FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul 2 - 0

«12346»
AndyQ09.05.2007 19:08

GGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL Steaua!!!!!!!

Marin PETREEE!!!!!!!! BINE BATRANEEE!!!!

BiB09.05.2007 19:09

In sfarsit 1-0,,HAI Steaua,,,HAI Elton IN TEREN...

razvan7509.05.2007 19:10

poate cineva care vede meciul la TV sa confirme daca se striga anti sau pro Becali? ca eu nu aud tribunele de Gabi Safta... vorbeste ceva de speriat baiatu' asta :lol: ... la un moment dat a vrut sa zica ceva de tribune dar s-a razgindit la mijlocul frazei, eu sper sa fie din cauza ca se cinta "Gigi Becali la **** Gigi Becali"

AndyQ09.05.2007 19:13

GGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

 

2-0

stelist_4_ever9009.05.2007 19:15

olee olee olee Elton eltoon, ce naspa ca nu am cum sa ajung la toate meciurile :((.

stelista2309.05.2007 19:18

yeeeeeeeeee....in sfarsit <:-p era si timpul ca Iacob sa-si spele pacatele...eltooon : x: x akm tot ce ne mai ramane de fkt e sa-l vedem pe diccaaaaa : x: x

BiB09.05.2007 19:19
olee olee olee Elton eltoon, ce naspa ca nu am cum sa ajung la toate meciurile :((.

Din cate se observa nimeni nu-l joaca pe Elton oare de ce?

redbluer09.05.2007 19:37

CU Dica SI Elton FOTBALUL-SPECTACOL SE INTOARCE IN Ghencea!!!

White_R09.05.2007 19:37

AS PARIA CA Banel NU STIE SA NUMERE DESCRESCATOR .OR FI FOTBALISTII IN GENERAL MAI SLABUTI IN CREIER ,Banel E DE DEPARTE CEL MAI ....Elton E PREA BUN pentru COECHIPIERI ...

rux_steauaforever09.05.2007 19:39

deci suntem buni!cei mai buni!Dica bine ai revenit omule!!!!!!!si la multi ani!poopik d l o stelista:))) ca multe altele :D deci FORtA Steaua!!!!!!!

raul stelistu09.05.2007 19:39

Un meci superb oferit de campionii nostri

Echipa isi revine incet incet sper sa prindem varful de forma in Liga

aoooo-**** auu-****

fularsteaua2

vladd2409.05.2007 19:41

rusine sa le fie celor din adlimistratia Stelei

cate bilete au pus oare in vanzare pentru acest meci?

am ramas pe afara o gramada de oameni si peluza 1 era goala

rusine,rusine rusine

oare ne era mai bine sa se joace cu un stadion plin? am ramas afara oameni care venim si incurajam Steaua de 12 ani (cel putin eu)

cu Steaua pana la moarte si administratiei :RUSINE,RUSINE,RUSINE

stelist_4_ever9009.05.2007 19:41

ce au strigat suporterii acum la sfarsit ???ceva cu augh augh augh

AndyQ09.05.2007 19:43
ce au strigat suporterii acum la sfarsit ???ceva cu augh augh augh

 

 

Cred ca M*** pentru augh augh augh!

Eu as aam auzit.

Dragoshel09.05.2007 19:43

In sfarsit , am vazut o a doua repriza frumoasa dupa intrarea lui Elton si Dica, magnificii

predatorpulse709.05.2007 19:44

De ce darcu striga galeria ue augh eu augh ue augh? Asa indirect popularizam schelalaitul javrelor!

Sper sa nu mai aud asa ceva in Ghencea vreodata.

Il Soldatino09.05.2007 19:44

Am vazut fotbal adevarat in Ghencea....si fotbal. Punct

MALDINI_STEAUA09.05.2007 19:44
La Multi Ani Dica !!! Multa sanatate si cat mai multe goluri pentru. Steaua !!

dica10 dica10 dica10 dica10 dica10

 

Cu tine in teren sunt sigur ca vom merge din nou in Champions League !

Forta Steaua !!!! Steaua 2-0 Ceahlaul

 

spre cl spre cl spre cl spre cl spre cl

 

 

Ba am nimerit-o ... sunt tare

 

Forza Steaua !!

Joga Bonito09.05.2007 19:46

Pazea!!! Ciobanul la TV Sport...

 

Jegule!!!

Miaus09.05.2007 19:47

Unde sunt specialistii de la inceputul meciului cu Steaua care nu joaca nimic?

 

V-ati ascuns?

 

Steaua a jucat bine si in prima repriza cu aparitii surprinzatoare in careu a mijlocasilor si cu pase din prima care incercau sa scoata din joc cei 10 fundasi ai Ceahlaului.

 

Cred de asemenea ca am asistat la cel mai bun joc facut de Lovin de cand e Steaua.Eu nu il suport pe Lovin dar in seara asta a jucat exact ce trebuie.

 

In schimb maretul capitan Paraschiv care e produsul clubului si nu are Ov.Petre loc de el ca e copilul lui Oli a jucat EXECRABIL sau ca de obicei mai nou.

 

Ce bine e bah sa nu joci nimic, sa fi penibil cum am vazut ca ne-au explicat specialistii pana la pauza si sa castigi cu 2-0 inca vreo 2 bare inca vreo cateva okzii.Binisor dar nu e 5-0 inseamna ca am jucat prost.

gabrieluno09.05.2007 19:48

Cu Elton si Dica in teren alta viata forzateaua

 

 

 

steagsahmic steagsahmic steagsahmic

shack3r09.05.2007 19:48

Nu m-am mai simtit asa fericit de la meciurile Stelei de pe vremea lui Protasov. Elton a fost fenomenal,se vede ca stie jocul,dar ar trebui mai mult jucat de coechipieri.Am observat insa ca Dica il joaca,iar acest lucru e imbucurator deoarece el si Dica ar face o echipa foarte buna,daca ar veni si Rica Neaga ar fi ideal.

Si nu am inteles ce se striga la sfarsit,ceva cu ,,augh augh augh". Va rog sa ma lamuriti si pe mine.In rest,numai bine si Forza Steaua!!

brandutz09.05.2007 19:49

NUE AU!! AU!!! AU! NUE AU!! AU!!! AU! NUMAI asa SE AUZEA PE Ghencea !!!!!!!!!!!!

Dragoshel09.05.2007 19:49
Unde sunt specialistii de la inceputul meciului cu Steaua care nu joaca nimic?

 

V-ati ascuns?

 

Steaua a jucat bine si in prima repriza cu aparitii surprinzatoare in careu a mijlocasilor si cu pase din prima care incercau sa scoata din joc cei 10 fundasi ai Ceahlaului.

 

Cred de asemenea ca am asistat la cel mai bun joc facut de Lovin de cand e Steaua.Eu nu il suport pe Lovin dar in seara asta a jucat exact ce trebuie.

 

In schimb maretul capitan Paraschiv care e produsul clubului si nu are Ov.Petre loc de el ca e copilul lui Oli a jucat EXECRABIL sau ca de obicei mai nou.

 

Ce bine e bah sa nu joci nimic, sa fi penibil cum am vazut ca ne-au explicat specialistii pana la pauza si sa castigi cu 2-0 inca vreo 2 bare inca vreo cateva okzii.Binisor dar nu e 5-0 inseamna ca am jucat prost.

Ma ramai cu parerea ta si taci, cum frate a jucat bine in prima repriza, cand nu au avut o faza calumea, jucau pase pana in 16 metri si apoi.... CIUCIU

Joga Bonito09.05.2007 19:50

Fotbal frumos in ultimele 10 minute.... Pacat de atatea ratari (Banele era sa infig pumnul in televizor), cred ca am avut vreo 3-4 bari si inca vreo cateava ratari monumentale.... Scorul corect ar fi fost 5-0! :))

 

Cu Dica si Elton in echipa

Nici de Chelsea nu mie frica! :)))

«12346»