@c.Ronaldo
Erau tantosi?
@c.Ronaldo
Erau tantosi?
Am vazut vreo 8 minute cumulate tot meciul ![]()
Si am vazut o greseala Baciu si una Coman in ele ![]()
se pare ca ne mai indreptam spre o infrangere...ata ete
Nu sunt in cunostinta de cauza. Nu risc un raspuns.
Am prins din nou meciul pentru exact 59 de secunde dramatice.
63 - G. Coman a intrat în locul lui Bicfalvi, iar Ov. Petre în locul lui Baciu
68 - Gurițã și Iacob îi înlocuiesc pe Nicolițã și Neaga
73 - Acțiune personalã a lui Goian încheiatã cu un șut spectaculos
73 - La AEK, iese Rivaldo
@c.Ronaldo
nici eu nu am reusit sa vad prea mult din meci, dar avand in vedere ca la mine ii ora 22:54, ii cam p final meciul, daca nu chiar gata.
am si eu o intrebare, Pro TV o sa transmita numai meciul vineri? prezentarea lotului nu o transmite? daca stie cineva ceva... mersi mult! si Forza Steaua
63 - G. Coman a intrat în locul lui Bicfalvi
Inseamna ca ERA Coman ala pe care-l vazusem mai devreme. Nasol.
73 - La AEK, iese Rivaldo
Pai atunci, PE EI!!!
Inseamna ca ERA Coman ala pe care-l vazusem mai devreme. Nasol.
asta e. asta ne saboteaza
1-1 si inca un accidentat, o coapsa bandajata , dar din cadrul ala nu mi`am dat seama cine era...sper ca nu Goian ![]()
@c.Ronaldo
nici eu nu am reusit sa vad prea mult din meci, dar avand in vedere ca la mine ii ora 22:54, ii cam p final meciul, daca nu chiar gata.
La tine e 10:54, pe forum e 10:58, iar la mine e 11:02. Mi'a scapat ceva?
ACUM: REPRIZA SECUNDA Steaua 1 - 1 AEK ATENA(sport ro
1-1. Gurita cu capul din centrarea lui Redeyes :-). Inca un egal...
90 - GOOOL Gurițã. Centrarea lui Ochiroșii este reluatã cu capul de atacantul Stelei
Am prins si eu finalul, o foarte reusita reclama la Smirnoff, in greceste.
La tine e 10:54, pe forum e 10:58, iar la mine e 11:02. Mi'a scapat ceva?
stii cum suntem noi ardelenii, asa si timpu...![]()
oricum astept sa confirme cineva rezultatul final
Am incercat si eu sa ma uit la meci..pe Site am inteles tot din ce au zis comentatorii...Si conexiunea cam praf, publicitate interesanta..dragut :biggrin:
Rezultat final 1-1, Gurita a marcat cu capul din centrarea lui Ochirosii, am vazut meciul pe Alpha TV (post grecesc), glolul lui Rivaldo ar trebui sa dea mari batai de cap lui Hagi si Adi Ilie in privinta transferulilor viitoare, Radoi a pasat inapoi slab iar brazilianul i-a triblat pe Goian si a inscris lejer.
bine ca macar am facut un egal
ce eu nu inteleg ii ca Coman iara a jucat
insista Becali sa il lase Hagi pe Coman sa joace sau Hagi este multumit de el ![]()
bravo Gurita :laugh:
tot asa mai departe :tongue:
steag1
Nu ne facem sperante. Avem cel mai bun lot din Romania , pentru ca restul formatiilor sunt varza ..insa in europa o sa fim ciuca batailor .
Ce cauta la Steaua : Vatca,Cernea,Baciu,Lovin,G.Coman ?
Vatca cauta un loc de titular, Cernea e titular, Baciu e si el pe teren, Lovind cand prinde mingea suteaza si Gigel Coman face pe Gigelu cu noi da e cam praf...
Pasa la golul lui Gurita nu a venit de la Ochirosii, ci de la... Comaninho.
Da?! Eu stiam ca Ochirosii i`a pasat decisiv lu` Gurita pentru lovitura de cap...Sincer n`am stiut, bravo Gigeleee Ai facut si u ceva..
Am o intrebare in legatura cu meciul pe care Steaua are sa il dispute cu Charleroit ... Cand se disputa...si cat costa biletele ?