FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri Amicale în Vara 2007

«18910111213»
Matteo16.07.2007 18:31

mi-a mers si mie vreo 2 min...si pe urma s-a intrerupt...:(

 

 

acest prim 11 este cel mai bun pe care l-am putea alinia ...

 

 

mda..... Radoi greseste si Rivaldo inscrie ..

AmuntBoy16.07.2007 18:33

Imi merge asta

 

Alpha TV (Grecia): mms://206.222.31.138/alphagh

 

PS

A ratat Steaua o bara prin Neaga scapat cu portarul singur

c.ronaldo1716.07.2007 18:34

Mi s'a intrerupt conexiunea chiar cand a dat gol Aek. De atunci nu am mai vazut nimic.

 

@mATTEO

 

Baciu a gresit, nu Radoi.

Matteo16.07.2007 18:35

pe prosport scrie ca Radoi... :)

 

 

ati mai reusit sa gasiti alt mod de-a vedea meciu ?

Flaviu8616.07.2007 18:36
Imi merge asta

 

Alpha TV (Grecia): mms://206.222.31.138/alphagh

 

cu windows media player, sau cu VLC? cu ce iti merge?

AmuntBoy16.07.2007 18:39

pai cu VLC , dar deh nu mai mult de 3-4 minute

si streamul ala la fel e

axl2316.07.2007 18:40

Mie imi merge, dar mai mult cu poze, cu Realplayer. Se intrerupe des dar insist.

Matteo16.07.2007 18:40

incercati cu VLC SI dati la network stream, mie imi merge da se intrerupe des...

c.ronaldo1716.07.2007 18:41

O actiune interesanta marca Banel Nicolita, cu un sut de la 25 de metri putin pe langa. In rest, meciul pare a fi echilibrat iar conexiunea proasta.

Flaviu8616.07.2007 18:41
pai cu VLC , dar deh nu mai mult de 3-4 minute

si streamul ala la fel e

 

ok, mersi mult. sper sa il fac sa mearga. si...Forza Steaua

merge :) iti raman dator cu o bere!

steaua_gloria16.07.2007 18:50

unde vedeti meciu?

Matteo16.07.2007 18:51

la voi mai merge?

c.ronaldo1716.07.2007 18:52

@Matteo

 

Nu.

axl2316.07.2007 18:52

Mai, pana la urma cum se numeste postul TV?

Matteo16.07.2007 18:53

Alpha TV...dar nu mai merge streamingul ..

strezahuzum16.07.2007 18:53

Tocmai a picat iar. Nu-i de la conexiunea fiecaruia, le pica la grecii astia serverul.

c.ronaldo1716.07.2007 18:57

O fi OTV-ul Greciei...

Khalid16.07.2007 18:58

E pauza, vorbesc astia in greceste. Am sunet dar imagine nu.

 

 

LE: Acu am imagine, e reclama :)

steaua_gloria16.07.2007 19:07

e 1-0 pr aek la pauza, nu?

Flaviu8616.07.2007 19:07
e 1-0 pr aek la pauza, nu?

 

yep....:((

c.ronaldo1716.07.2007 19:09
LE: Acu am imagine, e reclama :)

 

Ai citit legile lui Murphy?

 

Acuma am o imagine perfecta, pacat ca e pauza.

 

@Steaua_GloRia Bistrita

 

Da.

steaua_gloria16.07.2007 19:11

oare o face Steaua un amical cu o echipa mare? stiti ca Hagi vrea unul cu Manchester. as vrea sa ne vedem valoarea cu o semifinalista de Champions League.

steaua_gloria16.07.2007 19:25

La pauza Steaua este condusa de AEK cu scorul de 1-0, iar Rivaldo pare de neoprit, Bicfalvi si Radoi nu ii pot face fata uriasului brazilian. Pe parcursul primei reprize, Hagi a fost mult mai calm decat de obicei, iar la gol nu a reactionat.

axl2316.07.2007 19:42

Am prins si eu o serie de imagini, apropo de legile lui Murphy, dar nu erau cu publicitate, imi pare ca erau cu Gigel Coman.

c.ronaldo1716.07.2007 19:47

Probabil daca Murphy ar fi facut publicitate, Diaconescu era primu' care s'ar fi bagat.

O repriza a doua in care nu am prins decat intrarea in teren.

«18910111213»