Sunt sigur ca polonezii vor face marcaj strict la Dica.In acest caz depindem de cum vor fii,,in sut ceilaltzi".Desigur ca ma bucura orice marcator,dar cel mai mult doresc sa inscrie Banel.Nu de alta da* poate rupe si el pisica si-si da drumu*la bagatul in atze !
