Ce a zis ciobanu .. fiti atenti .. reproduc :" Vagabonzii astia pot sa strige ei cat vor , Steaua e familia mea nu a lor.O sa maresc eu biletele sa nu mai vina ei in Ghencea "
F***** MM de cioban imputit !!!
MARSH DIN Ghencea JEGULE !!
Ce a zis ciobanu .. fiti atenti .. reproduc :" Vagabonzii astia pot sa strige ei cat vor , Steaua e familia mea nu a lor.O sa maresc eu biletele sa nu mai vina ei in Ghencea "
F***** MM de cioban imputit !!!
MARSH DIN Ghencea JEGULE !!
Din nou pe 2...Mare bucurie dupa meci, as dori sa-mi exprim unele idei.Mi-as dori ca si Dica cu intrarea lui sa contrbuie la ramanerea lui Elton in echipa.Nu stiu de ce nu l-a jucat Oli, dar cred ca este un jucator extrem de important, mai ales in combinatie cu Dica si poate cu Rica Neaga.Poate ca multi nu sunt de acord, dar eu cred in acest spiridus, Elton, ciobane faci o mare gafa daca-i dai drumul sa plece.Te-o fi tras in teapa MM, dar lasa jucatorul in pace sa joace, e extrem de bun, da dovada de un bun crestin care te lauzi ca esti si lasa mania, eu zic ca-i super brazilianul...In rest ma bucur pentru Steluta !!! Forza Steaua !!!
steagcruce2
NUE Gigi....augh augh augh
NUE Gigi....augh augh augh
NUE Gigi....augh augh augh
NUE Gigi....augh augh augh
NUE Gigi....augh augh augh
sa le fie rusine la cei care si-au batut joc de Iacob
uitati ca da gol!
avea doar nevoie de meciuri
sa le fie rusine la cei care isi bat joc de Lovin
de 4-5 meciuri incoace e cel mai muncitor si unul dintre cei mai buni de pe teren
sa ii fie rusine lui fecalii ca il tine pe Elton pe banca
Elton si Dica in teren....e incredibil
sper sa mai vedem multe meciuri in care cei 2 vor fi titulari pentru Steaua
sa ii fie rusine lui Coman
nu are valoare de Steaua
Petrica Marin ii da clasa in orice zi a anului!!!
Bravo Petrica Marin...sper sa ramana mult timp la Steaua.si dupa ce isi termina cariera de jucator
Oli afara din Ghencea
tot respectul pentru ce a facut
dar nu se mai poate
e prea fricos!
becalii afara din tara!!!!!!
au strigat aughh, aughh, aughh-****!
hehe, tare
frumos jocul, mai ales dupa intrarea lui Elton
Forza Steaua! spre cl!
Cioban spurcat, ia-l pe sclavul de Olaroiu si dispareti din Ghencea
In Stefan cel mare cu voi sa-i distrugeti si pe aia
Ceea ce tu nu stii ca indiferent cate blaturi faci in campionat ca sa ajungi in Liga trebuie sa treci de cele 2 tururi preliminare. Avand in vedere ca aici nu mai merge cu valiza de bani, il ai pe pe olita antrenor, iar Tudor nu poate sa te arbitreze esti un om DISTRUS. Ai pierdut toti banii de blaturi
piei la Dinamo
in primul rand RESPECT pentru galerie...au cantat,strigat,scandat superb...dak nu strigau ei nu mai intra piticu`
Domnule Olaroiu...ai vazut cum echipa a prins viata si curaj cu Elton in teren??ce spuneti domnule Oli...
spre final jocu a mers bine...ocazii si inca unele frumoase ( transversala lui Badea si Dica)..Dica ne`ai lipsit maestre
in sf...sper sa ne revenim ..
cat despre cioban...no comment..jalnic,josnic comportament:|
sper ca ...tot raul spre bine
FORZZA Steaua!!mereu superiori
P.S...mi`a placut faza cu *** augh augh augh =)) foarte tare steagcruce2 ![]()
S-a strigat "M**e Dinam-augh-augh-augh", nu intelegeti gresit, cei care ziceati ca popularizau ai nostri ragetele canine cu iz de kitsch.
Steaua se pregateste de o noua ascensiune.
(+) Cristocea (ne-a castigat ultimele doua meciuri), Lovin (joaca mai bine ca Banel si Coman la un loc), Badea, Elton
Salut revenirile lui Iacob in forma si lui Dica pe teren.
(-) eternul cancer fotbalistic Gigel Coman, Banel (alege cele mai grele solutii mereu; Vasilica de ce da drumul din prima la centrare? de ce banele?)
Unde sunt specialistii de la inceputul meciului cu Steaua care nu joaca nimic?
V-ati ascuns?
Steaua a jucat bine si in prima repriza cu aparitii surprinzatoare in careu a mijlocasilor si cu pase din prima care incercau sa scoata din joc cei 10 fundasi ai Ceahlaului.
Cred de asemenea ca am asistat la cel mai bun joc facut de Lovin de cand e Steaua.Eu nu il suport pe Lovin dar in seara asta a jucat exact ce trebuie.
In schimb maretul capitan Paraschiv care e produsul clubului si nu are Ov.Petre loc de el ca e copilul lui Oli a jucat EXECRABIL sau ca de obicei mai nou.
Ce bine e bah sa nu joci nimic, sa fi penibil cum am vazut ca ne-au explicat specialistii pana la pauza si sa castigi cu 2-0 inca vreo 2 bare inca vreo cateva okzii.Binisor dar nu e 5-0 inseamna ca am jucat prost.
Steaua in prima repriza nu a jucat nimic!! tu inseamna ca nu ai vazut meciul...cate ocazii am avut in prima repriza? Elton a fost magnific...cat despre Dica...bine ai revenit steagsahmic
![]()
![]()
AM PLANS DE BUCURIE CAND L-AM VAZUT PE Dica INTRAND PE TEREN......E ALTA VIATA CU EL PE TEREN .... Dica TE IUBIM SI AVEM NEVOIE DE TINE dica10 dica10 dica10
dica10 ![]()
Bah, Nicolita asta e varza! Nu a jucat nimic tot sezonul, s-a ajuns cu banii si a uitat cum trebuie sa joace.
Usor, usor ne revenim, o data cu intoarcerea maestrilor, Dica, Elton.
Lovin si Iacob vad ca si-au mai revenit putin. Paraschiv se chinuie sa-l ajunga din urma pe Nicolita. Astia se intrec in greseli.
BRAVO Steaua!
editat de moderatori
bai zdremtelor sunteti penibili
blatistilor
vi si mai si postezi pe siteul Stelei
de ce ma?
ti rusine de site-ul lui Dinamo?
si mie mi-ar fi
bai copile am o dedicatie pentru tine si cei ca tine:
Voi va bucurati de blaturi
Si incendii intamplatoare
Noi sarbatorim Sevilla
Cea mai mare realizare
ciocul mic luz??rule si mergi la altex
ca sa iti cumperi si tu un TV cu ecran plat ca sa vezi meciurile Stelei din CL de la anul
si meciurile lui Dinamo din Cupa UEFA, bineinteles
p.s. sa il luati pe Gigi la voi daca il iubiti atat de mult!
baah kerber ala...tu ce vrei ma??nu ai site??
si cat despre faptu ca locu 2 e sub voi...nu uita ca noi avem 23 de titluri si voi 18..asa ca poti sa nu ne mai deranjezi??
Steaua in prima repriza nu a jucat nimic!! tu inseamna ca nu ai vazut meciul...cate ocazii am avut in prima repriza? Elton a fost magnific...cat despre Dica...bine ai revenit steagsahmic
Nu stiu exact la ce meci te-ai uitat tu eu am vazut in prima repriza ocazie Iacob - penalty
Ocazie Badea - aproape gol
Badea oprit aiurea in offside.
Tu ce meci ziceai ca ai vazut?
E INCREDIBIL CUM O ECHIPA CU MAXIM 4 FOTBALISTI BUNI CASTIGA CAMPIONATUL SI Steaua SE CHINUIE pentru LOCUL 2 . INAFARA DE Niculescu, Danciulescu, Catalin Munteanu SI FIE UN FUNDAS ,LA Dinamo RESTU-S UMPLUTURA . IAR LA Steaua SUNT JUCATORI PRECUM : Goian, Radoi,Ghionea, Elton, Dica, Thereau, Badea, Iacob, Cristocea CARE LA Dinamo ORICAND AR FI IDOLI SI SE CHINUIE pentru LOCUL 2 .
Lasa nu mai fierbe atata in suc propriu ca te faci direct zer, bre oaie..Mai bine impacati-va cu Shefu ca nu va crea decat binele handicapatilor!
Si nu uitati: Locul 2 este intotdeauna sub NOI. Iar noi ridicam piciorushul spate-dreapta si ne facem nevoile pe locul 2.. Luati-l!.. :twisted:
faza cu locul 2 ai invatat-o in ultimele 2 sezoane cand ati fost tot sub noi nu?
bravo
ma bucur sa vad ca exista inteligenta si intre dinamovisti
si inca ceva domnule handicapat
Gigi berbecalii nu vrea binele nimanui
doar voturile
daca tu nu intelegi asta inseamna ca stai cam slab cu neuronii
si mai vreau sa te intreb ceva
voi va spuneti spartani de ce?
v-a spart careva pe la spate cumva?
Gigi tocmai si-a recunoscut indirect blaturile in direct la TV: "Asa imi multumesc derbedeii pentru cele 2 mil cheltuite sa ajungem pe locul 2"
Asta in timp ce iesea spre masina bolnav de nervi in binemeritatele "ovatii" ale stadionului
Unde sunt specialistii de la inceputul meciului cu Steaua care nu joaca nimic?
V-ati ascuns?
Steaua a jucat bine si in prima repriza cu aparitii surprinzatoare in careu a mijlocasilor si cu pase din prima care incercau sa scoata din joc cei 10 fundasi ai Ceahlaului.
Cred de asemenea ca am asistat la cel mai bun joc facut de Lovin de cand e Steaua.Eu nu il suport pe Lovin dar in seara asta a jucat exact ce trebuie.
In schimb maretul capitan Paraschiv care e produsul clubului si nu are Ov.Petre loc de el ca e copilul lui Oli a jucat EXECRABIL sau ca de obicei mai nou.
Ce bine e bah sa nu joci nimic, sa fi penibil cum am vazut ca ne-au explicat specialistii pana la pauza si sa castigi cu 2-0 inca vreo 2 bare inca vreo cateva okzii.Binisor dar nu e 5-0 inseamna ca am jucat prost.
In primele 60 de min. jocul a fost greoi, s-a simtit lipsa lui Croitoru. Acesta din urma e o piesa importanta in angrenajul Stelei... Lovin si Paraschiv nu construiau nimic! Golul a venit intamplator, daca baga capul Victoras eram pe duca...., nervozitatea era in toi... si ne pastea un "0-0 clasic".... Golul lui Petrica ne-a descatusat...
Incredibila ratarea lui Vali Badea, repet , incredibila... Avem nevoie de Rica Neaga. Genul de fotbalist care inscrie din orice pozitie. NU se poate asa ceva...In preliminarile
CL nu se iarta asemnea ratari...
Sper sa nu suspende Comisia P***ii si sa jucam cu Pandurii acasa... Presimt ca va fi un nou recital marca Dica & Elton!
Forza Steaua!
M**E Gigi Augh Augh Augh
Oare ce cauta Jean Pavel pe acolo :-? ...
urmaresc de mult postarile de pe acest site.sunt fan infocat al Stelei de cand ma stiu.ceea ce nu inteleg este reactia galeriei la adresa conducerii.nu sunt de acord cu d-l Becali,nu sunt un fan al sau dar faptul ca Dinamo si-a aparat corect sansele in meciul cu CFR (fapt ce ne-a facilitat accederea pe locul doi al ligii 1,merita respectul nostru cat si al conducerii clubului,de aceea nu cred ca ar trebui condamnat gestul d-lui Becali de ieri.rivalitatea dintre cluburi a depasit de mult granitele normalului,la urma urmei este doar un joc.faptul ca am avut nevoie de ajutorul cateilor se datoreaza atat conducerii cat si (in mare parte) galeriei care in urma actiunilor sale au dus la suspendarea terenului.
stelist pana la moarte
E INCREDIBIL CUM O ECHIPA CU MAXIM 4 FOTBALISTI BUNI CASTIGA CAMPIONATUL SI Steaua SE CHINUIE pentru LOCUL 2 . INAFARA DE Niculescu, Danciulescu, Catalin Munteanu SI FIE UN FUNDAS ,LA Dinamo RESTU-S UMPLUTURA . IAR LA Steaua SUNT JUCATORI PRECUM : Goian, Radoi,Ghionea, Elton, Dica, Thereau, Badea, Iacob, Cristocea CARE LA Dinamo ORICAND AR FI IDOLI SI SE CHINUIE pentru LOCUL 2 .
Antrenorul, doctorii si transferurile....
Puteam sa castigam la pas campionatul, la ce lot avem... Asta e. La anul vom fi campioni!
imi doresc sa vad o forumula ultraofesinva cu Cristocea-Dica-Elton-Croitoru-Badea-Thereau simultan in teren!
Rog moderatorii sa scoata specimenele canine de pe site.
sa le fie rusine la cei care isi bat joc de Lovinde 4-5 meciuri incoace e cel mai muncitor si unul dintre cei mai buni de pe teren
Corect!
Becali afara din tara!!!!!!
Din nou corect, dar din pacate mult mai greu de realizat. Acest om incult si semianalfabet, acest paranoia al fotbalului, acest parazit al societatii romanesti , om fara nicio pasiune si fara nicio preocupare, orbit numai de combinatii, acest dinu paturica , un vicios si un netrebnic care bate oamenii prin carciumi si-i ridica de pe scaun doar pentru. ca el n-are o masa libera, acest "zeu" al pustilor de pana-n 14 ani si al taranilor cu viata ruinata se pare ca va dainui mult si bine de acum inainte la Steaua...fie ca noi vrem sau nu.
E o cratura a lumii moderne in care ne aflam, o monstruozitate a capitalismului fara scrupule, un produs al societatii romanesti ! Fiecare roman care se declara stelist adevarat poarta 0,00000001% vina pentru. ca acest vierme este in prim-planul unui club ca Steaua si fiecare roman ignorant fara cultura politica si de niciun fel, care in ziua alegerilor iese la mici si bere uitand sa treaca pe la urne pentru. a starpi acest cancer al vietii sociale inca din faza incipienta; sau care trece pe urne si-l voteaza in nemernicia lui gandind ca Steaua are nevoie de el pentru. a castiga meciuri. NU! Steaua si noi toti avem nevoie de SPIRIT puternic si liber, nu de combinatii si influenta! Fratilor, chiar nu vedeti?? Am ajuns niste penibili, poate cei mai mari blatisti...
urmaresc de mult postarile de pe acest site.sunt fan infocat al Stelei de cand ma stiu.ceea ce nu inteleg este reactia galeriei la adresa conducerii.nu sunt de acord cu d-l Becali,nu sunt un fan al sau dar faptul ca Dinamo si-a aparat corect sansele in meciul cu CFR (fapt ce ne-a facilitat accederea pe locul doi al ligii 1,merita respectul nostru cat si al conducerii clubului,de aceea nu cred ca ar trebui condamnat gestul d-lui Becali de ieri.rivalitatea dintre cluburi a depasit de mult granitele normalului,la urma urmei este doar un joc.faptul ca am avut nevoie de ajutorul cateilor se datoreaza atat conducerii cat si (in mare parte) galeriei care in urma actiunilor sale au dus la suspendarea terenului.
stelist pana la moarte
Presupun ca nu ai fost in viata ta la un meci pe stadion . E un joc , dar "ura" e ceva ce nu o poti intelege . Mai bine UEFA , decat L.C. cu ajutorul cainilor !!!
De ce reactia asta a galeriei ? Elton & Andrey de ce nu joaca ? Oare ?
M*** AUGH AUGH AUGH !!!!
imi doresc sa vad o forumula ultraofesinva cu Cristocea-Dica-Elton-Croitoru-Badea-Thereau simultan in teren!
ooo...ar fi perfect...dar cu domnu` ooli..la ce sa ne asteptam?? :roll:
cat despre 'spartani'...mai vb sezonu urmator cand nu o sa mai fim nimiciti de accidentari
steagcruce2