Am o intrebare in legatura cu meciul pe care Steaua are sa il dispute cu Charleroit ... Cand se disputa...si cat costa biletele ?
@andyx
Se disputa vineri de la ora 17:0 accesul suporterilor, 19:30 prezentarea echipei, 20:30 meciul si biletul la peluze este 5 ron ca stiu ca la peluze te intereseaza sigur !
