FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii 1-0

«123458»
dr.adrian919.05.2007 18:51
Ma ce plm comentati atata de jucatori??? "Cristocea curva" "Badea basinos" daca te gandesti bine fraiere Badea ne-a scos de atatea ori din kkt.

Asta e...nu avem antrenor....dar asta nu inseamna ca sunt praf jucatorii

...nu mai faceti afirmatii din astea la jucatori...mai ales la Badea care ne-a scos din kkt de nenumarate ori.Asa faceati voi astia pamfletari si cu Dica...canz zbierati si il injurati ca disperatii ca vezi doamne nu alerga.

Cat despre Cristocea...cum draq poti sa zici"macar a fost penalty sau a cazut ala iar ca o curva" pai tu nici nu te uiti la meci si faci afirmatii???

 

In alta ordine de idei,Mihai Stoichita a zis ca el daca ar fii fost antrenor primul lucru la pauza era introducerea lui Elton sau a lui Dica.Sunt curios ct de antrenor e zeroli sa isi dea seama de ce avem nevoie.

 

ce vrei sa zici ca ala a fost penalti

pai nu vezi ca cade ca o lelita

m-am uitat azi la manu-cheksea si am vazut cum terry la secerat pur si simplu pe rooney

care nu a stat si sa vaietat ci sa rideicat in secunda 2 si a executat lovitura libera

 

asta da jucator nu lelita de Cristocea care cerseste meci de meci

sper sa fie suspendat vreo 5 etape

bogdan19.05.2007 18:51
@Ultrass25

 

ai dreptate ...vin toti fraierii si se leaga de jucatori ...jucatorii n`au nici o vina ca Becali ii un oier si ca Olaroiu cainele lui de paza ....daca sunteti stelisti adevarati[ceeace depsre unii de aicea nu se poate zice] nu va mai luati de jukatori ca n`au nici o vina ;) FORZZA Steaua ORICE`AR FII !! [fiti suporteri adevarati nu doar la gol aplaudati] steagcruce2 fularsteaua2fular-campionii

 

 

Toti prostii nu au nico vina, pentru ca sunt prosti. Cum plm nu au vina, dar cine joaca, tata

White_R19.05.2007 18:51

Se pare ca ideia care se zvonea acuma cativa ani sa faca nu stiu cine un complot sa ii fure lu Jiji brendu Stelei si palmaresu era o ideie buna ....

Grecu2019.05.2007 18:52

N-avem noi fatza de CL,UEFA e de noi

DjBoss19.05.2007 18:53

Ma Jiji ar trebui sa-l aduca inapoi pe Zenga sau pe Protasov...ca Oli...nu se pricepe.....(Elton si Dica au iesit la incalzire)...

Raul198819.05.2007 18:53

Dica si Elton au iesit la incalzire, semn ca Olaroiu se gandeste sa intareasca ofensiva(onlinesport)

 

hhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :-P steagsimplu steagsahmic

strezahuzum19.05.2007 18:56

Vaai ... superb .... ce frumos verticalizeaza Lovin ... de la mijlocul terenului direct pe Cernea

Raul198819.05.2007 18:59

strezahuzum

asta are talent ii brazilian adevarat :)

minutul 68 Dica intre in locul lui Iacob

scorul Dinamo - Urziceni 1 - 2

zloty19.05.2007 19:01

aoleu Lovin, icepe joga bonito :))

x-man270219.05.2007 19:02

Olaroiu NENOROCITULE TE OMOR

dr.adrian919.05.2007 19:02
N-avem noi fatza de CL,UEFA e de noi

 

chiar crezi ca o sa ajungi in UEFA jucand asa???

White_R19.05.2007 19:02

A fost sau nu a fost penalty ...jucatorii sunt buni sau ciompalai ...ce zice sau ce nu zice Stoichita ...Cat timp nu ai capacitatea de a avea o parere ,nu poti hotara singur daca e un meci bun sau varza si te uiti la ce zice altu esti un 'Jiji' si postezi degeaba ......

bogdan19.05.2007 19:07
SA INTRE Elton. VREM FOTBAL
florin_b_*19.05.2007 19:08

Paraschiv, Lovin, Ov Petre...atacul de temut al Stelei

zloty19.05.2007 19:08

era de asteptat aceasta schimbare , iese Cristocea intra al 3 lea mijlocas defensiv

bogdan19.05.2007 19:09

A intrat pe cine nu doream. PLEACA Oli, PLEACA

strezahuzum19.05.2007 19:09

3 mijlocasi defensivi pe teren. Oli, Oli, te iubim, ca tine nu mai gasim !

 

Acu sa te tii, sa vezi ce spectacol facem.

steauacri19.05.2007 19:10

ce ma oftica Oli cu Ovidiu Petre ........mai bn joaca cu Cernea in atac cred ca dam mai multe goluri:D

Oli il vrem pe Elton

danut dej19.05.2007 19:10

Oli multumim ca lai bagat pe Dica acum bagal si pe Elton si Steaua va face spectacol impreuna cu Dica si Elton micutul specialist!!!!!!!!!!!!!!!! steagcruce2

Blue_mika19.05.2007 19:11

NUUUUUUUU S POATE ASA CVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!....TURBEZ NU MAI REZIST!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... BAH AM DATA PE SAPTAMANA TANJESC SA VAD SI EU UN MECI CU Steaua.......SI TRE SA STAU SA MA CHINUIE NENOROCITUL ASTA DE KKT IMPUTIT CARE DE AZI INAINTE NU MAI EXISTA PENTRU MINE!!!!!!!!!!....DUTE DRAQULULUI FUTUTI GURA MATIII DE TAMPIT!!!!!!!!! CUM **** MEA SA-L BAGI IN GATU MATIII PE OV Petre ....AL 3-LEAAAAAAAAAAAA INCHIZATOR CU PANDURIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!....NU MAI SUPOOOOOOOOOOOOOORT !!!!!!!!!!....NU AM VAZUT UN KKT DE OCAZIE SI Elton STA SI FREACA BANCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....BAGA-L IN **** MATII SI PE Gigel Coman HANDICAPATULEEEE

vilcea19.05.2007 19:11

vai stelisti adevarati!!!! voi chiar tineti cu Steaua?

fara spectatori....nu e chiar atat de usor fara cineva sa te impinga de la spate

ati uitat ca acesti jucatori au jucat in LC ??

zloty19.05.2007 19:12

daca si Elton e jucator pentru ultimele 10 minute??

dr.adrian919.05.2007 19:12
A fost sau nu a fost penalty ...jucatorii sunt buni sau ciompalai ...ce zice sau ce nu zice Stoichita ...Cat timp nu ai capacitatea de a avea o parere ,nu poti hotara singur daca e un meci bun sau varza si te uiti la ce zice altu esti un 'Jiji' si postezi degeaba ......

 

dute ba si te culca ca ai fumat si ai baut prea mult iarasi

MooxuLeTz`19.05.2007 19:13

75' Cristocea este inlocuit cu Ov. Petre 3 defensivi cu super echipa asta =)))) huuuuuuuuuua 0ola roiu

zloty19.05.2007 19:14

ce prost e stoichitza , cica na stralucit cu Dinamo si rapid , mai ales cu Dinamo a fost cel mai bun de pe teren , iar cu rapid sa descurcat bine cu marcaj strans

«123458»