FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament 2007-2008

«123456»
EternalK17.07.2007 19:40

mi`ar plãcea ceva gen

sample 1, sample 2

stelistu2517.07.2007 19:47

bah voi nu intelegeti Steaua alege ekipamentu dintre optiunile propuse de nike........orikum vineri cel mai probabil vom vedea daca s-a schimbat ekipamentul sau nu :excl:

robisteaua17.07.2007 20:39
mi`ar plãcea ceva gen

sample 1

, sample 2

Tare aia a lui FC Basel, daca ar arata asemanator ar fi super!!!!!

raiders18.07.2007 08:40

din ce am observat de cand avem echipament nike, se schimba designul la doua sezoane deci in acest an ramane acesta. mie unul imi place cum arata (pe spate e cam naspa cu fontul de la nume si numar) - oricum imi place foarte mult cu dungi. in meciurile din trecut cand jucam complet in rosu sau complet albastru era nasol. ce fel de ros-albastri suntem noi ? rosu azi albastri maine ?

FC_STEAUA_194720.07.2007 16:16

"Steaua va juca într-un echipament asemãnãtor celui de la înființarea clubului

2007-07-20 19:01:00

 

Steaua va juca într-un echipament asemãnãtor celui de la înființarea clubului. În acest fel, jucãtorii Stelei au ținut sã celebreze împlinirea a 60 de ani de la înființarea clubului."

 

se pare ca totusi avem un echipament nou, o sa fie interesant sa vad cum arata

Fl0r1nsteaua20.07.2007 16:23

Daca o sa se schimbe echipamentul sper sa fie unul care sa arate mai bine ca cel dinainte si sa ne placa.

Stelistu_Americanu20.07.2007 17:04
Daca o sa se schimbe echipamentul sper sa fie unul care sa arate mai bine ca cel dinainte si sa ne placa.

 

sper si eu! stiu ca ii un pic off topic dar cum ai facut avatarul tau? si celelalte avatare care se misca? multumesc mult. sunt nou aici. nu cred ca va fi un echipament nou anul acesta deoarece abia anul trecut s-a bagat acesta.

steaua_ro

FC_STEAUA_194720.07.2007 18:21

Pentru cei cara vad meciul, cum arata echipamentul?

bodanelu20.07.2007 18:27

e la fel ca cel din sezonul trecut, doar ca lipseste panasonic de pe spate

Fl0r1nsteaua20.07.2007 20:30

Da..nu e mare diferenta la echipament,avea inainte panasonic pe spate si acuma e fara,mai bine nu schimba deloc.

Raduccio21.07.2007 06:31

Si parca nu este sponsor in fata... mai bine asa.

MadFroG21.07.2007 08:39

URAT ECHIPAMENT

spiridusu23.07.2007 20:00

na-ti vazut pe piept =))) sunt toate siglele Stelei de la infiintare pana acum ... sau poate asa a fost la meciu de prezentare

robisteaua24.07.2007 09:50

Ce echipament tare si-au tras spurkatii de al Dinamo FANATIK

bogd4n24.07.2007 11:31

pe spate e oribil cu scrisu ala si nr alea........... in rest seamana cu cel al Stelei decat ca-s alte culori...

Alex_9125.07.2007 10:55

Echipamentu Stelei trebuie sa aratea asa:

Rosiu mai incis tricoul si o dunga putin mai mare albastra pana la numarul jucatorului. Si sortul albastru incis , restu mai spunesti si voi.

FC_STEAUA_194726.07.2007 04:47
Echipamentu Stelei trebuie sa aratea asa:

Rosiu mai incis tricoul si o dunga putin mai mare albastra pana la numarul jucatorului. Si sortul albastru incis , restu mai spunesti si voi.

 

de cand are Steaua culorile bleumarin si roscat?? culorile care sunt acuma pe echipament sunt cele de pe logo.

Alex_9128.07.2007 21:24

Unde ai vazut tu ca am precizat de culorile bleumarin si roscat cred ca ai probleme cu ochii

FC_STEAUA_194729.07.2007 06:12
Unde ai vazut tu ca am precizat de culorile bleumarin si roscat cred ca ai probleme cu ochii

 

rosu inchis = roscat

albastru inchis = bluemarin

 

vad bine, multumesc

JDERUL29.07.2007 07:21

Mai bine fara sponsori imprimatzi.Doar numele si numarul.Da o nota de elegantza.Desigur grafica nu este cea mai buna,dar...

bodanelu29.07.2007 07:59

fonturile alese clar nu sunt cele mai bune..

mirceaor29.07.2007 18:23

Trei ar fi punctele pe care vreau sa le ating:

 

1. Noul echipament al Stelei (din cate am dedus eu ) a fost prezentat intr-o poza cu Gurita pe site-ul GSP ,in care se vorbea despre imprumutul sau la Buzau (prezentat nu in sensul de prezentat oficial)

 

2. Nici mie nu imi place fontul cu care sunt scrise numele si numerele

 

3. Sper ca Gigi (sau Argaseala,Adi Ilie ,poate chiar Gica ) sa gaseasca totusi un sponsor important al carui nume sa fie imprimat pe tricouri

tzepelea09.08.2007 05:34

parerea mea e ca echipamentul Stelei nu e chiar asa nasol...

 

ar fi mult mai bine fara sponsori inscriptionati pe tricou,dar asta e

_yang09.08.2007 07:19
Sper ca Gigi (sau Argaseala,Adi Ilie ,poate chiar Gica ) sa gaseasca totusi un sponsor important al carui nume sa fie imprimat pe tricouri

 

 

De ce ?

Nu avem nevoie... Tricourile ar fi mult mai urate asa...

Raduccio09.08.2007 08:14

Nu neaparat. Acuma ca sunt cu un picior in grupe ar trebui sa aiba valoare comerciala mai mare. Nu mi-ar fi rusine cu un sponsor respectabil pe tricou, ar da echipei un plus de credibilitate si de ce nu ... bani, ca toate echipele (in afara de Barcelona) nu se sfiesc sa-si treaca sponsori pe tricou oricat de multi bani ar avea. Dar numai 1, nu 7 ca Dinamo.

«123456»