pai hai sa vedem ce lot avem in era Hagi deocamdata:
portari: Andrey, Cernea, vatca (bun..dak nu e Andrey, atunci e problema si trebuie transferat un portar)
fundasi dreapta: Marin, golanski, Saban (excelent)
fundasi central dreapta: Radoi, Goian, Baciu (excelent)
fundasi central stanga: Ghionea, pulido, prunescu (excelent)
fundasi stanga: emeghara, nesu, Tudose (bun)
mijlocasi la inchidere: Petre, Lovin, pintilii (bun)
mijlocasi la constructie: Bostina, bicfalvi, enescu (bun)
mijlocasi dreapta: Croitoru, badoi, Nicolita (excelent)
mijlocasi stanga: Cristocea, Ochirosii, Coman (bun)
atacanti: Dica, Neaga, Iacob, Badea, Gurita si Ilie :tongue: (excelent)
Se pare ca avem cate 3 jucatori de divizia A pe post: vreo 10 jucatori de Liga Campionilor, vreo 10 de gloria buzau si vreo 10 buni de frecat banca d rezerve.
Deci..Hagi ar trebuie sa castige campionatu si sa iasa pe locu 3 in Liga cu echipa asta..parerea mea. si nici de cupa nu ar trebuie sa ne ferim.
Din cele 3 transferuri ramase, promise de Becali, cred ca daca ar reusi sa aduca un portar de Liga si un mijlocas la constructie de super clasa, Steaua ar putea face o mare surpriza in ch league.
steaua_ro