FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 08

«12346»
cRiss4Steaua21.08.2007 19:51
fularsteau2

Si Liga Romana ?

ar fi culmea sa nu apara Liga romana .. care a fost pe 4 .. si sa bage toate kkturile

MALDINI_STEAUA21.08.2007 20:02

FIFA SUCKS !!! PES 2008 va fi cel mai tare ... tin sa precizez ca eream fan fifa pana am dat de "microbul" PES ... nu exista termen de comparatie intre fifa si PES !

dica_10steaua21.08.2007 20:53

Cum adica ma Liga australiana?????ce e aia?

Wally21.08.2007 21:04

Liga I va aparea si ea, dar mai prin iarna asa dupa ce scot baietii de la fifaromania patch-ul :tongue:

dica_10steaua21.08.2007 21:07
Si Liga Romana ?

ar fi culmea sa nu apara Liga romana .. care a fost pe 4 .. si sa bage toate kkturile

Nu cred ca la ei conteaza locul pe care s'a aflat Liga, tara la sf. sezonului, ci vanzarile..

Wally21.08.2007 21:10

Exact vanzarile conteaza, si exact acesta este motivul pentru care jocul nu are Liga I.

Florentin9124.08.2007 06:57
-=Danny=-24.08.2007 07:33

Decat Fifa manger va avea Liga 1 actualizata de doi romani , si va avea embleme , jucatorii care sunt acum , stadioane , echipamente .... etc .

lucy_2_2_227.08.2007 05:13

Am auzit ca a aparut fifa 08 demo daca stie vreun frate stelist vreun link de unde poti downloadda acest joc ar fi super steagro

-=Danny=-27.08.2007 11:08

The PC and 360 demos will come on the 27th of August, followed by the PS3 demo on the 10th September. Adica mai pe romaneste ... demo fifa 08 , a aparut oficial azi , cel de PS3 pe 10 septembrie , si del de xbox360 tot azi ...... Cred ca de maine o sa putem downloada de pe torente demo . Am gasit cateva siteuri , de unde poti downloada fifa 08 demo , dar iti trebuie cunt cu bani . :angry:

c.ronaldo1727.08.2007 11:13

@Denii

 

La tine banii nu sunt o problema. Doar ai castigat procesul cu sport.Ro. Asa ca dute tu frumusel si fati "cunt" cu bani.

-=Danny=-27.08.2007 12:06

Pai cand dau sa fac cont , imi cere nuu stiu ce de la cartea de cretid ... deci imi trebuie cont bancar , si NU AM !!!!

MALDINI_STEAUA27.08.2007 13:46

Dal ma draq de fifa , jucati PES

Wally27.08.2007 16:30

Lasati FIFA si PES si jucati Mario!

cRiss4Steaua27.08.2007 17:38
Lasati FIFA si PES si jucati Mario!

atat Wally .. Mario rullz :X :biggrin:

Dani200528.08.2007 10:40

Besi ma!

comycomy1401.09.2007 08:07

Luati Fifa 08 Demo de aici....www.computergames.ro

shmekheru01.09.2007 12:25

solitareeeeeeeeeee

steaua_gloria03.09.2007 11:14
1 - pes 6(pes 2007) are grafica naspa dar un gameplay super

2 - peste doua saptamani dupa ce apare fifa apare si pes 2008 care e schimbat din toate punctele de vedere (d la meniuri si pana la mingi) iar marele avantaj e ca versiunea de pc pentru pes 2008 nu difera de versiunea consolelor (ps2 , ps3 ,xbox360,etc)asadar pes 2008 va avea grafica next - gen fata de fifa 08 care va fii exact ca fifa 07 cu cateva schimbariminore la gameplay

 

Sfatul meu : PES 2008 ;)

am si io o intrebare. cat de mare este pes 6 ca nu stiu ce sa downloadez :D

Dani200503.09.2007 11:23

Are 3.48GB

P.S. Se gaseste si patch cu Liga I....un patch super(are 1.16GB):P

iftode04.09.2007 20:17
Nu incercati sa downloadati PES 6 , ca va luati teapa de va rupeti ( eu deja mi-am luat-o ) !!!!!! Jocul e frumusel , muscarea micioarelor jucatorilor , cand suteaza , si cand alearga e mai realistica ca la Fifa , dar in rest e totu blana !!!!! Meniu e mai urat decat la un joc pe TV !!! Asa ca mai bine asteptati Fifa 08 , decat sa va apcati sa downloadati PES 6 . FIFA 08 apare la sfarsitl lui septembrie , adica pe 30 septembrie , pteti sa comandati originalul , din straintate ......

cel mai mare kitch pes6, zici ca e fifa 2003..:))

iar ca sa faci team managment la pes trebe sa faci liceu de informatica, pentru ca are un meniu de te doare capu..

fifa 08, apare pe 28 septembrie, poate nu in tara..

frunji05.09.2007 10:44

Mie mi s-a parut mult mai aiurea Fifa 08 din toate punctele de vedere.In primul rand butoanele,care sunt total schimbate(au mai ramas la fel doar E ,D ,S) daca nu ma insel.Eu sper ca jocul full sa fie total schimbat IN BINE fata de Demo. Numai bine si forzateaua

elmagnifico08.09.2007 00:07

personal ,imi place mai mult fifa 07 ...chiar si demo fifa08 ...grafica e NET Superioara

Astristul15.09.2007 22:05
Mie mi s-a parut mult mai aiurea Fifa 08 din toate punctele de vedere.In primul rand butoanele,care sunt total schimbate(au mai ramas la fel doar E ,D ,S) daca nu ma insel.Eu sper ca jocul full sa fie total schimbat IN BINE fata de Demo. Numai bine si forzateaua

Ala ar fi unul din motivele pentru care nu pot sa sufar PES-ul. Celalalt ar fi echipele cu nume ireale (Gen Man Red in loc de Manchester United). Si ca acel exemplu sunt multe echipe. Interfata greu de folosit, dar gameplay mult mai bun decat la FIFA. Cred ca acest aspect ar cam fi singurul plus.

FIFA e cu mult peste PES!

cristi_mold16.09.2007 09:15
Luati Fifa 08 Demo de aici....www.computergames.ro

 

Jocul full cand apare?

«12346»