Cred ca ar trebui modificat echipamentul pentru deplasare. Cel de acasa este f frumos.
Eu in locul lor as face pentru deplasare un negru cu dungi ros-albastre pe maneci sau in circumferinta bustului.
Ar arata mai sobrii poate asa nu ar mai lua bataie in deplasare ![]()
Forta Steaua!!! ![]()
