FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

2007-2008/ Candidatele la titlul de campioana a Romaniei

«1131415161725»
MoWeed14.02.2008 17:08

si acum bancul zilei

 

 

 

"Constantin Zotta, directorul general al giuleștenilor, a declarat joi cã au fost gãsite sursele de finanțare pentru construirea unui stadion compact cu o capacitate de 30.000 de locuri, însã conducerea Ministerului Transporturilor se opune proiectului. Costurile necesare pentru ridicarea noului stadion sunt estimate la 45 de milioane de euro, lucrãrile urmând sã dureze doi ani. "

strezahuzum14.02.2008 20:38

O fi gasit Zotta banii pe strada, mai stii ? Ori s-au intors rudele lui Corsicanu de la munca prin Spania si Italia, haules baules :rolleyes: :rolleyes:

IONUTZ-CIPRIAN16.02.2008 08:04

Pai la un cuib trebuie bani putini,sunt curios ce "super arena" vor construi!

MoWeed16.02.2008 08:16

Pe prosport e un articol in care cica arata stadionul. Cred ca e stadionul celor de la Boavista facut acolo:)))

Oricum cine sa creada o asemenea vrajeala? Ei vor sa faca stadion da nu-i lasa ministerul transporturilor care prefera sa pastreze actuala ruina:))))

forever_STEAUA21.02.2008 11:42

Sã râdem cu Borcea: "AVEM CEL MAI BUN LOT DIN Romania DE DEPARTE" :laugh:

strezahuzum21.02.2008 12:16

Are dreptate. Daca pleaca din tara vreo 10 alte echipe din Liga lui Mitica, Dinamo ramane cu cel mai valoros lot. Sau pe-aproape.

MoWeed21.02.2008 12:21

=)))))))))poate daca luam dinam0 si in rest numa echipe de Liga a 2-a

c.ronaldo1723.02.2008 14:15

Deac este definitiv la Otelul sau doar imprumut?

**alex**23.02.2008 17:04

Rapid - U Cluj 0-1 min 20

 

Later edit: Butoanele functioneaza, Rapid a avut un gol valabil anulat.

MoWeed23.02.2008 17:19

@c.ronaldo17

 

e imprumutat.

A dracu de ciori au egalat...

c.ronaldo1723.02.2008 18:19

Goooooooooooooooooooooooooooooooooool! :)) 1-2.

 

PS: Scor FINAL! :D

dee23.02.2008 18:26

Steaua va egala Rapidul inca dupa 1-a etapa :D

Bv U; ar fi pacat sa retrogradeze o echipa frumoasa.

yo_marius23.02.2008 18:33

ce si-au luat-o cioroii!!! :laugh: :laugh: :laugh:

strezahuzum23.02.2008 18:35

Se va lasa cu neveste batute in seara asta in Ghiulesti.

axl23.02.2008 18:39

Mai mult decat victoria U-ului m-a bucurat cotul in figura primit de Sapunaru. Si nici fata lui Rednic de la final nu-i de lepadat.

Apropo, clujenilor, v-ajunge o victorie in seara asta.

novac23.02.2008 18:43

Bomboana de pe tort ar fi un egal al CFR-ului.

c.ronaldo1723.02.2008 18:44

Pariez ca "U"`ul va avea la finalul campionatului doar 3 victorii: cu Steaua, Rapid si Dinamo.

 

PS: .. hai si cu CFR`ul.

forever_STEAUA23.02.2008 18:48

ahahaha

 

"Farmecul vietii" o comite din nou :D :D :D

MoWeed23.02.2008 18:54

saracii se suparau ca nu-i baga nimeni in seama...

White Power23.02.2008 18:56
Pariez ca "U"`ul va avea la finalul campionatului doar 3 victorii: cu Steaua, Rapid si Dinamo.

 

PS: .. hai si cu CFR`ul.

 

cu Dinamo? nu cred... :sleep:

oricum, e bine ca au batut rrapidu'... :smile: dar oricum retrogradeaza...

cat despre spurcati, nu au mai scandat "celebrul" ole, ole multumim tiganule?! :huh:

yo_marius23.02.2008 19:03

1-0 pentru boschetari... pardon, clujeni

 

 

imi cer scuze 1-1!!!

 

 

mdap....s-a terminat... chefere - Craiova 3-1, cu niste goluri tampite ale grasului Fabbiani...

bodanelu23.02.2008 20:41

asa... o analiza la cald... CFR-ul are aparare varza!

DelPiero1023.02.2008 20:55

Dar au forta ofensiva!Par cei mai solizi pana acum,excluzandu-ne pe noi,care nu am jucat inca!Trebuie neaparat sa batem maine!

bodanelu23.02.2008 21:03
Dar au forta ofensiva!

daca se rupe Culio si/sau Trica sunt terminati. Un ghinion cum a dat peste noi si s-a rupt Plesan sa dea si peste ei :D

novac23.02.2008 21:10
daca se rupe Culio si .. Trica sunt terminati.

 

 

bodanelu, cam asta-i tot CFR-u ... mai sunt buni cheliosul ala in aparare( toni parca?) si cioroiul din atac dar nu exceleaza. Tu gandeste-te ca au jucat in seara asta pe o prima de 6oooEuro.

«1131415161725»