mi-a mers si mie vreo 2 min...si pe urma s-a intrerupt...![]()
acest prim 11 este cel mai bun pe care l-am putea alinia ...
mda..... Radoi greseste si Rivaldo inscrie ..
mi-a mers si mie vreo 2 min...si pe urma s-a intrerupt...![]()
acest prim 11 este cel mai bun pe care l-am putea alinia ...
mda..... Radoi greseste si Rivaldo inscrie ..
Imi merge asta
Alpha TV (Grecia): mms://206.222.31.138/alphagh
PS
A ratat Steaua o bara prin Neaga scapat cu portarul singur
Mi s'a intrerupt conexiunea chiar cand a dat gol Aek. De atunci nu am mai vazut nimic.
@mATTEO
Baciu a gresit, nu Radoi.
pe prosport scrie ca Radoi... ![]()
ati mai reusit sa gasiti alt mod de-a vedea meciu ?
Imi merge asta
Alpha TV (Grecia): mms://206.222.31.138/alphagh
cu windows media player, sau cu VLC? cu ce iti merge?
pai cu VLC , dar deh nu mai mult de 3-4 minute
si streamul ala la fel e
Mie imi merge, dar mai mult cu poze, cu Realplayer. Se intrerupe des dar insist.
incercati cu VLC SI dati la network stream, mie imi merge da se intrerupe des...
O actiune interesanta marca Banel Nicolita, cu un sut de la 25 de metri putin pe langa. In rest, meciul pare a fi echilibrat iar conexiunea proasta.
pai cu VLC , dar deh nu mai mult de 3-4 minutesi streamul ala la fel e
ok, mersi mult. sper sa il fac sa mearga. si...Forza Steaua
merge
iti raman dator cu o bere!
unde vedeti meciu?
la voi mai merge?
@Matteo
Nu.
Mai, pana la urma cum se numeste postul TV?
Alpha TV...dar nu mai merge streamingul ..
Tocmai a picat iar. Nu-i de la conexiunea fiecaruia, le pica la grecii astia serverul.
O fi OTV-ul Greciei...
E pauza, vorbesc astia in greceste. Am sunet dar imagine nu.
LE: Acu am imagine, e reclama ![]()
e 1-0 pr aek la pauza, nu?
e 1-0 pr aek la pauza, nu?
yep....
(
LE: Acu am imagine, e reclama![]()
Ai citit legile lui Murphy?
Acuma am o imagine perfecta, pacat ca e pauza.
@Steaua_GloRia Bistrita
Da.
oare o face Steaua un amical cu o echipa mare? stiti ca Hagi vrea unul cu Manchester. as vrea sa ne vedem valoarea cu o semifinalista de Champions League.
La pauza Steaua este condusa de AEK cu scorul de 1-0, iar Rivaldo pare de neoprit, Bicfalvi si Radoi nu ii pot face fata uriasului brazilian. Pe parcursul primei reprize, Hagi a fost mult mai calm decat de obicei, iar la gol nu a reactionat.
Am prins si eu o serie de imagini, apropo de legile lui Murphy, dar nu erau cu publicitate, imi pare ca erau cu Gigel Coman.
Probabil daca Murphy ar fi facut publicitate, Diaconescu era primu' care s'ar fi bagat.
O repriza a doua in care nu am prins decat intrarea in teren.