FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri Amicale în Vara 2007

«110111213»
Z3US17.07.2007 10:41
Am o intrebare in legatura cu meciul pe care Steaua are sa il dispute cu Charleroit ... Cand se disputa...si cat costa biletele ?

 

@andyx

Se disputa vineri de la ora 17:0 accesul suporterilor, 19:30 prezentarea echipei, 20:30 meciul si biletul la peluze este 5 ron ca stiu ca la peluze te intereseaza sigur !

ktalyn17.07.2007 10:43

Sunt curios si eu cum va evolua in meciul de vineri acest Fabien Camus atat de dorit in Ghencea.

 

Atunci se va vedea daca e un jucator de Steaua, daca ne'ar putea fi de folos in jocurile de Ch.L.

Dansan17.07.2007 17:33

Un meci mai reusit al Stelei condusa de Hagi... echipa s-a miscat mai bine...Eric Bicfalvi - un mare jucator in devenire...asta daca se tine serios de treaba...In sfarsit o linie de fundasi fara Ov Petre!!!....

Remarc pofta de joc a lui Banel...Guritza....La mai multe!!!...

Eu tot mai am o intrebare...De ce mai joaca Gigel Coman la Steaua?

 

Astept in continuare un portar ( am auzit ca vine un columbian) si un mijlocas de creatie...

Forza Steaua!

MadFroG17.07.2007 22:17
Un meci mai reusit al Stelei condusa de Hagi... echipa s-a miscat mai bine...Eric Bicfalvi - un mare jucator in devenire...asta daca se tine serios de treaba...In sfarsit o linie de fundasi fara Ov Petre!!!....

Remarc pofta de joc a lui Banel...Guritza....La mai multe!!!...

Eu tot mai am o intrebare...De ce mai joaca Gigel Coman la Steaua?

 

Astept in continuare un portar ( am auzit ca vine un columbian) si un mijlocas de creatie...

Forza Steaua!

 

Nu vine niciun columbian . Vine Dossey

AmuntBoy18.07.2007 12:04

a luat careva bilete pentru vineri?

cate se pot lua de o persona?

Nea Mitica18.07.2007 12:44
[...]
cristi_mold18.07.2007 16:32

Astazi la ora 20:00 Steaua va disputa ultimul amical din stagiul de la Mierlo cu echipa care s-a clasat pe locul 15 in Eredivisie sezonul trecut Willem II.

c.ronaldo1718.07.2007 16:50

Tehnicianul Stelei, Gicã Hagi, a decis sã înceapã "amicalul" din aceastã searã, împotriva echipei Willem Tilburg, cu urmãtorul "11": Vitca- P. Marin, Golanski, Baciu, Nesu- Badoi, Lovin, Bostina, Coman- Gurita, Iacob.

 

E bine ca Hagi insista cu tripleta de vis: Lovinho-Comaninho-Baciuninho.

Wally18.07.2007 16:58

Trompeta cum e, Gigel a dat 2 centrari de gol in turnee, in schimb vedete precum Radoi sau Bostina cate au dat?

AmuntBoy18.07.2007 17:01
Tehnicianul Stelei, Gicã Hagi, a decis sã înceapã "amicalul" din aceastã searã, împotriva echipei Willem Tilburg, cu urmãtorul "11": Vitca- P. Marin, Golanski, Baciu, Nesu- Badoi, Lovin, Bostina, Coman- Gurita, Iacob.

 

E bine ca Hagi insista cu tripleta de vis: Lovinho-Comaninho-Baciuninho.

 

 

pai nu are cu cine sa joace?!?!

Nimeni nu joaca 4 meciuri in 7 zile.

Daca titularii au jucat cu AEK , restul acum ... iar titularii cu Charleroi ;)

 

PS: sa vedem cum joaca Golanski fundas central

intersant ....

bodanelu18.07.2007 17:29

transmis undeva?

Matteo18.07.2007 17:32

o-1 pentru aia

 

 

 

ba da-o dreaq......ne bat si descultii astia de la Tilburg?

strezahuzum18.07.2007 17:34

Am si luat un gol. :angry: :angry: ... de ce Dumnezeu se incapataneaza Gica sa tina pe teren tripleta Lovin - Baciu - Coman doar el stie, ca ne-am facut de ras de fiecare data cand respectivii au aparut pe teren ...

Matteo18.07.2007 17:38

cu formula asta de start retrogradam.... cel mai bun 11 e ala care a fost cu AEK

Za Best18.07.2007 17:40

Ma enerveaza ca luam bataie pe linie,dar sa avem rabdare!In oficiale nu se poate sa jucam atat de slab..(apropos,acum joaca rezervele Stelei...ceea ce denota ca nu avem rezerve deloc...)!

Matteo18.07.2007 17:41

ma fratilor, dar chiar sa luam bataie asa pe linie? amicale amicale...dar nici in halu asta

steaua_gloria18.07.2007 17:48

Or sa rada ratatii asia de caini ca ne luam bataie mereu. Asta e. Radoi, Banel si ceilalti sunt menajati.

metzzz18.07.2007 17:54

ba baieti , joaca cu cea mai slaba echipa de frica accidentarilor. pai daca se accidenteaza sa zicem Goian , Dica , Radoi sau mai stiu eu care jucator de baza , dupaia ziceati ca e amical si trebuia sa incerce si restul echipei nu numai aia de baza :|

oricum , o sa vedeti Steaua in meciul cu zaglebie. O sa ii batem paia atat de rau incat n`o sa stie de ei , o sa vedeti ;)

Matteo18.07.2007 18:10

stie cineva....e grava accidentarea lui golanski?

AmuntBoy18.07.2007 18:18

inca ceva ....

Atacantul ala Dady urmeaza sa fie operat de pubalgie si e posibil daca il luam sa fie absent la inceput

 

scrie pe abola

Alex_9118.07.2007 18:40

Dc avem ma noi mereu ghinion cu accidentarile ?? Cum Dinamo si rapid , nu au nici un accidentat , si noi umplem banca cu ei ?? Asta imi cam ridica multe semne de intrebare .........apropo , Golansky , are o accidentare usoara , nu cred ca o sa ii faca probleme , da stie cineva punde e meciu live , sau macar rezumatu ??:(

c.ronaldo1718.07.2007 18:45

1-1, a marcat Nesu.

Alex_9118.07.2007 18:58

Mai detaliat : Neaga a scapat singur cu poartatu , suteaza , portarul respinge , si nesu da gol !!!! GOOOLLLL Steaua !!!!!!

waste18.07.2007 18:58

Cum se intampla ca Oli era defensiv dar mai batea uneori, iar Regele e ofensiv dar face numai egaluri ?

Alex_9118.07.2007 19:04

Din cauza ca la amicale , el nu joaca in serios , el vrea sa vada micile probleme din echipa . Si in plus inca nu ne-am acoperit postul de fundas central ........credeam ca Baciu e o solutie temporara , si sper sa nu ma insel !!!

 

 

 

Edit : final de meci 1-1 , sunt multumit , citi pe sport.ro ca Hagi a observat o problema pe partea lui Petre Marin , si a lui Bostina ....O rezolva el si pe asta , ca doar nu suntem animale ......

«110111213»