FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A Innebunit Ciobanu!

«1141516»
IONUTZ-CIPRIAN22.03.2008 21:56

Poate totusi o sa-l faca,nu bag mana in foc pentru asta,insa daca va face un stadion mai mare,poate se gandeste ca si incasarile vor fi mai mari,deci mai multi bani la club!

betty stelista23.03.2008 10:12

Citez: daca ne vom califica in Champions League voi face tot posibilul sa gasesc o portita in care sa pot sponsoriza cu 2 mil euro pe Dinamo!

 

SA NU SPONSORIZEZE PE NIMENI :))

:steagcruce:fularsteaua2forzateaua:notangel:fularultras

«1141516»