Am observat ca Barca si Real au schimbat deja echipamentul pentru sezonul viitor.
Eu din cate stiam Nike si Adidas schimbau modelele de echipament inainte fiecarui turneu final, adica o data la 2 ani. Banuiesc ca asa va ramane in contiunare si pentru echipele de rand...
Noul echipament al Barcei seamana incredibil de mult cu al nostru, difera nuantele culorilor si inca o dungulitza in zona umarului cat si pe maneci!
