FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri Amicale în Vara 2007

«1111213»
c.ronaldo1718.07.2007 19:08

Scor Final: Steaua 1-1 Willem

 

Si uite asa se termina perioada de pregatire cu Gica Hagi antrenor, asta daca luam in calcul ca meciul cu Charloroi este doar meci de pregatire. 7 meciuri amicale, 2 infrangeri, 1 victorie si 4 remize(toate venite in cantonamentul din Olanda).

axl2318.07.2007 19:14

Ma incapatanez sa nu trag concluzii distructive dupa toate amicalele astea.

zamainmenu18.07.2007 19:16

Am facut egal si cu anonimii astia.

Eu nu cred in revirimente totale, adica sa joci mediocru in amicale si sa faci furori in oficiale. Plus ca mai sunt cateva zile de pregatire iar noi nu stim inca pe cine ne putem baza si care e primul 11.

Jiji Fernandel fabuleaza in continuare cu transferuri bomba in timp ce jucam tot cu Baciu, Coman(chiar nu putem scapa de aberantul asta?), Lovin, Nesu, Bostina(un indolent ofilit).

Ascultati la mine, va fi un sezon tragic pentru noi deoarece nu poti ingrasa porcul in ajun, deci atata putem acum. Suntem mediocri dar visam la grupele CL, uitand ca pentru asta trebuie sa trecem de 2 tururi preliminarii!!

Macar de am prinde UEFA...

axl2318.07.2007 19:19

In amicalul trecut Baciu nu ajunge o pasa la care ar fi ramas singur cu portarul, in asta da Nesu gol, dupa ce respinge portarul advers. Hmm.

steaua_gloria18.07.2007 19:19

Daca nu cu astia, atunci cu Zaglebie?

Matteo18.07.2007 19:28

se pare ca Dady e exclus sa mai vina.....cu echipa actuala o sa fie mare lucru daca ajungem in turul 3

zamainmenu18.07.2007 19:32
Daca nu cu astia, atunci cu Zaglebie?

Cu siguranta polonezii vor sta capra ca altfel nu vad cum i-am putea bate cand noi ne scremem sa egalam o echipa de amatori in minutul 80 printr-o intamplare adik prin oaia asta habauca de Nesu.

Alex_9118.07.2007 19:53

Ba mai lasatima ma in pace ..... domane ce negativisti sunteti , dupa un meci amical ??? In care Hagi nici nu joaca la victorie . Si oricum Baciu , de cand joaca cu el mereu , parca s-a facut mai bun , nu ?? Si Bicfalvi e uimitor !!!!! Apropo .....stie cineva cum a jucat tanarul venit Alexandru Iacob ??:D

raducelbun19.07.2007 07:06

Nu dupa un joc amical ci dupa 7 (sapte)!!! Bine ca poti sa fii optimist! Eu nu prea cred ca am motive. Avantaj tu, pentru ca se spune ca este de 1000 ori mai bine sa fii optimist si sa nu ai dreptate decat sa fi pesimist si sa ai dreptate!!!

cristi_mold19.07.2007 09:03
Nu dupa un joc amical ci dupa 7 (sapte)!!! Bine ca poti sa fii optimist! Eu nu prea cred ca am motive. Avantaj tu, pentru ca se spune ca este de 1000 ori mai bine sa fii optimist si sa nu ai dreptate decat sa fi pesimist si sa ai dreptate!!!

 

De ce sa nu ai motive. Din 7 meciuri am pierdut doar 2, asta in conditile in care in cel putin 3 dintre ele am jucat cu rezervele. Cel mai tare meci din aceasta perioada, cel cu Aek l-am dominat si doar norocul grecilor a facut ca noi sa nu castigam meciul.

O sa iti si dau un exemplu de ce nu conteaza rezultatele din amicale.

Iti amintesti meciul cu AEK, cand a dat gol Rivaldo. Totul a inceput de la mijlocul terenului, acolo unde Mirel Radoi a ezitat sa ii puna o contra puternica brazilianului ( probabil din cauza unei accidentari). Crezi ca intr-un meci oficial ar fi ezitat Radoi sa il puna in cap pe Rivaldo. Ma indoiesc

 

1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.

raducelbun19.07.2007 09:56

Te-ai uitat si la numele adversarelor?

9 goluri in 7 meciuri! 9 date, 9 primite!

Ai vazut si ultima declaratie a lui Hagi?

Daca toate astea sunt in masura sa te linisteasca este OK sau KO, nu mai stiu exact! :biggrin:

Dansan19.07.2007 16:39
se pare ca Dady e exclus sa mai vina.....cu echipa actuala o sa fie mare lucru daca ajungem in turul 3

...vrei sa spui..cu antrenorul actual....Jucatori buni sunt...insa mai si trebuie sa stii sa-i asezi in teren...

«1111213»