FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

2007-2008/ Candidatele la titlul de campioana a Romaniei

«1171819202125»
forever_STEAUA19.03.2008 14:14

3-0 and counting :yeahh: :yeahh: :yeahh:

MoWeed19.03.2008 14:46

CA de obicei Fulgerul Timisoara a reusit sa se "inece ca tiganu la mal". Cum au ajuns sa se lupte la titlu cum au reusit sa si-o ia de la Vaslui :yeahh:

weeezer19.03.2008 15:09

Nu stiu daca e bine sa fim bucurosi sau nu dupa infrangerea Timisoarei la Vaslui. Ma gandesc ca avem si noi de jucat acolo.

bodanelu19.03.2008 15:23

au trecut doar 10 min din meciul spurky-Iasi... si iesenii joaca cu o ambitie mult mai mare ca in meciul cu noi :wall:

alexynho19.03.2008 15:24

Ce pot sa zic ... felicitari Timisoarei... care a invatat lectia de fotbal de la Vaslui ... in prima repriza studiind-o, in a 2-a dand examenul ... Sper ca asa, Steaua se va indeparta cat mai departe de locul 3 :D.

flo220319.03.2008 15:40

ce parodie de meci la javre!! ati vazut golul 2 ? dar nu ma mira: Iasi= dinam.m.u.e nr2

bodanelu19.03.2008 15:48

Branet nu era portarul de a scos n-spe mii de suturi in meciul cu noi?

DelPiero1019.03.2008 15:52
ce parodie de meci la javre!! ati vazut golul 2 ? dar nu ma mira: Iasi= dinam.m.u.e nr2

Am stiut ca asa va fi!Iasiul e satelitul lui dinamu,se stie asta!Dar nu trebuie sa ne facem griji din cauza javrelor,sunt prea slabi pentru a emite la ceva!Altceva mi se pare interesant...victoria la scor a Vasluiului!Ei,unora le era frica de Timisoara pe aici!Sper ca v-ati linistit!Sunt inconstanti si n-au o valoare extraordinara... :happy: timisorenii...

flo220319.03.2008 15:56

hopaaaa!!! rosu pentru potaiasi !!

 

si 2-1 !!! poate ma fac astia sa-mi fac "mea culpa"

DelPiero1019.03.2008 16:03

Lasa ca rezolva Branet situatia imediat... :dry:

DelPiero1019.03.2008 16:46

Penalti ar fi trebuit pentru. Iasi...

MoWeed19.03.2008 16:48

La cum joaca Iasiul comparativ cu meciul cu noi nu m-as fi mirat sa-l rateze daca-l dadea....

c.ronaldo1719.03.2008 16:48

Sau Mr. Lajos.

Tam`tam, 11m neacordat Iesenilor, 3 puncte acordate spurcatilor.

fedora19.03.2008 17:06

Stati linistiti, penalty-ul ar fi fost in tribune...

strezahuzum19.03.2008 17:21

S-a terminat, bing-bang,

Au castigat, bing-bang,

Popa-i curat, bing-bang,

Inca un blat, bing-bang.

flo220319.03.2008 17:25

asta nu-i viciere de rezultat ? sunt curios ce nota ia lajos

fedora19.03.2008 17:45

@Flo: nu e nici o viciere, nu fi naiv.

MoWeed19.03.2008 18:03
asta nu-i viciere de rezultat ? sunt curios ce nota ia lajos

Ar fi fost viciere de rezultat daca ar fi vrut iesenii sa castige... Nu prea s-au omorat cu firea sincer sa fiu

flo220319.03.2008 18:25

si-o fi luat si vreo doua dupa ceafa Cristea la pauza !

 

ia atentie la Cluj!!!!

danimarcu19.03.2008 18:46
Fiti seriosi,ati intrat cu totii in hora asta,a facut si Timisoara doua meciuri bune si deja ii vedeti campioni?Nu au cum sa termine timisorenii in fata noastra.

Vaslui-Timisoara3-0! Si-au revenit fulgeratzii din Bragadiru...

c.ronaldo1719.03.2008 19:00

Gogule probleme ma?

 

0-1 pauza.

forever_STEAUA19.03.2008 19:02

chefere - Farul 0-1 la pauza :yeahh:

DelPiero1019.03.2008 19:15

Mai e o repriza!Sa nu ne grabim...

metzzz19.03.2008 19:26

si timpu trece...si chefere tot mai praf....si tot 1-0 pentru Farul...cam asa ramane treaba

la meciu asta :D

MoWeed19.03.2008 19:36

e bun si egalul :naughty:

 

Amatorii astia de la National nu sunt in stare sa ofere macar o reluare sa vada si tot omul daca a fost sau nu off-side....

«1171819202125»