big_evil a scris: Am gasit o solutie ca sa se poata juca fifa 08 cu liga I instalata cu un concurent care nu are liga I instalata!! Cum?! foarte simplu: Pasul 1. Inainte sa instalati liga I in fifa 08 copiati fisierul fifa.db (care se afla in Fifa08\data\cmn\)intr-un alt folder din calculator (dar sa fie pus bine pt ca va fi utilizat des) Pasul 2. Dupa ce ati copiat acel fisier instalati liga I Pasul 3. Dupa ce ati instalat liga I copiati din nou fisierul fifa.db (din Fifa08/data/cmn) intr-un alt folder din calculator! Pasul 4.Daca vreti sa jucati cu un concurent care nu are liga I instalata copiati fisierul fifa.db in Fifa08/data/cmn Si apoi veti putea juca! Pasul 5. Daca vreti sa jucati cu un concurent care are liga I instalata copiati fisierul 2 fifa.db in Fifa 08/data/cmn Si veti putea juca! Este foarte simplu! daca jucati fara liga I copiati fiserul fifa.db(din pasul 1)la loc! Iar daca jucati cu liga I copiati fisierul fifa.db (din pasul 3) la loc!big_evil