Nu dupa un joc amical ci dupa 7 (sapte)!!! Bine ca poti sa fii optimist! Eu nu prea cred ca am motive. Avantaj tu, pentru ca se spune ca este de 1000 ori mai bine sa fii optimist si sa nu ai dreptate decat sa fi pesimist si sa ai dreptate!!!
De ce sa nu ai motive. Din 7 meciuri am pierdut doar 2, asta in conditile in care in cel putin 3 dintre ele am jucat cu rezervele. Cel mai tare meci din aceasta perioada, cel cu Aek l-am dominat si doar norocul grecilor a facut ca noi sa nu castigam meciul.
O sa iti si dau un exemplu de ce nu conteaza rezultatele din amicale.
Iti amintesti meciul cu AEK, cand a dat gol Rivaldo. Totul a inceput de la mijlocul terenului, acolo unde Mirel Radoi a ezitat sa ii puna o contra puternica brazilianului ( probabil din cauza unei accidentari). Crezi ca intr-un meci oficial ar fi ezitat Radoi sa il puna in cap pe Rivaldo. Ma indoiesc
1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.