@Danny
Ce ai mai facut in campionatul de Fifa? Pe ce loc mai esti?
@Danny
Ce ai mai facut in campionatul de Fifa? Pe ce loc mai esti?
intra 5-7 ![]()
Am instalat chestia aia care-ti permite sa joci Liga1. Simpatic. In sfarsit joaca si Steaua cum vreau eu.
De remarcat efortul baietilor care au creat programelul, au pus pana si banner-ele catorva brigazi.
O chestie ciudatica totusi, indiferent cu cine joaca in Ghencea pe tabela apar stemele Steaua - Dinamo.
Baietii de la fifaromania au facut treaba buna in fiecare an...
Exista patchuri pentru ultimul pro evolution soccer? daca da, vreau si eu un link.pls
http://www.pesromania.net/Downloads ![]()
Sper ca nu e reclama :-S
Cand se termina menegeru la fifa 08 ?? Ca am toate chestile de 10 , am castigat tot , si castiga in continuare , Steaua e de 4 stele .... si sunt in 2019 ..... cand se termina ??![]()
se joaca 15 sezoane parca, deci cam pana in 2021.
Imi da eoare atunci cand vreau sa joc cu cineva pe direct ip. Amandoi avem patchurile cu Liga I instalate. Spune ca nu avem aceleasi online squads.Aveti vreo solutie?
se joaca 15 sezoane parca, deci cam pana in 2021.
Imi da eoare atunci cand vreau sa joc cu cineva pe direct ip. Amandoi avem patchurile cu Liga I instalate. Spune ca nu avem aceleasi online squads.Aveti vreo solutie?
Da ..... incearc c asta :
LE : Su reinstaleza fifa ...