Jucam cu Inter la ei, dupa ce ne-o luam 3-0 sec mai si rad de noi a doua zi, la plecare, cand ne vad "Boeingul Berbecali". Vai de noi, iar super amicale. Ceva echipe decente nu exista pe lume? Echipe mai competitive.
La imaginea Stelei, de rahat, indiferenta sau inexistenta(ca, cine stie de noi?) o fi greu sa faci amicale cu un Groningen, Heerenven, Parma, Livorno, ceva echipe nu grozave dar competitive. Bagam ori cu echipe foarte slabe, ori cu echipe foarte bune. (Inter) La valoarea noastra, ce am putea castiga de la un meci cu Inter? Invatam cat de greu faci posesie 40%, cat de repede se pot primi golurile, cat de frumos da Adriano hattrickurile? Poate un schimb de tricouri, daca indraznesc sa se apropie de mirosul de branza imputita a lui Becali. Totul e varza.