FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zaglebie Lubin - Steaua Bucuresti 0 - 1 (0 - 0)

«1234569»
ninu9329.07.2007 10:15
de unde ai luat mah stirea asta ca nu am vazut pe nicaieri.dak era adevarat se facea o gramada de tam tam

da e adevarat...chiar la luat pe tiago...http://www.zaglebie-lubin.pl/www/index.php?id=art&nr=2275 intra aici si vezi..;)..oricum sper sa ii batem cu tot cu tiago al lor...chiar dak nu va fi un meci asa ushor cum se zice.. spre cl

Raul198829.07.2007 14:23

@FC_STEAUA_1947

poti sa imi explici ce ii globecast sau sa imi spui pagina unde pot sa vad meciul ca nu traiesc in ramania si doar sambata viitoare ma duc in Romania

stelistu1429.07.2007 18:35

Zaglebie - Steaua 1-1

Steaua - Zaglebie 0-0

c.ronaldo1729.07.2007 19:15

Zaglebie 1-8 Steaua

 

Avem nevoie...

tomashgee29.07.2007 23:58

cand e meciul retur?

FC_STEAUA_194730.07.2007 05:39
@FC_STEAUA_1947

poti sa imi explici ce ii globecast sau sa imi spui pagina unde pot sa vad meciul ca nu traiesc in ramania si doar sambata viitoare ma duc in Romania

 

globecast este un serviciu de satelit. trebuie cumparata o baxa cu antena de vreo $250 si instalarea poti sa o faci tu sau sa chemi oamenii lor, dar normal ca asta costa bani extra.

 

tvr international se vede pe gratis dar in ultimul timp nu mai sunt buni de nimic cand vine vorba de fotbal. Pro TV intertnational, antena 1, prima, kanal d se pot vedea doar cu abonament de $30 pa luna cred. eu locuiesc in america si am doar tvr international deocamdata deci nu o sa pot vedea meciul marti :sad2:

bodanelu30.07.2007 06:18

pentru cei de afara, de ce nu incercati sa vorbiti cu cineva din tara sa va cumpere digiTV?

forever_STEAUA30.07.2007 07:35
cand e meciul retur?

 

 

Pe 8 august.

potra30.07.2007 08:59

de cand a primit prima drept de difuzare a CL?

bodanelu30.07.2007 09:01

nu e cl-ul.. sunt tururile preliminare. incepand cu grupele CL, televizarea se face doar de o televiziune...

IONUTZ-CIPRIAN30.07.2007 09:18

Oricum la aia la TV mi-e sila sa ma uit,pacat ca a luat asa o televiziune drepturile de transmitere!!

potra30.07.2007 09:48

aha...chiar ma gandeam ca nu are Pro TV-ul cum sa renunte la CL.

deci pana maine seara nu ne mai ramane decat sa ne rugam ca echipa va fi in forma maxima si greselile (daca vor fi, si sigur vor fi) sa nu ne fie "fatale".

 

 

FORZZA Steaua!!!!

 

steagsimplu forzateaua steaua_ro fular-campioniifularsteaua2

cRiss4Steaua30.07.2007 10:04
Cati suporteri vor face deplasarea ?:-?
ultras_florin2030.07.2007 10:22

@cRiss4Steaua

 

 

Ma-ndoiesc ca vor face deplasarea mai multi de 100.

STEAUA foreVer30.07.2007 12:59

Pentru mine personal meciul ii foarte usor dar nu trebuiesc subestimati. Mesaj catre Rica si Dica: nu mai ratati asa de mult si dati goluri la orice ocazie. Eu sunt increzator in baieti si le tin pumni

 

fularsteaua2 steagsimplu s

 

FORZAA STEAUAA

Oradeanu30.07.2007 14:11

deplasare batem cu 2-1 (sper ca rica sa le dea pe amandoua)

acasa 0-0

Cristocea_30.07.2007 14:35

0-3

5-1

davyd30.07.2007 15:19

steagsimplu fularsteaua2fular-campionii steaua_ro

BATEM MAH P ZAGLEBIE LUBIN.....MAI ALES CA E SI IN DEPLASARE.....IN DEPALSARE, Steaua JOACA MAI BINE....2-0 SAU 3-1 LE DAM

steauabuc2330.07.2007 18:28

4-1

Wally30.07.2007 18:42
acasa 0-0

Cum vine asta? Nici nu ma gandesc ca nu le dam 2-3 in Templu!!!

stifler_cale30.07.2007 20:03

2-1 in deplasare si 3-0 acasa!!!

axl2330.07.2007 20:52

Stire super la A1: langa hotelul in care au fost cazati stelistii este un copac batran!!!

Wally30.07.2007 21:11

Pai e foarte interesanta stirea: copacul fiind batran, le e teama ca nu cumva sa cada peste bicicletele stelistilor, iar acestia sa nu mai poata ajunge la stadion pentru meciul cu polonezii, ceea ce ar duce inevitabil la un 3-0 la "masa verde"...

dica_10steaua30.07.2007 22:03

Nu avem cum sa nu le dam un 2,3-0 la ei, iar la noi acasa...vom vedea!

FC_STEAUA_194731.07.2007 05:02
pentru cei de afara, de ce nu incercati sa vorbiti cu cineva din tara sa va cumpere digiTV?

 

ce mai este si ala?

«1234569»