Astept sa vad pe Steaua in efectiv complet pentru a-mi da seama ce poate. Cu cipriotii in prima parte s-au miscat destul de bine, pentru inceput, iar pina la meciul cu polonezii sper sa isi revina cat mai multi titulari ca sa ne calificam, fara emotii, inca din meciul tur. Totul este sa rezolvam odata problema specifica,echipei noastre, aceea a accidentarilor,pentru ca este inadmisibil sa avem INCA DE LA INCEPUTUL pregatirilor 4-5 TITULARI accidentati! Asa ceva nu am mai vazut niciodata, nicaieri, si nu stiu cat va dura ca incepe programul competitional si ce vom face atunci si pe parcurs!
In rest, cred ca daca Hagi ar mai aduce un fundas central de valoare si mai ales UN COORDONATOR TEHNIC VITEZIST, putem fi mai increzatori in viitor.
