FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zaglebie Lubin - Steaua Bucuresti 0 - 1 (0 - 0)

«123459»
filippos22.07.2007 13:26

Are You (Steaua supporters) going to Lubin? If YES, how many tickets did You buy?

MoWeed22.07.2007 13:35

Vai de capul meu s-ar putea sa fie chiar mai prosti ca aia de la sport.ro.... aia 2 sunt penibili mai baga fraze de genu "la acea poarta se afla de obicei peluza Stelei" si mai si incurca jucatorii intre ei....asta e o sa ma uit ca anul trecut pe antena 1.....cu televizoru pe Mute

Wally22.07.2007 14:14

La Prima cel mai bine i-ar pune comentatori pe "carcotasi", ca la mecil cu Liverpool din Ghencea...

zamainmenu23.07.2007 01:17

Uitati ce fac lesii de la Zaglebie:

[http://www.gsp.ro/Fotbalul-mare/Tari.html?a=3399/33507]

Pentru ei este o dubla de totul sau nimic. Iar Steaua inca se mai cauta, scotoceste dupa jucatori care sa carpeasca lotul acesta de valoare indoielnica. Dar de pretentii, ifose si declaratii sforitoare suntem plini. Steaua e, in momentul de fata, o capra raioasa cu coada in sus. Jalea ne asteapta pe noi, suporterii.

AmuntBoy23.07.2007 01:37
nu neaparat depinde cum suntem trasi la sorti

 

 

Eu stiu ca echipa cap de serie joaca meciul 2 acasa

 

exemplu:

Cu Rosemborg nu am fost cap de serie

Cu Standard am fost cap de serie

filippos23.07.2007 12:03
Are You (Steaua supporters) going to Lubin? If YES, how many tickets did You buy?

 

 

SO???!!! :D

axl2323.07.2007 12:12

@filippos

756 as far as i know.

cornisa5823.07.2007 15:17

Dacã jucãm așa sper ca Zaglebie sã nu fie de valoarea belgienilor pentru cã trebuie sã se mai omogenizeze echipa ne trebuie cîteva meciuri de campionat pentru cã dacã nu era acel penalty mîncam bãtaie la primul meci din Ghencea nu e bine

steagsimplu steagcruce2
martanu23.07.2007 16:01

Scrie in Prosport ca cica Zaglebie face presiuni la Charleroi sa bage o jalba la UEFA. Eu am un deja-vu.........i-mi amintesc cum lebedele lui Copos se jeleau in acelasi fel. Patetic ce sa zic, asta arata ce echipa de kkt este campioana blaturilor din Polonia.

messi24.07.2007 12:29

steau are un adversar foarte greu dar nu tre' sa intram in panica rica si cu Dica o sa ne scoata din panica cand vor inscrie dica10 steag2

raducuionutgabriel27.07.2007 15:46

0-2

in deplasare si 3-1 acasa

 

steagsimplu

ultras_florin2027.07.2007 22:16
Sunt 100% ca ne vom califica, e cert ca sunt o echipa buna, campioana Poloniei, s-au intarit si ei (mie nici acuma nu imi vine sa cred ca s-au intarit si cu Tiago care acum 2 ani maxim era pe la Abramovici prin curte, dar am inteles ca e imprumutat si ca au o relatie extraoridinara cu cei de la Benfica, cam cum ar fi Steaua - Buzau sezonul acesta), dar toata lumea din Polonia si cunoscatorii fotbalului polonez(Dan Petrescu, Hristu Chiacu... etc.) spun ca Lubin nu a meritat sa castige titlul de campioana a Poloniei.

 

Astept meciul, sa vad Steaua la lucru in Europa. 2-0 in tur, 3-0 in Ghencea! forzateaua Oare sunt optimist? Sau realist? sprecl2

 

 

 

Este vorba de alt Tiago,nu acela.Tiago evolueaza la Lyon.Ne-a dat gol in Ghencea.

stelistu1028.07.2007 07:22

SIGUR O VOM INVINGE PE ZAGLEBIE!!!!! fularsteaua2fular-campionii steagsimplu steag2

c.ronaldo1728.07.2007 07:23
Este vorba de alt Tiago,nu acela.Tiago evolueaza la Lyon.Ne-a dat gol in Ghencea.

 

Tiago de fapt evolueaza la Juventus.

steaua_campioana28.07.2007 08:12

0-2 in deplasare si 1-0 acasa! steagsimplu steagcruce2

SzabiStelistu28.07.2007 08:31

Cred ca Steaua se va califica fara probleme.In tur va fi 1-3 si in retur 2-0...FORZZA Steaua!!!!! fularsteaua2 steagsimplu fular-campionii

dany_628.07.2007 17:36

ba

dany_628.07.2007 17:38

doamne ce canal transmite meciul prima TV ce naspa sper ca returul sa al transmita Pro TV sau tvr ca aia de la prima nici comentatori nu au .......... HAI fularsteaua2fular-campioniifularsteaua2 steagsimplu steagcruce2 steagsahmic fularsteau2

francezu7228.07.2007 19:19

nuj ce sa zic...Steaua are surprize de fiekre data...dar sa speram ca vom trimiufa,sa dea domane sa pice Dinamo cu o echipa are...sa le dea 5-0 un pumn de seminte si un sut in fund ca nu au aia fata de UEFA Chamipos League sprecl2 sprecl2 steagro

steaua_gloria28.07.2007 19:48

Zaglebie nu are nici o sansa nici macar acasa la ei.

Aseara am fost zei chiar daca am inceput greu.

steaua9128.07.2007 21:29

Steaua se va impune cu scorul de 3-0!vo marca Dica de doua ori si Neaga o data!

steaua9128.07.2007 21:30

*****************

aici poti vedea multe videouri si articole despre Steaua!De asemenea tot aici poti viziona rezumatul fiecarui meci al fiecarei etapa!

FC_STEAUA_194729.07.2007 06:11

deci meciul o sa fie transmis prin globecast pentru cei din strainatate?

IONUTZ-CIPRIAN29.07.2007 09:30

Nu fiti asa de siguri ca vom avea niste jocuri usoare,polonezii nu sunt de neluat in seama,la cum a jucat Steaua in ultimele partide si la cat a ratat,o sa avem probleme cu aia!!

cristi_mold29.07.2007 09:36

Zaglebie a marcat 4 goluri in ultimele 2 meciuri ofilcile, fiecare dintre ele fiind un derby, cu Belchatow si cu Widez, doua echipe cu nume in Polonia. Au un joc destul de european si doi portughezi un atacant si un fundas dreapta excelenti. Insa au gauri mari la mijlocul terenului si in aparare. Oricum nu sunt echipa care sa se baricadeze in aparare desi au un joc destul de defensiv, aglomerand bine propria jumatate.

Oricum nu cred sa avem probleme la calificare, pentru ca, din cate am inteles in deplasare sunt mieluseii. Oricum FORZA Steaua! Speram la o calificare facila

«123459»