FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri Amicale în Vara 2007

«1910111213»
axl2316.07.2007 19:49

@c.Ronaldo

Erau tantosi?

AmuntBoy16.07.2007 19:53

Am vazut vreo 8 minute cumulate tot meciul :))

 

Si am vazut o greseala Baciu si una Coman in ele ;)

Flaviu8616.07.2007 19:54

se pare ca ne mai indreptam spre o infrangere...ata ete

c.ronaldo1716.07.2007 19:55

Nu sunt in cunostinta de cauza. Nu risc un raspuns.

Am prins din nou meciul pentru exact 59 de secunde dramatice.

steaua_gloria16.07.2007 19:55

63 - G. Coman a intrat în locul lui Bicfalvi, iar Ov. Petre în locul lui Baciu

68 - Gurițã și Iacob îi înlocuiesc pe Nicolițã și Neaga

73 - Acțiune personalã a lui Goian încheiatã cu un șut spectaculos

73 - La AEK, iese Rivaldo

Flaviu8616.07.2007 19:58

@c.Ronaldo

 

nici eu nu am reusit sa vad prea mult din meci, dar avand in vedere ca la mine ii ora 22:54, ii cam p final meciul, daca nu chiar gata.

 

 

am si eu o intrebare, Pro TV o sa transmita numai meciul vineri? prezentarea lotului nu o transmite? daca stie cineva ceva... mersi mult! si Forza Steaua

axl2316.07.2007 19:59
63 - G. Coman a intrat în locul lui Bicfalvi

Inseamna ca ERA Coman ala pe care-l vazusem mai devreme. Nasol.

 

 

73 - La AEK, iese Rivaldo

Pai atunci, PE EI!!!

steaua_gloria16.07.2007 20:01
Inseamna ca ERA Coman ala pe care-l vazusem mai devreme. Nasol.

 

asta e. asta ne saboteaza

metzzz16.07.2007 20:01

1-1 si inca un accidentat, o coapsa bandajata , dar din cadrul ala nu mi`am dat seama cine era...sper ca nu Goian :(

c.ronaldo1716.07.2007 20:02
@c.Ronaldo

 

nici eu nu am reusit sa vad prea mult din meci, dar avand in vedere ca la mine ii ora 22:54, ii cam p final meciul, daca nu chiar gata.

 

La tine e 10:54, pe forum e 10:58, iar la mine e 11:02. Mi'a scapat ceva?

steaua_gloria16.07.2007 20:03

ACUM: REPRIZA SECUNDA Steaua 1 - 1 AEK ATENA(sport ro

radu216.07.2007 20:04

1-1. Gurita cu capul din centrarea lui Redeyes :-). Inca un egal...

steaua_gloria16.07.2007 20:04

90 - GOOOL Gurițã. Centrarea lui Ochiroșii este reluatã cu capul de atacantul Stelei

axl2316.07.2007 20:07

Am prins si eu finalul, o foarte reusita reclama la Smirnoff, in greceste.

Flaviu8616.07.2007 20:07
La tine e 10:54, pe forum e 10:58, iar la mine e 11:02. Mi'a scapat ceva?

 

 

stii cum suntem noi ardelenii, asa si timpu...:D

oricum astept sa confirme cineva rezultatul final

Z3US16.07.2007 20:18

Am incercat si eu sa ma uit la meci..pe Site am inteles tot din ce au zis comentatorii...Si conexiunea cam praf, publicitate interesanta..dragut :biggrin:

robisteaua16.07.2007 20:22

Rezultat final 1-1, Gurita a marcat cu capul din centrarea lui Ochirosii, am vazut meciul pe Alpha TV (post grecesc), glolul lui Rivaldo ar trebui sa dea mari batai de cap lui Hagi si Adi Ilie in privinta transferulilor viitoare, Radoi a pasat inapoi slab iar brazilianul i-a triblat pe Goian si a inscris lejer.

Raul198816.07.2007 20:42

bine ca macar am facut un egal

ce eu nu inteleg ii ca Coman iara a jucat

insista Becali sa il lase Hagi pe Coman sa joace sau Hagi este multumit de el :unsure:

 

bravo Gurita :laugh:

tot asa mai departe :tongue:

 

steag1

MadFroG16.07.2007 21:17

Nu ne facem sperante. Avem cel mai bun lot din Romania , pentru ca restul formatiilor sunt varza ..insa in europa o sa fim ciuca batailor .

Ce cauta la Steaua : Vatca,Cernea,Baciu,Lovin,G.Coman ?

Z3US17.07.2007 07:57

Vatca cauta un loc de titular, Cernea e titular, Baciu e si el pe teren, Lovind cand prinde mingea suteaza si Gigel Coman face pe Gigelu cu noi da e cam praf...

c.ronaldo1717.07.2007 08:08

Pasa la golul lui Gurita nu a venit de la Ochirosii, ci de la... Comaninho.

Z3US17.07.2007 08:13

Da?! Eu stiam ca Ochirosii i`a pasat decisiv lu` Gurita pentru lovitura de cap...Sincer n`am stiut, bravo Gigeleee Ai facut si u ceva..

forever_STEAUA17.07.2007 08:18

@Z3US

 

Nu face nimic, ne-am obisnuit.

 

 

 

Cele doua goluri le puteti vedea AICI

andyx17.07.2007 09:57

Am o intrebare in legatura cu meciul pe care Steaua are sa il dispute cu Charleroit ... Cand se disputa...si cat costa biletele ?

forever_STEAUA17.07.2007 10:03

@andyx

 

Ai toate detaliile AICI

«1910111213»