FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zaglebie Lubin - Steaua Bucuresti 0 - 1 (0 - 0)

«156789»
axl2331.07.2007 18:46

@dexone

Si e foarte frumos ca faci asa.

 

 

In alta ordine de idei, nu-l vad bine pe Golansky cu freza aia!

DexOne31.07.2007 18:47
@dexone

Si e foarte frumos ca faci asa.

In alta ordine de idei, nu-l vad bine pe Golansky cu freza aia!

 

;)forzateaua

angel dust31.07.2007 18:48

A inceput meciul.

 

FORTA Steaua!!!!

 

2-0 pentru S T E A U A

 

steaua_ro steagro spre cl

Joint31.07.2007 19:06

imi place cum jucam. daca nu se intampla nimic deosebit, le mancam ficatii.

Linux RM31.07.2007 19:26

Putetsi sa imi spunetsi cum se desfashoara meciul? sunt din Republica Moldova? si noi nu putem privi meciul!

colaps31.07.2007 19:34
Putetsi sa imi spunetsi cum se desfashoara meciul? sunt din Republica Moldova? si noi nu putem privi meciul!

 

www.rojadirecta.com

www.myp2p.eu

www.sportsnet.cc

incearca una din astea, una din ele, nu mai tin minte care are un link ce iti deschide windows media in internet explorer, altminteri tre sa-ti instalezi sopcast sau tvu

Joint31.07.2007 19:35

cum sa se desfasoare...il vedem pe Banel ca este pe moarte...toate cornerele sunt in bratele portarului si pierde toate mingile...multumim, Banel

lumar31.07.2007 19:38
pai nam dat inca nici un gol
cum sa se desfasoare...il vedem pe Banel ca este pe moarte...toate cornerele sunt in bratele portarului si pierde toate mingile...multumim, Banel
colaps31.07.2007 19:40

mi se pare mie sau suntem destul de prudenti?

ultras_florin2031.07.2007 19:41

Cred ca ar fi bun un 1-1 dupa ce s-a jucat in prima repriza.Nicolita si Radoi mi s-au parut cei mai buni din echipa.Ii urmeaza Dica si Neaga.

steaua_gloria31.07.2007 19:43

Steaua joaca bine, nu mai aiuriti atat.Banel a facut o repriza destl de bune si a reusit cateva centrari. Ce ati vrea? Jucam in deplasare cu campioana poloniei.

lumar31.07.2007 19:43
facem fata situatiei??????? sau cum ???
mi se pare mie sau suntem destul de prudenti?
axl2331.07.2007 19:45

Avem probleme cu organizarea in teren, la fel ca in meciul cu Ceahlaul, o multime de pase aiurea si mingi pierdute la mijloc. Nu cred sa fi vazut un schimb de pase Rica - Dica pana acum. Banel e furnicuta ca de obicei, pacat de cartonasul ala luat aiurea. Golansky isi face treaba binisor. Rada nu prea a fost solicitat pana acum ca sa-mi fac o parere. E bine ca sutam de la distanta, dar polonezii imi par un pic mai rapizi ca noi, cel putin in defensiva. Cred ca ar trebui introdus Badoi, avem nevoie de pase si centrari de calitate in fata. Lovin, spre surprinderea mea, paseaza lateral spre in fata, deci e bine. La mijloc am fi net superiori daca am pasa corect. Si cred ca ne lipseste mult un atacant de careu, nu prea avem pe nimeni la centrari.

In a doua sper sa inscriem, un 0-0 sau mai rau ar fi groaznic.

MD_4Steaua31.07.2007 19:46

Totusi, de ce vad ceva din Olaroiu in joc? Acele centrari lungi?

DanStan31.07.2007 19:48

in prima repriza am avut vreo 6 jumatati de ocazie. atacul in zona careului inca nu e pus la punct dar constructia in jumatatea adversa merge destul de bine. oricum echipa e inca departe de potentialul maxim. depindem deocamdata si de noroc. sa speram ca va fi de partea noastra in repriza a doua.

vidrayo31.07.2007 19:49
fularsteaua2
dmb31.07.2007 19:49

Multumesc pentru sopcast. Nu.i grozav dar se vede cit de cit meciu. Sa speram ca vom vedea si goluri.De-ale noastre desigur!

colaps31.07.2007 19:51

nu-i vad pe astia sa ne dea gol... e de groaza faprul ca jucam fara un atacant de careu autentic...

Joint31.07.2007 20:02

esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

se vede ca nu a mai batut banut cornerul

MD_4Steaua31.07.2007 20:02

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

JDERUL31.07.2007 20:17

goooooooooooooool bv Goian

Joint31.07.2007 20:24

in sfarsit...e timpul ca Banel sa se odihneasca putin. si sa priveasca la badoi cam ce trebuia sa faca el...;)

Joint31.07.2007 20:36

e Oli cumva pe banca si eu nu il vad ?

DexOne31.07.2007 20:45
e Oli cumva pe banca si eu nu il vad ?

 

 

wa u altceva in afara de criticat nu stii in pana mea?...toti suntem dezamagiti da macar mai taci si u din gura...

The Flyer31.07.2007 20:45

bun,merge un 1-0 in deplasare!da' jocul a cam fost haotic,Banel e depasit si finul,in prima repriza,a fost cam indolent!polonezii sunt rudimentari si se vede ca ne trebuie un virf veritabil!consider ca ciobanul a facut o timpenie mare cit el atunci cind l-a trimis pe Gurita la buzau!

«156789»