FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea - Steaua 1 - 2

«123458»
SS Lazio05.05.2007 16:28

"mai bine cadea,ca mai primea un penalty"...dap,asa a fost,eu nici nu-l bag in seama,ma uit la spectacolul fotbalistic. felicitari galeriei care i-a strigat numele piticului ;)

 

steaua_ro

zloty05.05.2007 16:30

vad ca pe Elton nici la incalzire nu la scos , e clar ce ordine a primit sclavul de olita

 

ps: vad ca iar a inceput retragerea pe metereze

SS Lazio05.05.2007 16:32

Noi tot timpul avem cate ceva de reprosat...inainte nu intra Croitoru,acum nu intra piticul,e clar :o echipa care sa fie alcatuita dupa dorintele noastre,NU poate fi !n-a zis nimeni de torpila lui Marius in min. 48,drept in bara :D

AndyQ05.05.2007 16:32

Stau si ma intreb de ce s-a renuntat la Cernea in dauna altor portari, riscand un lucru care s-a si intamplat. Mi se pare ca Cernea da mai multa siguranta apararii de cat oricare alt portar din poarta Stelei din ultimii 2 ani. Parerea mea...

dica_10steaua05.05.2007 16:35

Cred ca o sa dau sonoru' la minim ca...

Joga Bonito05.05.2007 16:36
Stau si ma intreb de ce s-a renuntat la Cernea in dauna altor portari, riscand un lucru care s-a si intamplat. Mi se pare ca Cernea da mai multa siguranta apararii de cat oricare alt portar din poarta Stelei din ultimii 2 ani. Parerea mea...

 

Meciul cu Sevilla? Mai sunt 2-3 meciuri in care a gafat decisiv. Intr-un fel e si vina presei. Pun constant presiune pe portari. Critica non-stop sau le scriu ode pentru 3-4 interventii reusite. Mai e si antrenorul cu portarii, care ma tem ca e de aceeasi competenta cu Oli.

 

Totusi, decat cu un Edel.... mai bine cu Cernea... :)):D

baby_stelista05.05.2007 16:38
Cred ca o sa dau sonoru' la minim ca...

 

deci deja nu`i mai suport pe acesti domni numiti comentatori...

si aia dupa kanal d tot contra noastra sunt..asa ca mai bine vedem meciurile fara sonor

Joga Bonito05.05.2007 16:38

Cu 5 min. inainte de fluierul final, sa va asteptati la un articol din partea lui Tolontan. Genul de articol scris la comanda, sub presiunea dolarilor... :)

dica_10steaua05.05.2007 16:39

Asa sa intre si Ov Petre ca na..tre sa tinem de rezultat ca dak ne bat astia! Ce ratare Lovin!!!

stelista2305.05.2007 16:42

da...Lovin a avut o ratare maree...totusi astia nu prea au avut ocazii....o sa inchid televizorul dupa meci pentru a nu ii auzi cum dau vina pe arbitraj 8-|

roman66605.05.2007 16:43

Poate sunt numai eu..dar observ ca jucam la gramada..unde este mingea sunt si cam jumate din jucatori nostri!!

 

p.s. Ce cauta Lovin pe teren ??

dica_10steaua05.05.2007 16:45

Gol...dar vroiam sa va spun ca dupa ce ca mai comenteaza si astia se mai aude si ...dobre de la radio ..numai pot ma doare capu... :???:

fedora05.05.2007 16:46

Baciu e un cretin... cum a reluat ala de langa el...

zloty05.05.2007 16:46

care stie mai sunt fundasi de bagat in teren?? hai Oli cu cat mai multi cu atat mai bine

Joga Bonito05.05.2007 16:47

Olita , de ce dracu' ne facem singuri viata grea? In loc sa facem 3-0 ne aparam...

nascutstelistflorin05.05.2007 16:48

Am o intrebare..... De ce dreq l-o mai luat ashtia pe Elton dak il tin pe banca??? nici macar un minut nu o jucat in ultimele 2 meciuri si nu cred ca va juca vreunul in acest meci !! :?:

fedora05.05.2007 16:48

Hai, baga-l pe Saban, baga-l pe Stancu... e destul loc pentru toti!

dica_10steaua05.05.2007 16:49
care stie mai sunt fundasi de bagat in teren?? hai Oli cu cat mai multi cu atat mai bine

 

sunt ...dar cred ca o sa facem niste transeruri in vara ca sa fim siguri ca daca se mai aidenteaza Goian sau altu' ce ne facem????

piticu_regie05.05.2007 16:49

respect suporterilor stelisti care sunt acolo

SS Lazio05.05.2007 16:49

Am avut 3 ocazii in a doua repriza[bara Croitoru,Lovin din 3 metri,Badea de la vreo 6]...eficienta slaba,dar si prea putin 3 ocazii

Ei doua ocazii dintre care unul e gol...toata lumea va zice ca am batut din greseala arbitrului,in loc sa fructificam ocaziile,ajungem de rasul lumii

Fir-ar a dracu' de meci si ialomita

zloty05.05.2007 16:52

Gigel Coman ,pai [......................] olaroiule ,sclav penal ce esti

astept cu nerabdare ziua cand vei pleca din Ghencea :x

Joga Bonito05.05.2007 16:53

Vai de [......]intra Gigel C0man! Fratilor ne asteapta un final greu...

 

4 min. de prelungire....

baby_stelista05.05.2007 16:53

Olaroiu nu e sanatos!!!doamneee...cum dreacu il baga pe Coman doamne cum???omu asta e tampit???

 

de Ochirosii imi pare rau..sper sa nu fie grav ...

dica_10steaua05.05.2007 16:55

AAAAAA intra G Coman....traiasca Olaroiu si tactica lui!

fedora05.05.2007 16:56

Doamne ce noroc avem!!!

Cat nu ne-am aparat nu am avut emotii...

Cand am inceput sa ne aparam ne-au tremurat chilotii!

«123458»