Nu-mi aduc aminte ca cineva sa-l fi criticat pe Hagi pentru ce a vrut sa joace, ideea este ca nu prea ai cu cine in fata. Nu sunt jucatori capabili sa faca faza ofensiva, asta-i problema, nu Hagi. Exceptandu-l pe Dica, care ieri a jucat atacant, la ora asta nu ai nici un mijlocas de valoare capabil sa faca ceva bun in atac. Daca mai adaugi si faptul ca nu ai nici un atacant bun de joc, ai imaginea completa a jocului de aseara. Repet, nu Hagi este problema. In conditiile date cred ca a judecat foarte bine jocul, fapt care ma bucura enorm.
eu cred totusi ca poate face o treaba excelenta cu lotul pe care il are acum (inclusiv cei accidentati in prezent). daca mai vine cineva, desi este cam tarziu, sa fie primit...daca nu, asta este. trebuie doar putina rabdare.
