FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri Amicale în Vara 2007

«12345613»
ktalyn15.06.2007 20:55

@bogdan4steaua... trebuie sa recunosc ca m-am amuzat teribil citind postul tau... nu e rasul meu... ai in mare parte dreptate.

N-ai vazut ca incepuse sa-l mai bage pe Croitoru... poate venirile lui Badoi si Neaga sa mai schimbe ceva... dar la cat e Oli de "ofensiv" sunt sanse slabe.

Danny16.06.2007 14:13

Lasa ca are timp Oli sa isi antreneze "ofensivitatea" in amicalele astea, pacat ca sunt cu echipe foarte slabe... Cred ca o sa iasa egal la amicale... sau poate ca o sa castige Steaua daca ciobanul nostru nu ii mai bate atata la cap pe Oli, ca in fond si Oli e bun antrenor...

bubylycy18.06.2007 12:37

Ar fi ceva daca am avea un amical cu Roma lui Chivu... sau cu o echipa spaniola din prima Liga... steagsimplu

PoWeR18.06.2007 13:34

Oameni buni, cum sa televizeze meciurile amicale din stagiile de pregatire?

 

Nu stiti ca majoritatea se joaca pe terenuri care abia au cateva banci pentru staff-ul tehnic si rezerve, unde sa mai pui si cameramanul? :)

 

Oricum, ar fi frumos sa vedem asa ceva, poate mai asistam la un spectacol dat de Nesu! :)

MurySteaua20.06.2007 12:14
Ar fi ceva daca am avea un amical cu Roma lui Chivu... sau cu o echipa spaniola din prima Liga... steagsimplu

Ar fi frumos un amical cu Roma... dar nu se va intampla asta prea curand!

ktalyn22.06.2007 15:04

Ar fi frumos daca am juca in Champions League cu Roma. Nu ca altii(gen Poli Aek Bragadiru') care se lauda cu meciurile de pregatire impotriva echipelor cu nume. Steaua are un nume in Europa!

Dragoshel22.06.2007 18:02

Pai nu am jucat cu Real Madrid, Villareal, Valencia, alea nu sunt nume mari?

c.ronaldo1722.06.2007 18:21
Ar fi frumos un amical cu Roma ... dar nu se va intampla asta prea curand

 

Da' ca Interu' e slaba tare... numai sa fiti nemultumiti sunteti mereu...

Suiram8722.06.2007 19:17
Ar fi ceva daca am avea un amical cu Roma lui Chivu... sau cu o echipa spaniola din prima Liga... steagsimplu
Mai degraba cu o echipa englezeasca .
PoWeR22.06.2007 20:17

Mai bine intre noi, sa inceapa sa se lege ceva!

vali842025.06.2007 11:47
Decat amicale ....mai bine meciuri oficiale !!! in care sa scstige Steaua , acum cu noul Oli totul e posibil .......

 

 

Am si eu o rugaminte... cum pot afla date despre meciurile amicale din cantonamentul din Austria?

 

Mai exact meciul din 30 iunie, ora la care e... ca vreau sa merg...

axl2325.06.2007 12:18

Am inteles ca am avea un amical cu Dnepr. Stie careva ceva?

vali842025.06.2007 12:46
Am inteles ca am avea un amical cu Dnepr. Stie careva ceva?

 

 

 

 

Ala e amicalul din 30 iunie... la ala vreau sa merg, dar nu stiu ora... de unde pot afla mai multe detalii, stie cineva?

c.ronaldo1725.06.2007 14:50

O sa afli mai multe cu vreo zi inaintea acelei partide... Asa e pe la noi, afli pe ultima suta de metri.

oli27.06.2007 00:57

Salut baieti! Am si eu o intrebare: stie cineva cand va juca Steaua cu campioana din Cipru (Hapoel Limassol)?

 

Va multumesc!

 

 

Cand joaca Steaua cu Hapoel din Cipru? steagsimplu

forever_STEAUA27.06.2007 07:47

@Oli:

 

Campioana Ciprului este APOEL NICOSIA. Meciul se va juca vineri 29.06 si va fi transmis in direct incepand cu ora 19:30 de Sport.ro!

cristi_mold27.06.2007 07:48

Vineri de la 19:30, Sport.ro transmite primul meci a lui Hagi pe banca Stelei, din cantonamentul din Kaprun, Steaua - Apoell Limasoll, campioana Ciprului.

axl2327.06.2007 08:43

Nu pot sa cred! Amical televizat? S-a intors lumea cu fundul in sus!

AmuntBoy27.06.2007 10:23
Am inteles ca am avea un amical cu Dnepr. Stie careva ceva?

 

Nu cred ca se mai tine meciul asta!

Si era cel mai tare!

 

In stagiul de pregatire pe care-l efectueaza la Kaprun (Austria), Steaua are deja perfectate 3 meciuri amicale. Astfel, pe 29 iunie, ora 18:30, ros-albastrii vor intalni echipa campionana a Ciprului, Apoel Nicosia. Meciul va avea loc in localitatea Vischofshofen, situata la cativa kilometri de Kaprun. In continuarea stagiului, Steaua va intalni Vicecampioana Austriei SV Ried (04.07.2007 - ora 18:30) si pe vicecampionala Lituaniei FK Vilnius (05.07.2007 - ora 18:30).

mlacatus27.06.2007 14:50

Asa este meciul cu Apoel Nicosia campioana Ciprului va avea loc : VINERI, 29.06.07 - ora 19:30 (ora 18:30=ora Austriei) la Bischofshofen langa Kaprun !! Daca este cineva care merge acolo , ma va gasi si pe mine printre spectatori cu un tricou pe al carui spate scrie "7" si..."Lacatus" desigur... Meciul cu Dnjepr Dnjepropetrowsk, echipa lui Protasov a fost anulat si nu va mai avea loc !!! Sapt. viitoare Steaua mai joaca la aceeasi ora cu SV Ried, vicecampioana Austriei (miercuri) si cu niste letoni (joi) probabil tot la Bischofshofen... Daca este cineva din München sau din apropiere, poate sa ma anunte sa mearga cu mine....

 

Doar nu puteam sa pierd primul meci al lui Hagi pe banca noastra!

ktalyn27.06.2007 16:52
Pai nu am jucat cu Real Madrid, villareal, valencia, alea nu sunt nume mari?

 

 

Ar fi frumos daca am juca si anul asta cu una dintre ele si am castiga...

alsign27.06.2007 18:19

In legatura cu primul meci al lui Hagi si a Stelei din perioada de pregatire si locul unde se afla stadionul:

 

http://www.sk-bischofshofen.at/index.php?i...ail&entry=7

 

 

sportanlage_hauptplatz.jpg

 

Harta localitatii

 

FREITAG 29. Juni 18.30 Uhr

 

Steaua Bukarest : Apoel Nikossia

 

EINTRITT FREI!!!

(freiwillige Spende für BSK Nachwuchs)

 

 

SK Austro Risc Bischofshofen

Spiel- und Sport-Vereine

Sportplatzstr. 17

5500 Bischofshofen

mlacatus27.06.2007 22:55

@alsign:

 

Mersi de informatii! Perfect, sper numai ca vremea sa nu fie chiar atat de naspa dupa cum sunt prognozele!

 

forzateaua

tavynho28.06.2007 16:04

Sa speram ca vor avea meciuri cu echipe cunoscute nu ca in anii precedenti. Oricum achizitii bune nu prea au fost, poate doar Emeghara, dar intai sa se integreze. BAFTA Steaua!

 

MEREU IMPREUNA! FURIA ROS-ALBASTRA! fularultras

 

Joaca vineri, dar nu stiu ora!

c.ronaldo1728.06.2007 16:10

@Tavynho

 

Vineri de la ora 19:30.

«12345613»