FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 08

«1456»
Wally16.12.2007 17:53

@Danny

 

Ce ai mai facut in campionatul de Fifa? Pe ce loc mai esti?

-=Danny=-16.12.2007 19:25

intra 5-7 :D

axl16.12.2007 22:25

Am instalat chestia aia care-ti permite sa joci Liga1. Simpatic. In sfarsit joaca si Steaua cum vreau eu.

De remarcat efortul baietilor care au creat programelul, au pus pana si banner-ele catorva brigazi.

O chestie ciudatica totusi, indiferent cu cine joaca in Ghencea pe tabela apar stemele Steaua - Dinamo.

Wally16.12.2007 22:47

Baietii de la fifaromania au facut treaba buna in fiecare an...

steaua_gloria21.02.2008 14:35

Exista patchuri pentru ultimul pro evolution soccer? daca da, vreau si eu un link.pls

stelistu_621.02.2008 15:14

http://www.pesromania.net/Downloads :)

Sper ca nu e reclama :-S

micutZu' Deni28.02.2008 07:57

Cand se termina menegeru la fifa 08 ?? Ca am toate chestile de 10 , am castigat tot , si castiga in continuare , Steaua e de 4 stele .... si sunt in 2019 ..... cand se termina ??:D

steaua_gloria28.02.2008 11:48

se joaca 15 sezoane parca, deci cam pana in 2021.

 

 

Imi da eoare atunci cand vreau sa joc cu cineva pe direct ip. Amandoi avem patchurile cu Liga I instalate. Spune ca nu avem aceleasi online squads.Aveti vreo solutie?

micutZu' Deni01.03.2008 14:53
se joaca 15 sezoane parca, deci cam pana in 2021.

 

 

Imi da eoare atunci cand vreau sa joc cu cineva pe direct ip. Amandoi avem patchurile cu Liga I instalate. Spune ca nu avem aceleasi online squads.Aveti vreo solutie?

 

Da ..... incearc c asta :

 

 

LE : Su reinstaleza fifa ...

pt_fifa_08.txt

pt_fifa_08.txt

«1456»