd ?![]()