de unde ai luat mah stirea asta ca nu am vazut pe nicaieri.dak era adevarat se facea o gramada de tam tam
da e adevarat...chiar la luat pe tiago...http://www.zaglebie-lubin.pl/www/index.php?id=art&nr=2275 intra aici si vezi..
..oricum sper sa ii batem cu tot cu tiago al lor...chiar dak nu va fi un meci asa ushor cum se zice.. spre cl
