Bine-ai venit Hagi.
Mda, vad ca unii se hazardeaza cu previziunile lor pline de "optimism" si ii prevad Stelei, sub mandatul lui Gica o perioada nefasta. M-ai bine uratii bun venit si aveti rabdare macar pana la finalul turului !
Oricat de bun antrenor ai fi, sunt echipe carora nu le prieste stilul impus de un antrenor si asta datorita jucatorilor pe care-i are la dispozitie. Hagi, pe unde s-a perindat ca antrenor, niciodata nu a avut din partea conducerii echipelor pe care le-a antrenat, rabdarea necesara. Era privit ca un salvator, un Mesia, se vroiau rezultate imediate, uneori absurde in conjunctura lotului avut la dispozitie. Oricum, a fost si greseala lui aici, s-a aruncat din prima sa antreneze echipe de calibru fara sa aibe o experienta si-un rodaj necesar. Trag nadejdea maturizarii lui Gica dupa aceste experiente si-a timpului "petrecut" peste el .
P.S. ar fi extraordinar ca Hagi sa-l aibe pe Balint secund da' nu cred. Dupa ultimele declaratii ale lui Gavril Pele Balint, aceste-si doreste o functie de antrenor principal.