26.06.2007 13:26
Va rog sa imi explicati si mie ce mari performante a realizat Oli inainte sa vina la Steaua? A, locul 2 cu Nationalul? Cu ce e mai bun un loc doi in mocirla din defuncta Div. A decat un loc 2 in Turcia? Hagi a castigat o cupa a Turciei, Oli castigase o cupa... de fapt stati putin, Oli nu avea in palmares nici un trofeu!
Deci cu ce a fost mai bun Oli inainte sa vina la Steaua decat e Hagi acum?
