mie i-mi place modelul in doua culori arata mai bine si se potrivest emai bine cu emblema
mie i-mi place modelul in doua culori arata mai bine si se potrivest emai bine cu emblema
eu as prefera ca si raducio un singur sponsor pe spate sau pe piept un sponsor cu nume cum ar fi orange vodafone sau de ce nu mecedes sau bmw
Nu cred ca are cum sa apara pe piept Mercedes sau BMW atat timp cat noi avem un parteneriat cu Audi. Cred ca cel mai mult la noi pe piept chiar Audi s-ar potrivi cel mai bine. Cele 4 "cerculete" ar fi o imagine buna si in CL.
Sponsor pe sorturi: Love+
E buna ideea, pe short, in fata, pe mijloc: Love+ Sensations :laugh:
Mie mi-ar place sa avem pe tricouri o asociatie asa cum are si Barcelona. Ar fi mult mai interesant si ne-ar face o buna reclama. Insa foarte interesant este ca Barcelona nu primeste bani de la Unicef , ci da. Nush cat de mult i-ar placea conducerii asta.
Nu i-ar placea lui Gigi deloc asta. In schimb, nu inteleg de ce numele jucatorilor sunt scrise INCA jos sub numar in conditiile in care nu mai avem nici un sponsor scris deasupra numarului...
AS FI VRUT CA ECHIPAMENTU NOSTRU SA FIE ASEMANATOR CA AL Manchester/
Ati vazut echipamentul lui Liverpool?Ar fi fost frumos sa avem si noi unul asemanator chiar daca nu ar mai fi nike.
Mie mi-ar place sa avem pe tricouri o asociatie asa cum are si Barcelona. Ar fi mult mai interesant si ne-ar face o buna reclama. Insa foarte interesant este ca Barcelona nu primeste bani de la Unicef , ci da. Nush cat de mult i-ar placea conducerii asta.
În mod sigur lu Gigi nu-i place. ªtiu cã acum câtva timp, tot așa o asociațe umanitarã (nu mai știu care, poate chiar unicef) i-a propus, și n-a vrut.
EL vrea sa Para singur o asociatie umanitare =)) Vezi ca maine poimaine scrie Gigi sau ciobanu pe tricouri
Vezi nu-i da idei! Niciodatã nu știi ce-i trece prin cap!
din cate stiu Gigi a declarat cu ceva timp in urma( parca iarna trecuta) ca uniceful i-a propus acelasi contract ca barcelonei,adica sa plateasca (doneze!!!)1 milion d euro pe an,si Steaua putea juca cu sigla unicef.....iar Jiji,in stilul propiu a spus ca de 1 milion mai bina cumpara u jucator!!!!
P.S.:eu asa imi amintesc...nu inseamna ca daca Jiji a declarat asta,chiar asa s-a intamplat....
nu inseamna ca daca Jiji a declarat asta,chiar asa s-a intamplat....
Cred ca daca nu e asa atunci am fi avut o reactie din partea UNICEF...
Ce face Barca e unic in lume. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne luam dupa ei. Asa toti ar avea pe tricouri numai fundatia de caritate preferata... Eu cred ca Barca nu sponsorizeaza Unicef doar din dorinta lor de a ajuta copii. E o lovitura de imagine si cine face asta acuma e acuzat ca ii copie pe ei.
Nu o sa arate asa de rau daca o sa scrie numai 'citi' fara 'financial' dar oricum acesta este aceeasi companie care a vrut sa sponsorizeze Los Angeles Galaxy dupa ce l-au adus pe Beckham si sunt o companie faimoasa in toata lumea, nu Rafo.... 1,3 milioane pa degeaba nu strica.
cred ca era mai bine un sponsor mai cunoscut si in Romania si in europa
@Papp
Definește "cunoscut".
@forever
Adica Star Cips, Cipicao sau Pepsi daca intelegi...
E urat cum arata "lipit" citifinancial pe maieu. Parca e aceasi astipit ca la Dinamo cind era Omniasig sponsor. Rectangul ala alb e urat
verm si noi poze
dupa ce ca erau urate cu spume tricourile au mai pus si cacatu asta alb in mijloc ....se vede ca un fund....Chiar asa de incompetenti sa fie cei care conduc Steaua? Banuiesc ca nu tot ciobanu retardat a ales si designu logoului si al tricourilor.... daca le-a ales el se vede !
MARKETINGUL LA PAMANT !
FECALI LASA-NE !