22.03.2008 21:56
Poate totusi o sa-l faca,nu bag mana in foc pentru asta,insa daca va face un stadion mai mare,poate se gandeste ca si incasarile vor fi mai mari,deci mai multi bani la club!
Poate totusi o sa-l faca,nu bag mana in foc pentru asta,insa daca va face un stadion mai mare,poate se gandeste ca si incasarile vor fi mai mari,deci mai multi bani la club!
Citez: daca ne vom califica in Champions League voi face tot posibilul sa gasesc o portita in care sa pot sponsoriza cu 2 mil euro pe Dinamo!
SA NU SPONSORIZEZE PE NIMENI