Dar despre CFR ce parere aveti? Eu nu am vazut decat golul acela anulat pe semnalizarea gresita a tusierului.
Dar despre CFR ce parere aveti? Eu nu am vazut decat golul acela anulat pe semnalizarea gresita a tusierului.
bah ...este doar inceputu..a trecut doar o etapa ..parerea mea--este cam devreme sa tragem concluzii....dar oricum mi-a placut f mult prestatia craiovei ......si Steaua a facut un meci bun chiar daca a ratat cam mult.. ![]()
steagsimplu
FORZA Steaua!!! D
Televizãrile etapelor a treia și a patra din Liga I:
Sîmbãtã (11 august)
Steaua-Poli Iași 20:45 Antena 1
Duminicã (19 august)
CFR Cluj - Steaua 20:30 Kanal D
nu pot sa cred...LPF i-au iertat pe javre...in ceea ce priveste jucarea a doua meciuri fara suporteri pe teren propriu...asta e calomnie..
javrele.....au pierdut cu 2-0 in fata vasluiului.....Forza Steaua ![]()
Nu mi-a placut deloc cum a jucat Steaua in etapa asta si nici in prima,pana si pe vremea hulitului Oli aveam mai multe ocazii si un joc ma frumos,sper sa fie doar asa la inceput,ca daca vom juca la fel,in grupele CL ne vom face de rusine!!Iar campionatul.....va fii departe!!
Steaua isi va reveni...sa speram ca sub conducerea lui Hagi
Decat sa joace frumos , si cu multe ocazi si sa piarda ( cum a facut Dinamo cu Vasluiu ) , mai bine sa joace normal , si sa castige . Ca e doar o problema temp[orara , nu murim daca , nu joaca Steaua la spectacol inca vreo 2 etape .
Farul 0 - 1 Steaua
Dinamo 0 - 2 FC Vaslui
rapid 2 - 2 Gloria Bistrita
CFR Cluj 2 - 2 Poli Timisoara
Frumoasa etapa asta... ![]()
Da, buna pentru noi. Deja avem 3 puncte in fata cainilor si cate 2 in fata lui CFR si Rapid.
Totusi, cred ca CFR va avea un cuvant greu de spus in lupta pentru titlu. Au jucatori buni, care pot da gol oricui. Avantajul nostru este ca sunt destul de neexperimentati si se avanta prea mult. Azi, juma de ora cu un om in plus si ii egaleaza Poli, iar ei nu pot sa invinga... Cu Steaua la va fi mai greu.
Oricum, se anunta un campionat echilibrat.
Iar Uhrin jr. cred ca va face treaba la Poli (ar fi primul).
Da, buna pentru noi. Deja avem 3 puncte in fata cainilor si cate 2 in fata lui CFR si Rapid.
Totusi, cred ca CFR va avea un cuvant greu de spus in lupta pentru titlu. Au jucatori buni, care pot da gol oricui.
Jucatori buni, dar aparare prea boema. Ca sa nu zic naiva.
Dupa doua etape suntem pe primul loc fara sa prestam un joc deosebit. Bubuim mingi in fata si ne rugam sa ne salveze Dica asa cum a facut-o si asta toamna cu Kievul si am ajuns in primavara cupei UEFA. Ma supara insa ca tot cainii se intaresc cu Plesan si McKain. Fernandel al nostru deja isi numara milioanele din grupele CL si nu cred ca va mai investi vreun ban in jucatori noi. In cazul asta , cel mai fericit e Lovin. ![]()
Poate doar McKain sa confirme la spurcati, ca Plesan va face aceiasi figura ca acum 3 ani. Se va intarii Dinamo la fel cum a facut'o cu Balace, Vranjicovik, Zicu sau Nastase, adica numai petarde.
DA Steaua anul acesta va rupe bucele la toti...
steagsimplu
Pana la urma "marele" i-a intarit pe caini prin venirea la Steaua! probabil era stelist de mic!
si prin venirea lui plesan, cred ca s-a pus capat ,din pacate, transferurilor la Steaua.
Steaua are un inceput bun cu un program usor la inceput si de aceea sunt avantajati jucatorii sper ca Hagi sa faca treaba buna la Steaua in continuare ... ![]()
![]()
Pana la urma "marele" i-a intarit pe caini prin venirea la Steaua! probabil era stelist de mic!
asa sunt toti! e replica standard!
yo zik ca deja titlu e castigat de Steaua .. Pot sa dau pariu ca Steaua va face ca Dinamo .. primele 15 etape fara infrangere va fi la steua .. !!! presimt io ca cfg Cluj va fi pe locul 2 \ rapid pe 3 \ Dinamo 4 !! ... :X
Dar totusi acesta e cel mai strans campionat de pana acum .. o sa vedeti ca pe Ghencea vor fi doar s ![]()
![]()
![]()
![]()
si fular cu titlu 24
avem nevoie de sansa
avem nevoie si de sansa .. si avem foarte mare nevoie de suporteri .. fara ei nu avem sansa nici la locul 2 .. :X
avem nevoie si de sansa .. si avem foarte mare nevoie de suporteri .. fara ei nu avem sansa nici la locul 2 .. :X
joci cuva la Steaua??vorbesti de parca ai fi jucatorul Stelei...partea cu sansa iti dau dreptate dar ar trebui sa nu mai depindem asa mult de ea
Stam foarte bine pana acuma. Suntem singura echipa care a obtinut maxim de puncte dupa 2 etape. Si sper sa ramanem asa si dupa vreo 10 etape. Este important ca avem un avantaj in fata adversarilor, petnru ca acum ne permite si noi sa face pasi gresiti. Oricum astept in continuare meciul de la Cluj, pentru a vedea adevarata valoare a Stelei.
Steaua dak bate CFR Cluj ar cam trebui sa nu ne mai fascem griji in campionat pana acuma Hagi a facut o figura frumoasa la Steaua nu a pierdut nici u meci oficial speram ca vom aveam un parcurs bun ... Dinamo si rapid au inceput destul de prost campionatul ... steagsimplu oricum nu este usor delok pentru ca din cate se vede echipele mici fka probleme echipelor mari .... Steaua dak se concentreaza va castiga toate meciurile FORZA Steaua steagcruce2 steagcruce2
Vom vedea ce va fi.Daca era Hagi in teren eram optimist 100%.(vezi Dorinel Munteanu).
(Asa inca ne chinuim.Si cu mijlocul si cu apararea si cu atacul.Portarul e OK(de talia lui Lobont sau
Coman, ar putea apara la "nationala")
Fata de alti ani avem rezerve,putem juca 2 meciuri pe saptamana cu lotul modificat .
De asemenea revin "accidentatii".poate dam goluri nu numai din faze fixe.
Trebuie sa aliniem lotul maximal cand e "nevoie" si sa facem treaba si cu "rezervele".