FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipament 2007-2008

«1456»
dode56ro26.02.2008 16:56

Cred ca ar trebui modificat echipamentul pentru deplasare. Cel de acasa este f frumos.

Eu in locul lor as face pentru deplasare un negru cu dungi ros-albastre pe maneci sau in circumferinta bustului.

Ar arata mai sobrii poate asa nu ar mai lua bataie in deplasare :)

Forta Steaua!!! :steagcruce:

1on28.02.2008 17:15

În mod sigur se va schimba la sfârșitul sezonului. Sper sã fie ceva mai interesant decât am avut în ultimii 2 ani, și cu niște fonturi pe spate mai serioase. Da' de vreme ce, de cum s-a dus MM la Urziceni, aceștia și-au pus un font asemãnãtor cu cel al Stelei, probabil cã el este cel care a ales fonturile ãstea și la Steaua (de unde reies gusturile MM-ului). Sper ca Adi Ilie sã aibã în cap ceva mai potrivit.

zanzar3s08.05.2008 22:01

As vrea sa imi cumpar si eu un trening Nike-Steaua, o basca.. echipament complet mai exact, dar original, nu turcia-palestina..etc.

Ma poate ajuta si pe mine cineva..?

bodanelu09.05.2008 06:42

incearca pe magazinul online

«1456»