FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hagi la Steaua, Olaroiu la Al Hilal!

«1789»
forever_STEAUA26.06.2007 13:26

Va rog sa imi explicati si mie ce mari performante a realizat Oli inainte sa vina la Steaua? A, locul 2 cu Nationalul? Cu ce e mai bun un loc doi in mocirla din defuncta Div. A decat un loc 2 in Turcia? Hagi a castigat o cupa a Turciei, Oli castigase o cupa... de fapt stati putin, Oli nu avea in palmares nici un trofeu!

 

Deci cu ce a fost mai bun Oli inainte sa vina la Steaua decat e Hagi acum?

«1789»