Sincer, ii apreciez pe conducatorii de la CFR Cluj pentru increderea pe care o au in jucatorii straini.
Realitatea e ca din Romania nu ai ce sa mai iei.
Sunt sigur ca vor avea echipa de top anul asta.
Priviti ce jucator au adus :
http://www.youtube.com/watch?v=_31upPxqT1g
Gol cu capul din afara careului !!!!!
Ziceti voi, ne strica un jucator ca asta in echipa ?
La noi de ce nu se poate o campanie de genul asta ?
O sa murim cu patriotismul in brate !
Vedem bine ca nu mai avem ce sa luam de la noi din campionat, dar preferam sa murim cu prostii nostri decat sa ne chinuim sa aducem ceva de afara.
Nu pricep mentalitatea asta, si ma imbolnavesc de nervi !
Adi Ilie, hai tata, adu ceva odata ca altfel ne facem de cacao in Europa !
Imbarliga-l pe cioban sa sara cu banii, ca avem lot slabut, ne trebuie jucatori adevarati, nu mimoze !