ekipamentul de anul trekut si pan acu si cel de anul viitor nul imita pe cel al barcei...cei de la nike au mai multe modele iar cel care-l avem e acelasi cu cel de la alte echipe gen barca sau FC porto.....deciiii nu se aseamana ca barca :biggrin:
ekipamentul de anul trekut si pan acu si cel de anul viitor nul imita pe cel al barcei...cei de la nike au mai multe modele iar cel care-l avem e acelasi cu cel de la alte echipe gen barca sau FC porto.....deciiii nu se aseamana ca barca :biggrin:
sper sa se schimbe echipamentul pentru sezonul asta, vad ca echipamentul de antrenament este diferit fata de sezonul precedent.
Mie nu-mi displace deloc actualul echipament. E bine ca avem stema in dreptul inimii. Iar culorile sunt OK, ce daca seamana cu Barca ?!
Eu nu-i inteleg pe cei care spun ca tricourile de acum 2 ani erau mai frumoase.
Pai, ce va placea atat la ele?...
De cand ma stiu am avut numai tricouri uni: ori albastre, ca oltenii; ori rosii CA CAinii...
Eu vreau sa avem tricouri ros-albastre, indiferent de combinatie: dungi, cercuri, buline, patratele romburi, floricele...da-o-n [...] ca am fost singura echipa cu culori inchise care avea tricouri unicolor.
contestati multi dintre voi brandul nike..v-ar fi placut mai mult sa avem ekipament joma sau valsport sa inteleg..
Eu nu-i inteleg pe cei care spun ca tricourile de acum 2 ani erau mai frumoase.Pai, ce va placea atat la ele?...
De cand ma stiu am avut numai tricouri uni: ori albastre, ca oltenii; ori rosii CA CAinii...
Eu vreau sa avem tricouri ros-albastre, indiferent de combinatie: dungi, cercuri, buline, patratele romburi, floricele...da-o-n [...] ca am fost singura echipa cu culori inchise care avea tricouri unicolor.
Prietene, nu exista ca Steaua sa aiba echipament ca caINII sau ca oltenii, poate ei sa aiba ca noi, pentru ca noi suntem Steaua si ei vai de capul lor!!! Acu mai nou si barca are tricouri aproape identice cu al nostru, ma refer la asta din sezonul ce urmeaza sa inceapa
Noi avem de un an acest echipament, ei abia de acum...asa ca cine dupa cine s-a luat
ne-au vazut jucand in Liga si au zis sa isi faca si ei ![]()
As prefera echipament Adidas, imi pare mai atractiv decat Nike, dar e o parere personala. Si mi-ar placea ca tricourile sa fie cu dungi orizontale ros'-albastre, cu guler, gen tricourile de rugby.
sper sa se schimbe echipamentul pentru sezonul asta, vad ca echipamentul de antrenament este diferit fata de sezonul precedent.
Pai echipamentul de antrenament s-a schimbat in fiecare an. Mie chiar imi este indiferent daca se schimba echipamentul. Mi-ar placea totusi sa avem un sponsor pe piept.
Cel mai urat echipament a fost cel din sezonul trecut . O imitatie ieftina . Vreau ceva care sa ne reprezinte . Daca nu fac modele noi , m-am decis sa nu cumpar sezonul acesta niciun tricou , desi imi doream neaparat unul cu Neaga ![]()
Daca am fi jucat sezonul trecut cu Barca in grupe, ce echipament am fi pus in deplasare? ![]()
Daca am fi jucat sezonul trecut cu Barca in grupe, ce echipament am fi pus in deplasare?![]()
La costum....sa nu se confunde unii cu altii. :tongue:
eu nu inteleg de ce toate echipele isi fac si al treilea sau chair al patrulea echipament (ma rog, inafara de bani). ce sa intamplat cu vremurile cand erau doar acasa si deplasare?
Liverpool in galben? Barcelona in portocaliu si alte culori fosforescente? ce naiba...
eu nu inteleg de ce toate echipele isi fac si al treilea sau chair al patrulea echipament (ma rog, inafara de bani). ce sa intamplat cu vremurile cand erau doar acasa si deplasare?
Liverpool in galben? Barcelona in portocaliu si alte culori fosforescente? ce naiba...
Aici parca se vorbea de Steaua...
Eu cred ca trebuie sa ramana acelasi echipament deoarece el simbolizeaza culorile Stelei .Noi nu copiem pe nimeni noi suntem Steaua. ![]()
Eu cred ca trebuie sa ramana acelasi echipament deoarece el simbolizeaza culorile Stelei .Noi nu copiem pe nimeni noi suntem Steaua.![]()
@alex_91 ai dreptate....Mie mi`ar placea pe locu unde scrie Panasonic sa scrie numele jucatorului si panasonic sa scrie sub numaru` jucatorului sau pe fata... :biggrin:
Ar fi bine sa avem un al treilea rand de echipament alb cu trimitere la Sevilla (un desen pe maneca sau ceva de genu' asta). In rest ce mai conteza cum arata tricoul cu toate ca ar trebui sa fie o alternanta a culorilor pe tricouri si pantaloni.
sa fie ceva gen ManUtd ala nou..tricou rosu si pantalonii albastrii jambiere rosii si ala secund sa fie o culoare...negru sau bleou de ex.(tricourile sa fie simple)
da...mai bine...tricou rosu..pantaloni albastri...sosete galbene...
^ FC Curcubeu?
sper sa se renunte la dungi si sa avem si un al 3-lea echipament. in rest e ok.
mai bine lasam echipamentul si aducem jucatori valorosi
Sa nu fie nici ca Man Utd cum ziceti voi nici ca Barcelona Liverpool sau altceva ce mai ziceti voi... Sa fie ca Steaua ! Sa nu copiem pe nimeni ne facem noi echipamentu nostru ori suntem echipa de fotbal ori suntem papagali ?
@Zeus
Sa fim papagali decat echipamentul de anul trecut.
@c.ronaldo17 nu era chiar asa de rau...Stii ce ar fi trebuit sa fie in locu la Panasonic sa fie numele jucatorului si in fata pe piept sa fie Panasonic. Cred ca ar fi aratat mult mai frumos ! :biggrin:
eu sper sa jucam macar cu echipamentul complet albastru din prezent decat sa ma mai zgarii pe ochi cand vad pocitania cealalta de echipament , vorba lui Se7en....zici ca-i curcubeu
Ar trebui un nou echipament asta ii deja vechi, oricum la cat de "zgarcit" ii Gigi comanda unul si mai slab calitativ.