Ma ce plm comentati atata de jucatori??? "Cristocea curva" "Badea basinos" daca te gandesti bine fraiere Badea ne-a scos de atatea ori din kkt.Asta e...nu avem antrenor....dar asta nu inseamna ca sunt praf jucatorii
...nu mai faceti afirmatii din astea la jucatori...mai ales la Badea care ne-a scos din kkt de nenumarate ori.Asa faceati voi astia pamfletari si cu Dica...canz zbierati si il injurati ca disperatii ca vezi doamne nu alerga.
Cat despre Cristocea...cum draq poti sa zici"macar a fost penalty sau a cazut ala iar ca o curva" pai tu nici nu te uiti la meci si faci afirmatii???
In alta ordine de idei,Mihai Stoichita a zis ca el daca ar fii fost antrenor primul lucru la pauza era introducerea lui Elton sau a lui Dica.Sunt curios ct de antrenor e zeroli sa isi dea seama de ce avem nevoie.
ce vrei sa zici ca ala a fost penalti
pai nu vezi ca cade ca o lelita
m-am uitat azi la manu-cheksea si am vazut cum terry la secerat pur si simplu pe rooney
care nu a stat si sa vaietat ci sa rideicat in secunda 2 si a executat lovitura libera
asta da jucator nu lelita de Cristocea care cerseste meci de meci
sper sa fie suspendat vreo 5 etape
