ciobanul se si vede un tenor de prima clasa!sa mor eu,asta cinta,ride si danseaza,de ce dracu' nu se duce la circ,ar scoate bani frumosi intr-un spectacol alaturi de cimpanzei si veverite de stepa!sa ma scuze acele animale pentru ca le-am alaturat ciobanoidului!
lasa ca dupa aia urmeaza cei "3 tenorii" José Carreras, Paco de Lucia & Gigi di Becali, cu GB in locul lui regretatul Pavarotti.
Plus ca cred ca il vad mai bine Manelist decit Colindar, de exemplu poate sa cinte gen "Ooooooooo Baniii meiiiiii" sau "De ce am atiti de multi Dusmaaaaniiiiiiiii ?" sau inca " Of of of sa mor toti golaniiiii, ca eu ma distrez si arunc cu baniiiii"
Ce tare ar fi un duet Adra - Gigi Becali. Doua voci superbe ale muzicii romanestii. Eu chiar as vrea sa scoata Becali un CD de colinde. Sa vezi atunci distractie.
Sa vezi atunci distractie.
Sa vezi atunci distractie pentru adverasarii nostri... Si asa ne-a facut de kkt ciobanul in Europa...
(
Eu chiar as vrea sa scoata Becali un CD de colinde. Sa vezi atunci distractie.
Si daca ar avea succes in muzica, ar putea incerca sa joace in filme porno,ca si-asa o F***T poporul asta...
Nu cred ca e bine "echipat" domnul Di Becali
E prea mare gura. Dar ma rog, el poate filmeaza si ... unu dintre Bodygardzii lui de 150 kile !
Patronul Stelei, Gigi Becali, a rabufnit astazi, impotriva lui Dorel Zaharia, insa si impotriva antrenorului Gheorghe Hagi, dupa ce Steaua a reusit, aseara, doar un rezultat nul, acasa, cu Rapid:
"Zaharia nu va mai fi niciodata titular la Steaua. Ori el ori Hagi, daca nu vrea sa inteleaga... daca il baga a 2-a oara, pleaca Hagi", a spus patronul stelist.
Copii, a inceput din nou!!
mda nu cred ca e nebun, vrea sa faca un bine echipei noastre si merita tot respectul nostru mai ales la faza cu sobolanu ala de corsicanu un umflat care a ajuns mare si el. sta la loja omu ca e mare om de afaceri fac ceva pe el de rahat ce e.
respect Gigi
ps. sunt in Romania multi stelisti cu bani de ce nu cumpara clubul si asa scapam de Gigi,
fostele glorii steliste daca ar pune bani fiecare si noi suporterii vom devenii un club adevarat,pana atunci vom fi prezentati de un leo Strizu si alti mafioti.
fularsteau2
deci Gigi tine Steaua acum altcineva nu are cine.
SUPORTERII POT CUMPARA ACTIUNI LA FC Steaua?
Plus ca cine la adus pe Zaharia ? Marele "descoperitor de talente" Giginho Becalinho !!! A facuto si cu Gurita, si sa batut joc de el. Fratilori, la iarna Buzau mai recupereaza un atacant in lot.
da ce ziceti de faza in care la dat afara pe rapidistu ala din loja?
Nu stiu, daca ala a platit pentru a sta in loja e rusinos ce a facut. Altfel nu prea imi patza ce face Becali
da ce ziceti de faza in care la dat afara pe rapidistu ala din loja?
100 % de acord cu el...
Ia uite ce facea nenorocitul acolo :
Sa nu mai vorbim de manea (nume predestinat pentru un personaj cu functie in giulesti). Cred ca a gresit oierul ca l-a lasat sa asiste la meci... De fapt nu cred ca era nevoie de interventia lui Gigi acolo...
rahatelul ala de manea , se distra , si se amuza ca un idiot imbecil si infantil ...
o jigodie la fel de josnica precum rromul (cioara) din imagine
un rrom infect !!! ![]()
JJ bisnitar de succes, oier de la origini pana azi, voievod pe maibach si iluminatul din Ferentari.
Un anunt de ultima ora sau cum e la moda de ceva ani :
BREAKING NEWS : GG a primit certificatul.... de absolvire a gradinitei. El declara ca va face din Romania , o tara ca soarele de pe cer, pentru asta si-a cumparat niste carioci si un caiet de desen. De asemenea recunoaste ca singurul film pe care l-a vazut si care l-a impresionat f mult este Mihai Viteazul. Spera intr-o zi sa conduca poporul catre mari realizari calare pe maibach intocmai eroului sau. Si nu in ultimul rand, intrebat cum suna viitorul, el spune ca nu stie ce e aia orengi dar ca sigur viitorul suna a talanga.
Dictatorul,partea a-II-a ?? Trebuie,sa ne inarmam phsihologic si sa-l determinam sa plece din Ghencea . Acest Beeecali , nu mai poate fi controlat de nimeni .De la o vreme ,nu vede altceva decat bani . Un om al biserici ,nu poate ravni dupa avere . Dar el ,"razboinicu luminii " un avar de nedescris , cauta acest mijloc de inavutire rapida . Scapa-ne doamne de el si iti fom fi recunoscatori .
Deci ,a inebunit ciobanu
Domnilor,simpla alaturare a numelui Becali de unul din cuvintele:prostie,invidie,nebunie,paranoia,schizofrenie,narcisism precum si a nenumaratelor alte cuvinte care exprima depravarea si decaderea individului,este deja un pleonasm.Limba romana este violata,dupa cum,de altfel,si memoria inaintasilor nostri de cdare face atata caz si sinistrul personaj !
Atunci cand raposatul S.Brucan a spus despre romani ca sunt,,stupid peoples",eu ca luptator de linia intii al revolutziei am fost foarte indignat.Dar,din pacate,el a avut dreptate nu eu.Faptul ca la 17 de ani de la revolutzie avem ,,VIP-uri"de genul zoofilului sef de card care isi expune in voie ideile sale de intarziat mintal din vreme cand era copil si se credea Mihai Viteazul calarind magarusii si manuind bata ca pe sabie impotriva,,turcilor"(a se citi de fapt oitzele nevinovate) intareste spusele politologului sus mentzionat.
Mircea Dinescu a facut ,la un moment dat o remarca interesanta si anume:,,poporul roman la acest moment este un popor oportunist nu un popor credincios"Si avenit cu argumente.De pilda,marea majoritate se roaga:sa castige la loto,sa aiba mai multzi bani decat are,sa-l pedepseasca pe ,,x"care l-a jignit,etc.Piosenia,frica de D-zeu,adevaratul spirit crestin a disparut aproape complet.Ma gandesc ca poate din aceasta cauza ne-a pedepsit D-zeu de suntem nevoitzi sa induram atatea umilintze din partea odraslei de oier,care,culmea se crede trimisul lui D-zeu sa salveze neamul romanesc.Dar ce face el dovedeste exact contrariul.El cumpara suflete dupa modelul lui ANTICRIST si se foloseste de cei cumparatzi dupa bunul plac,pentru-asi satisface propriile ,,pohte"!
Ar fii multe de spus,dartimpul nu-mi permite sa insist prea mult si,probanil,multzi dintre dv-stra v-ati si plictisit.Oricum,eu as incheia parafrazand un vers,,DOAMNE OCROTESTE-I PE STELISTI !"
imbecilul sef de stina a declarat ca "daca ii vad pe teren pe Zaharia sau pe Golansky,inchiriez un avion si plec,ca eu am treburi importante si n-am plecat cu o zi mai devreme de la Bucuresti degeaba!"
in cazul asta si tinind cont de atmosfera din lot,nu prea vad un meci bun al Stelei!
plus ca daca se supara Golansky,il vinde cu 3 milioane de coco,ce-i strica banii in buzunar,conform unei alte declaratii a rahatului asta uman!
mi-e scirba,jena si sila de acet latifundiar nenorocit!
sa dea Dumnezeu sa-i bage Hagi in teren pe cei doi,cretinoidul sa-si ia un avion privat si sa se prabuseasca,***** mamii lui de nenorocit!
Seful de galerie al Rapidului este o cioara ordinara care trebuia scos afara in suturi.Si marele Manea la fel, cel care rade ca maimuta la banane atunci cand vede ce arata jegu ala de rapidist imputit.
Grijania ma-tii de anticrist nemernic de Becali!
Noi avem spioni la Dinamo? Nu, Dinamo are cel mai tare spion la noi. Pe Gigi = vadim2 care ne distruge.
Zgura ma-tii ma ciobane prost. Sa vezi tu acuma cum te duci pe derdelus cu PNG cu tot. Marsh!
Nu sunt microbist. Am intrat numai pentru a va spune cat de rau imi pare ca aveti la carma un asemena "conducator luminat". Ce e mai trist, e ca pare tipul de om caruia ii spui ca e prost si el rade pentru ca nu intelege. Dincolo de tot si de toate, clubul, fotbalul, relatiile interumane de la Steaua, par sa nu mai exista dincolo de vointa lui Becali. Si e rau pentru ca acest individ needucat nu are ce sa invete pe nimeni, insa are ce invata de la toti! Nu eram fanul lui Hagi, nu sunt nici acum, dar tactul si intelepciunea cu care a tratat acuzele si magariile de tot felul venite dinspre Becali, l-au crescut nespus in ochii mei. Sper sa aiba mai mult noroc la o echipa condusa de un patron strain, mai mult decat a avut dela echipa condusa de ruda sa. Jenant, domnule Becali !
Si inca ceva - omul asta pare bolnav de nervi.
Sincer va spun ca pana acum am fost un sustinator al lui Becali. Chiar credeam in el dar de ceva timp nu il mai recunosc. Si`a luat lumea in cap prea mult. Ii priveste pe toti de sus. De cand s-a spus ca averea lui ajunge la 4 miliarde de dolari, de cand a aparut stirea ca Trump ar dori sa faca afaceri cu el se crede Dumnezeu pe Pamant. Ce`i drept si inainte tot asa se credea dar acum parca e TURBAT. In legatura cu Hagi , ce`i drept, nici Gica parca nu arata ca un mare antrenor , asa cum a fost ca jucator , dar Becali nu trebuia sa se poarte in halul in care s-a purtat cu el. Sincer , nu inteleg ce a urmarit. Il credeam ca este ceva mai destept, mai calculat. Pentru ceea ce a facut va pierde ,in SPECIAL, in plan politic. Eu eram unul din potentialii sai alegatori dar dupa ce s-a intamplat , m-am scarbit. Si probabil , ca mine mai sunt si altii.
Acum , nici nu stiu ce vreau , sunt total bulversat ,nici nu stiu daca sa`l injur pe Becali. Totusi parca nu ma lasa constiinta. El , sa recunoastem, este unul dintre cei care a ridicat Steaua si implicit campionatul romanesc. El a fost primul care a venit cu banii si astfel i`a fortat si pe ceilalti actionari sa tina pasul cu el. Sincer , in acest moment , pot sa`l compar pe Becali cu Ceausecu. Vrea sa faca ceva dar prin mijloace intelese numai de el.
so moara ciobanu s pece akas si s ne lasa in durerea noastra infundata ... noi cei care suferim pentru Steaua am vrea ca l conducerea echipei s vina un om care s faca Steaua s renasca din propriai cenusa ult*ras busteni e aaturi d voi pana moarte
steagro
:tongue: HAIDETI SA-I MITUIM BUCATAREASA, POATE SCAPAM NAIBII DE GUNOIU ASTA
Crezi ca are bucatareasa? Paranoicul de Jiji orbit de bani o pune pe nevasta sa faca de mancare.