FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 08

«1236»
cRiss4Steaua22.07.2007 21:49

de unde pot downloada Fifa 08 ? ca cineva la luat da nu mi`a spus :( care stie pls sa zica :* nu raman dator ;;) steag2 pentru un frate stelist :D

Alex_9123.07.2007 08:53

Si eu vreau fifa 08 !!!! Eu am cautat pe torente , si de pustiu . Dar mi-a zis cineva ca demo fifa 08 apare la sf lui august , si jocul full apare la sf lui septembrie , nu stiu daca e adevarat , sper sa fac mai repede rost de el :D

Fl0r1nsteaua23.07.2007 11:16

Fifa 2008 cred ca o sa apara in toamna...poate apare demo.

axl2323.07.2007 11:58

Adunati ban cu ban la ciorap, frumos, oscior langa oscior si nimic pe oscior, si cumparati originalul.

RedBlueSuporter23.07.2007 19:13
de unde pot downloada Fifa 08 ? ca cineva la luat da nu mi`a spus :( care stie pls sa zica :* nu raman dator ;;) steag2 pentru un frate stelist :D

te-a mintit ca l-a luat, oricum cica o sa apara in august dar nu prea cred

c.ronaldo1723.07.2007 20:02
de unde pot downloada Fifa 08 ? ca cineva la luat da nu mi`a spus :( care stie pls sa zica :* nu raman dator ;;) steag2 pentru un frate stelist :D

 

Pe mine m'ai intrebat.

Nu aveam chef sa raspund atunci, asa ca ti'am zis sec: NU.

De fapt am stat 1 zi cu BitComentul deschis, l'am downloadat pana la 94% si dupaia a aparut pe Odc. L'am luat de pe Odc si voila, mi'am luat tzeapa ca n'o mers.

Alex_9126.07.2007 06:51

Io nu il gasesc nici pe ODC , nici pe torente .....cica demo apare in august :D

RobYnho26.07.2007 16:21

FIFA 08 Demo apare cu aproximativ o luna inaintea jocului full.

dica_10steaua29.07.2007 13:33

Lasati-va de fifa!!Incercati sa jucati pes si apoi ziceti care e mai tare!

Cristocea_29.07.2007 13:49

Lasati-va naiba de Fifa. PES 6 is the shit!!!

-=Danny=-07.08.2007 10:34

Ce e ala PES 6 ????

dica_10steaua07.08.2007 13:39
Ce e ala PES 6 ????

Un joc mult mai tare ca fifa din toate punctele de vedere;)

_yang09.08.2007 07:39
Ce e ala PES 6 ????

 

 

 

Pro Evolution Soccer 6 e numele complet al jocului.

Ionutz1709.08.2007 15:53
Io nu il gasesc nici pe ODC , nici pe torente .....cica demo apare in august :D

la sf lu august apare ma demo asa am auzit si eu

Dani200510.08.2007 22:50

Apropo de PES 6...merge jucat si in 2? :blush: (adica unul de la gamepad si unul de la tasta:D)

c.ronaldo1711.08.2007 05:24

Merge jucat si in 6.

Al3x@ndru12.08.2007 12:30

Fifa 2008 apare in octombrie asa ca mai aveti d asteptat :happy:

ro_steaua12.08.2007 12:49

vand fifa 2006 original pe dvd astept mesaje pe privat, pret 50 de lei.

cristi_mold12.08.2007 13:10
Fifa 2008 apare in octombrie asa ca mai aveti d asteptat :happy:

 

de unde stii asa sigur?

-=Danny=-12.08.2007 17:58

Nu incercati sa downloadati PES 6 , ca va luati teapa de va rupeti ( eu deja mi-am luat-o ) !!!!!! Jocul e frumusel , muscarea micioarelor jucatorilor , cand suteaza , si cand alearga e mai realistica ca la Fifa , dar in rest e totu blana !!!!! Meniu e mai urat decat la un joc pe TV !!! Asa ca mai bine asteptati Fifa 08 , decat sa va apcati sa downloadati PES 6 . FIFA 08 apare la sfarsitl lui septembrie , adica pe 30 septembrie , pteti sa comandati originalul , din straintate ......

dica_10steaua12.08.2007 21:30
Nu incercati sa downloadati PES 6 , ca va luati teapa de va rupeti ( eu deja mi-am luat-o ) !!!!!! Jocul e frumusel , muscarea micioarelor jucatorilor , cand suteaza , si cand alearga e mai realistica ca la Fifa , dar in rest e totu blana !!!!! Meniu e mai urat decat la un joc pe TV !!! Asa ca mai bine asteptati Fifa 08 , decat sa va apcati sa downloadati PES 6 . FIFA 08 apare la sfarsitl lui septembrie , adica pe 30 septembrie , pteti sa comandati originalul , din straintate ......

Bn ca e blana..

vasy18.08.2007 13:02
fular-campionii luati pes 6 de pe strongdc eu l-am luat nu e cinestie ce dar e fain
Florentin9120.08.2007 15:52

1 - pes 6(pes 2007) are grafica naspa dar un gameplay super

2 - peste doua saptamani dupa ce apare fifa apare si pes 2008 care e schimbat din toate punctele de vedere (d la meniuri si pana la mingi) iar marele avantaj e ca versiunea de pc pentru pes 2008 nu difera de versiunea consolelor (ps2 , ps3 ,xbox360,etc)asadar pes 2008 va avea grafica next - gen fata de fifa 08 care va fii exact ca fifa 07 cu cateva schimbariminore la gameplay

 

Sfatul meu : PES 2008 ;)

dica_10steaua20.08.2007 17:43

Da, dar ai uitat sa spui ca sar putea sa ceara dx10.

cristescuvlad21.08.2007 11:15

fularsteau2

FIFA 08 full apare pe 25 sau 23 septembrie si are Liga ceha, australiana si irlandeza.
«1236»