FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zaglebie Lubin - Steaua Bucuresti 0 - 1 (0 - 0)

«12349»
ktalyn12.07.2007 09:16

Abea astept meciul cu astia, mai ales dupa declaratia antrenorului lor care zice ca ne vor elimina ...

 

steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro

Khalid12.07.2007 11:39

Antrenorul lor cred ca e un fel de Basarab Panduru al Poloniei dupa ce declaratii face. Ei vor sa joace in UCL, dar nu au un stadion care sa satisfaca normele UEFA, la meciul cu noi vor vinde aprox 7300 de bilete.

Imi pare rau pentru antrenorul lor, dar nu vad cum ar reusi el sa scoata Steaua din competitie:).

laca_712.07.2007 13:47

FC Vaslui- Zaglebie 4-0 looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

oooooooooooooooool dak si astia ii bat pe Zaglebie =)):))

ktalyn12.07.2007 13:50

Sunt curios sa vad ce mai zice acum "marele" lor antrenor ...:)))) .

 

....stati sa vedem ca rezultatul e la pauza :P .. cica au doar 6 titulari in teren :D !

laca_712.07.2007 13:58

astia de la Zaglebie o fii zis ca FC Vaslui e campioana

Matteo12.07.2007 14:02

eu cred ca e o tactica de-a lor.... ca sa credem noi ca sunt slabi si sa-i luam de sus ....

c.ronaldo1712.07.2007 14:02

Si noi am pierdut vara trecuta cu 5-1 un amical. Sunt meciuri care nu reflecta deloc realitatea. Ce, noi suntem mai slabi ca Apoel Limassol?

Matteo12.07.2007 14:07

Apoel Nicosia..... :)

c.ronaldo1712.07.2007 14:09

Si am vrut sa scriu doar Apoel... da' nu ma lasat inima.

FaN No.1 SteAuA13.07.2007 19:58
FC Vaslui- Zaglebie 4-0 lol dak si astia ii bat pe Zaglebie =)):))

 

FC Vaslui 5-0 Zaglebie.......In acest caz, o sa-i calcam in picioare..........MULT NOROC Steaua !

robisteaua13.07.2007 20:25
FC Vaslui 5-0 Zaglebie.......In acest caz, o sa-i calcam in picioare..........MULT NOROC Steaua !

Azi au batut pe Unirea Urziceni intr-un meci amical incheiat 2-1! Oricum nu cred ca vom avea probleme la Lubin si o sa castigam ca la Gorica anul trecut 0-2, dar totusi mai trebuie adus un fundas central de valoare si un portar, numai pe Cernea sa nu-l mai vad, mai bine Vatca de 100 de ori, asta gafeaza de la meci la meci si cu SV Reid a facut-o de cacao!

Z3US14.07.2007 08:15

Zaglebie Lubin - CFR Cluj 2-0 sau 3-0 parca :)

Zaglebie Lubin - FC Vaslui - umilinta....nici numai trebuie sa scrii scoru

Zaglebie Lubin - Steaua - floare la ureche

Steaua - Zaglebie Lubin - Spectacol din partea brazilienilor Stelisti :)

DanStan14.07.2007 12:46

Spectacolul ala e de domeniul fanteziei. Vom suferi din greu in meciurile astea. Stiam ca echipa va intra greu in forma insa chiar si asa se pare ca am fost prea optimist. Suntem inca foarte departe de cerintele preliminariilor CL.

Situatia asta insa ar putea prezenta si un avanjaj : daca avem noroc si trecem de polonezi jucand prost s-ar putea sa ne ajunga resursele si pentru lunile noiembrie-decembrie. Daca intram prea repede in forma n-am fi rezistat pana la sfarsitul sezonului. Iar la sfarsitul sezonului e meciul contra potailor ...

Triphat16.07.2007 21:02

O sa ne calificam, dar nu cred c-o sa fie asa de usor..

 

O intrebare.. in runda a 3-a jucam al 2-lea meci acasa ?

laca_716.07.2007 21:34

nu neaparat depinde cum suntem trasi la sorti

Triphat16.07.2007 21:46

aha ms, sa speram ca o sa jucam in retur acasa, sa prind si eu meciul.

R4217.07.2007 10:52

Zaglebie Lubin este o echipa din Polonia care insa nu cred ca poate pune probleme Stelei sper ca Hagi sa stie cum sa-si motiveze jucatori pentru acest meci important spre cl

Z3US17.07.2007 10:52

Cred ca vom avea probleme in defensiva in meciul cu Zaglebie, este un gol in centrul apararii fara Ghionea sper sa se refaca cat mai repede si sa rpinda turul cu Zaglebie ! steag1

forever_STEAUA17.07.2007 10:57

@Z3US

 

Nu mai posta doar de dragul de a posta. Ghionea va reveni n toamna. In nici un caz mai devreme de 7/8 august cand va avea loc returul cu Zaglebie. Ce sa mai vorbim de prima mansa cu polonezii.

Z3US17.07.2007 13:29

Nu postez de dragul de a posta, dar eu inca sper sa se intoarca cat mai repede Ghionea :(( Este un gol pur si simplu in centrul defensivei fara el.

cristi_mold17.07.2007 14:56

Zaglebie Lubin a cucerit al doilea titlu din istorie in ultima etapa a campionatului polonez. Zaglebie avea un punct avans fata de Belchatow si trebuia sa cistige pe terenul Legiei Varsovia. A fost condusa cu 1-0, a intors la 2-1 in minutul 78, iar in ultimele minute Legia a reusit sa egaleze. Arbitrii nu au validat insa golul, iar titlul a fost cistigat de Zaglebie.

 

Antrenorul lui Zaglebie Lubin este Czeslaw Michniewicz. Lotul de jucatori este format in majoritate din polonezi. "Stranierii" sunt doi brazilieni, un portughez, un bosniac, un ceh si un lituanian.

 

Patronul lui Zaglebie Lubin anunta un buget de 10 milioane de euro pentru noul sezon si promite ca intareste lotul cu 4 jucatori pentru un traseu cit mai lung in Liga Campionilor.

 

http://galeria.lubin.pl/v/Zaglebie-Lubin/S...db4885e05ad2741

gasiti aici si cateva imagini de la acest meci

forever_STEAUA20.07.2007 08:45

Turul e la Prima TV

 

Partida din turul II preliminar al Ligii Campionilor dintre Zaglebie Lubin și Steaua, disputatã în Polonia, va fi transmisã de Prima TV, marți, 31 iulie, de la ora 21:45. De asemenea, elevii lui Hagi vor putea fi urmãriți în direct și în partida retur. Se pare cã Pro TV are cele mai mari șanse de a televiza meciul din Ghencea de miercuri, 8 august

 

 

sursa: gsp

c.ronaldo1720.07.2007 09:05

Poate macar astia de la Prima TV sa angajeze niste comentatori cat de cat apropiati de fenomen, ca de Sport.Ro sunt lamurit, au mancat numai rahat tot meciul comentatorii. Au incurcat 50% din jucatori.

cristi_mold20.07.2007 09:07

Pai la PrimaTv comentatori sunt Dan Filoti de la ProSport si cel cu care facea el emisiunea de pe Prima, nu i-am retinut numele.

robisteaua20.07.2007 09:24
Pai la PrimaTv comentatori sunt Dan Filoti de la ProSport si cel cu care facea el emisiunea de pe Prima, nu i-am retinut numele.

Astia doi is mai varza decat aia de la sport.ro!!!!!!!!!!

«12349»