inca nu trebuie sa visam la titlu , insa daca castigam toate meciurile ramase de disputat anul asta pe plan intern vom fi la 6-7 puncte de CFR poate si mai putin. ma bazez pe faptul ca CFR va pierde cu Poli si va face un egal cu u Cluj.
oricum noi nu mai avem meciuri foarte grele dar trebuie un pic de mobilizare a la Lacatus pentru a le castiga, apoi din primavara cu 2-3 transferuri reusite si cu revenirea jucatorilor accidentati cred ca vom arata altfel.
deja cu ghione, Radoi , plesan si poate Ochirosii (sper sa-l aduca inapoi).
iar ca trensferuri un atacant , Thereau sau unul asemanator ca stil, un mijlocas de creatie obligatoriu din america de sud (mi-e dor de Elton), si un mijlocas de banda stanga ar rezolva toate problermele Stelei.
nu m-ar deranja nici aducerea lui cocis pentru al inlocui pe Dica