Ascultati aici ce va spun:1. Ciobanul a declarat azi ceva de genul ca el are nevoie de oameni de caracter la echipa (a se citi pupincuristi,lingai,olaroi) si dupa aia de antrenori
2. Olaroiu e praf. In 6 luni, max 1 an distruge Al Hilal si il dau aia afara
3. Hagi nu va accepta sa fie "om de caracter" cu ciobanul si in max 1 an zboara indiferent de rezultate
Din combinatia celor 3 de mai sus rezulta al treilea mandat pentru Olaroiu la Steaua. In max 1 an il avem din nou la echipa. Ne auzim de acum intr-un an sa vedem daca am ghicit-o sau nu
sper ca venirea lui Gica la noi sa reprezinte inceputul sfarsitului dictaturii lui jj....
