Astept si eu momentul ca toti sa vad echipa jucand asa cum trebuie,poate voi vedea ceva frumos acuma etapa asta,dar cred ca ma voi plictisi in fata TV-ului,pacat ca avem o echipa care poate sa faca spectacol,sincer mi-e frica de Iasi si mai ales de Cluj,daca vom bate si cu iesenii vom fii din nou pe primul loc cu un avans de 3 puncte in fata celorlalti!!
